+90 216 505 08 09 Whatsapp +90 538 237 77 72 info@karadenizgergitavan.com

Amasya Gergi Tavan

Amasya gergi tavan modelleri görsel kaliteyi ve şıklığı size sunar. Sıra dışı dekoru hepimiz uygulamak isteriz. Çoğu zaman klasik dekorlar çoğumuzun sıkıldığı durumlardır. Bu durumlar bizi yenilikçi arayışlar içinde olduğumuz sürece bizi dahil etmektedir. Dekor dikkat isteyen tamamen yaratıcılık unsurları ile oluşturulan yenilenme süreçleridir. Gergi tavan modelleri de bunlardan biri olarak son günlerin en çok tercih edilen uygulamaları olarak yerini aldı. Halk arasında ışıklı tavan olarak da bilinen bu dekor çalışmaları son zamanlarda pek çok il ve ilçede tercih edilir hale geldi. Tercih edilme sebebi ise klasik tavan yapılarına göre daha farklı olması, renkli ve desenli olması, uzun süre kullanılır olması gibi seçenekler olarak değerlendirilmektedir. Bu modeller üzerine farklı bir kumaş yardımı ile resim basılabilme özelliğine sahip, ithal bir kumaş ile tavan dekoru olarak yapılan bir uygulamadır. Şimdi güzel Amasya ilini ve ilçelerini tanıyarak tavan modelleri tercih edilme oranlarını birlikte inceleyelim.

Amasya Gergi Tavan Modelleri Tercih Edilme Oranları

Amasya Karadeniz bölgesinde yer alan güzel illerimizden biridir. Samsun, Tokat ve Yozgat illerine komşu olan Amasya’da 7 ilçe, 20 belde ve 349 köy bulunmaktadır. Amasya genel görünümü itibarı ile dağları ve vadilerinin güzelliği ile bilinmektedir. Yeşilırmak akarsuyu bölgenin en önemli akarsularından biridir. Amasya ili tarihe tanıklık etmiş yerleşim yerlerinden biri olduğu için pek tarihi eseri de bünyesinde barından bir yer olarak bilinmektedir. Özellikle ilde bulunan Amasya evleri en çok bilinen ve ziyaretçi alan yerlerden biri olarak tanımlanmaktadır. Osmanlı döneminde sağlık işlerinin yapıldığı bir bina mevcuttur. Bu bina müze olarak pek çok kişinin ziyaret ettiği yerlerden biridir. Amasya hem tarihi dokusu ile hem de coğrafik konumu ile ülkemizin pek çok ili gibi değer düzeyi yüksek yerleşim yerlerinden biridir. Ve bu ifade etmiş olduğumuz tanımlamaların ışığında Amasya gergi tavan bazında ne kadar kullanılır ve tercih edilme oranı nedir gibi konulara da makalemizin ilerleyen bölümlerinde yanıt arayacağız.

Göynücek İlçesi

Göynücek Amasya’nın ilçelerinden biridir. Amasya’nın güney batısında yer alan daha önceleri Çorum iline bağlı olarak kalmış bir ilçedir. En önemli özelliklerinden birisi de Doğu-Batı- Kuzey ve Güney bölgelerinden geçen tarihi ticaret yollarının kesiştiği bir noktada yer almaktadır. Göynücek ilçesi de tarihi anlamda pek çok eseri bünyesinde barındırmaktadır. Orta tunç çağından kalma pek çok tarihi eser ve tarihi kalıntılara rastlanılmaktadır. İklim olarak yaz ayları sıcak ve kurak, kış ayları ise ılık ve yağışlı geçmekte olan bir yerleşim yeridir. Ekonomik olarak Türkiye ekonomisine tarım ürünleri ile katkıda bulunan bir ilçedir. Amasya’nın elmasının meşhur olması kadar Göynücek ilçesinin de bamyası lezzeti de meşhur olmuş bir gıda ürünü olarak bilinmektedir. Göynücek ilçesi turistik olarak Amasya ilinin önemli ilçelerinden biri olarak gösterilmektedir. Doğasının da dikkat çekici özellikleri olması turistik açıdan tercih edilebilir kılınma özelliğini arttırmaktadır.

Gümüşhacıköy İlçesi

Amasya işlinin ikinci büyük ilçelerinden biridir. 1981 yılına kadar Gümüş’e ait ve Hacıköy adı ile anılmaktaydı. 1890 yılında belediye olup, 1892 yılından bu yana Amasya ilinin ilçesi olarak bu güne kadar tarihi dokusunu ve coğrafik konumunu taşımış bir yerleşim yeridir. Tarihi dönem anlamında bazı tarih kaynaklarında Etonia isimli bir şehrin M.S 140 yıllarında Gümüşhacıköy ilçesinde kurulduğu belirtilmektedir. Bu açıdan bakıldığında Gümüşhacıköy ilçesi tarihi doku anlamında son derece önemli bir değere sahiptir. İklim olarak yazları kurak bir iklimi vardır. Kış aylar da oldukça yağışlı geçen bir iklim özelliğine sahiptir. Yöre halkı yaşam bölgelerinin doğal dokusunun bozulmaması için son derece titiz davranmaktadırlar. Bu durum da tarihi olarak dokularına sahip çıkmalarının son derece önemli olduğunun kanıtı olarak yer almaktadır.

Hamamözü İlçesi

Hamamözü Amasya ilinin üçüncü büyük ilçelerinden biridir. Yemyeşil dağları, tertemiz havası ile mutlaka gidilip görülmesi gereken yerlerden biridir. Halkın geneli tarımsal faaliyetler ile uğraşmaktadır. Sanayi alanında oldukça zayıf olan ilçenin önemli gelir kaynaklarından birisi de yörede meşhur olan kaplıcalarıdır. Hamaözü kültürel anlamda pek çok etkinliğe ev sahipliği yapan yerleşim yerlerinden biri olup, geleneksel etkinliklerini her dönem sergileyen bir yöre olarak bilinmektedir. Belirli dönemlerde festivaller ve etkinlikler düzenlenerek kültürel olarak güzel çalışmalara imza atmaktadırlar.

Merzifon İlçesi

Amasya ilinin şirin ve bir o kadar da doğa ile bütünleşmiş bir coğrafyası olan ilçelerinden biridir. Bölge tarihi süreçler boyunca pek çok tarihi yaşantılara ev sahipliği yapmıştır. Yediler gölleri en meşhur akarsularından biridir. İlçede tarıma önem verilmektedir. İlçe genelinde yapılan araştırmalar sonucunda pek çok arkeolojik eser ve kalıntılara rastlanmıştır. Aynı zamanda tarihi dönemlerde pek çok bölgeye yakınlığı nedeni ile stratejik bir önem taşıdığı ve pek çok uygarlığın bu bölgede önemli kararlar alıp uyguladığı ifade edilmektedir. İklim olarak Amasya ilinin pek çok ilçesi gibi ılıman bir iklime sahip olması ve bol yağış alması da karakteristik özelliklerinden biridir. Merzifon ilçesi tam anlamı ile hem coğrafik yapısı nedeni ile hem de tarihi değerleri göz önünde bulundurulduğunda gezilip görülecek yerler arasında liste başı olacak yerleşim yerlerinden biri olarak adlandırılmaktadır.

Suluova İlçesi

Suluova Amasya iline 25 km uzaklıkta olup İlçenin batı bölümünde yer alan bir yerleşim yeridir. 38 köyü ve 20 mahallesi bulunan bu ilçenin yeşilliği ve coğrafik olarak verimli arazileri mevcuttur. Bölgenin iklimi İç Anadolu ve Karadeniz iklimi özelliğini taşımaktadır. İlk bahar ve yaz ayları genellikle yağışlı geçmektedir. Yamaç bölgeler oldukça sert bir kış dönemi geçirmektedir. Amasya’nın pek çok ilçesi gibi bu yerleşim yeri de tarihe tanıklık etmiş önemli bir süreçten geçmiş bir bölgedir. Özellikle yeşil bir alanda kurulmuş olması en güzel özellikleri arasındadır. Temiz havası ve dağların boylu boyunca uzanması da bu yerleşim yerini son derece muazzam bir görüntü oluşturmaktadır.

Taşova İlçesi

Taşova ilçesi Yeşilırmak vadisi üzerinde kurulmuş tarihte pek çok devletin hakimiyetine girmiş bir yerleşim yeridir. İlçenin doğu tarafında Tokat’ın Erbaa ilçesi, batısında ise Ladik İlçesi bulunmaktadır. Kuzeyin de ise Samsun’un Çarşamba İlçesi yer almaktadır. Taşova ilçesinde sıcak ve ılıman bir iklim baş göstermektedir. Kış aylarında daha çok yağış görülmektedir. Arazileri son derece verimli olmasına rağmen kentselleşme nedeni ile arazilere konut yapılması nedeni ile tarım faaliyetlerine eskisi kadar önem verilmemektedir.

Amasya yukarıda belirtmiş olduğumuz tanımlamalara göre son derece zengin bir coğrafik yapıya sahip ve ilçeleri ile bu coğrafik yapıya muazzam bir zenginlik katan illerden biridir. Ayrıca tarihi dönemlere de tanıklık etmesi ile son derece etkili bir yapılanmanın da görüldüğü bir yerleşim yeridir. Son dönemlerde Amasya ili ve ilçelerinde germe tavantercihleri ile de yenilikçi bir tutum sergileyen bir yerleşim bölgesi olarak dekorasyona önem verdiğini kanıtlamıştır. Özellikle Göynücek gergi tavan tercihi sıralamasında başı çeken ilçelerden biri olmuştur.

Gergi Tavan Nedir Ve Nasıl Uygulanmaktadır?

Halk arasındaki tanımı germe tavan olarak bilinmektedir. Pek çok tanımlama ile ifade edilmektedir. Bunlardan biri de ışıklandırma tavan olarak ifade edilir. Gergi tavan montajı diğer tavanlara göre daha kullanılabilir bir özelliğe sahip olarak tamamlanmaktadır. İstenildiği zaman bu uygulama çıkarılabilir ve başka bir oda için ya da farklı bir yer için kullanılabilir. Gergi tavan yapılması her ne kadar kolay olarak ifade edilse de bu tür bir uygulamayı yapan kişilerin alanlarında uzman olmaları gerekmektedir.

amasya gergi tavan, gergi tavan modelelri, gergi tavan görselleri, 3d dekor amasya, duvar kagıdı modelleri, duvar kagıdı görselleri, barrisol,otel dekorasyon, düğün salonu dekorasyon, fiber optik aydınlatma

amasya gergi tavan, gergi tavan modelelri, gergi tavan görselleri, 3d dekor amasya, duvar kagıdı modelleri, duvar kagıdı görselleri, barrisol,otel dekorasyon, düğün salonu dekorasyon, fiber optik aydınlatma

Peki gergi tavan montajı yapılırken dikkat edilmesi gereken faktörler nelerdir?

Germe tavan farklı bir montaj tekniği ile yapıldığı için eğitimli kişilerin uygulamayı yapması önemlidir. Tavan yapımı aşamasından önce hangi özelliklerin uygulanacağı konusunda çalışmayı yapacak ekibe bilgi verilmesi işinizi ve memnuniyetinizi kolaylaştıracaktır. Gergi tavan sistemi sadece tavanda değil duvar, mutfak gibi ortamlara da uygulanabilmektedir. Tercihinizi bu yönde de kullanabilirsiniz. Montaj aşamasından önce odanın açılarının alınması ve takılacak tavan hacminin belirlenmesi önemli bir ayrıntıdır.

Amasya İlçelerinde Gergi Tavan Tercih Edilme Oranları

Amasya ilinde son yıllarda yaptığımız çalışmalar bazında pek çok konut için germe tavan dekoru tamamlamış bulunmaktayız. Özellikle Göynücek ve Gümüşhacıköy ilçelerinde profesyonel olarak pek çok ev ve iş yerinde germe tavan çalışmalarımızı en teknolojik imkanlarımız ile yürütmekteyiz. Bu bölgede yapmış olduğumuz çalışmaların memnuniyetle karşılanıyor olması bizim açımızdan yüz güldürücü olmakla birlikte işimize olan saygımızı da arttırmaktadır. Önceliğimiz tam anlamı ile müşterilerimizin memnuniyetidir.

Bir diğer tercih edilme oranımızda Göynücek ilçesidir. Amasya merkez bölgesinde de pek çok konut yapılandırmasında da tercih edilme oranımız yüksektir. Çalışmalarımızı güler yüzlü ekibimiz ile son derece profesyonel olarak yürüttüğümüz için başarılı çalışmalara imza atmış bulunmaktayız. Elimizdeki çeşitlilik ve ödeme kolaylığı olanaklarımız ile germe tavan modellerini sizlerin tercihine sunmaktayız.

Germe Tavan Seçimi İçin Püf Noktalar Nelerdir?

Germe tavan yapılırken en önemli özelliği son derece dikkat çekici olmasıdır. Pek çok çeşit ile istediğiniz dekorasyonu evinize ya da iş yerinize uygulatmaktadır. Bu sistem sadece tavanda uygulanmamaktadır. Dekor olarak tüm çalışma ortamlarında uygulanmaktadır. Bu dekorun üzerine bir ışıklandırma sistemi kurulduğunda son derece şık bir atmosfer oluşturmak mümkündür. Germe tavan son derece kullanışlı bir uygulamadır. Kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir. Yanmayan, alev almayan bir özelliğe sahip olması nedeni ile güvenilir bir uygulamadır. Uygulandığı her ortama özgün ve sıra dışı bir görünüm sağlamaktadır. En önemli özelliklerinden biri de ultraviyole ışınlarından etkilenmemesi olarak tanımlanabilir. Bu özellikle sağlık açısından da son derece güvenilir bir uygulama olduğunun ispatıdır. Gergi tavan ileriki dönemlerde bakım ve boya istemediği için son derece kolay kullanılabilir bir uygulama işlemidir. Gergi tavan uygulaması yapıldığında çeşitli aydınlatma özellikleri de uygulanabilmektedir. Özellikle gece ve çeşitli davetlerde son derece şık görüntü veren bir sistemdir. Bu ve bunun gibi pek çok özelliği nedeni ile tercih edilme oranları arasındadır. En önemli etkenler arasında germe tavan uygulaması son derece sağlamdır ve bu özelliği ile kaliteli bir kullanım süresi oluşturmaktadır. Pek model çeşitliliği arasında son günlerde çok yenilikçi olan bir modeli de ahşap bir görünüm veren seçeneğidir. Bu seçenek hem doğal bir görünüp vermektedir hem de son derece şık ve sağlıklı bir zemin oluşumunda fayda sağlamaktadır.

Germe tavan yapım aşamasında kolaylıkla seçim yapabilme olanakları mevcuttur. Özellikle resim baskıları konusunda alternatif olanağı çok olduğu için her tür özellikli seçimi yapabilme şansınız söz konusudur.

Germe Tavan Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Germe tavan montajının oldukça kolay olduğunu makalemizin diğer bölümlerinde söz etmiştik. Özellikle germe tavan kalite olarak sağlam yapıda olduğu için solmaz ve yıpranmaz. Özel temizlenme aparatları da kullanılabildiği gibi sadece su ile de temizlenebilir bir özelliktedir. Müşterilerimizin görüşme aşamasında ürünü tanıtırken öncelikli beklentileri germe tavan için ‘’kolay temizlenebilir mi ? ‘’ sorusu olmaktadır. Germe tavan son derece kolay temizlenen bir yapıya sahiptir. Kolay tahriş olmayan ve yıpranmayan özelliği sayesinde ilk günkü kadar yeni bir görünüme sahip olacaktır.

Her türlü dekorasyon çeşitliliği ile klasik tavan modellerine göre son derece modern ve tasarım görünümü ile gün geçtikçe tercih edilme oranı artmakta olan bir dekorasyon ürünüdür. İç mimari açıdan değerlendirildiğinde de gergi tavan son derece şık bir tasarım olarak sıkça uygulanmaktadır. Bu nedenle yeni bina tasarımlarında ilk olarak akla gelen uygulamalar arasında bilinen bir uygulama türüdür. Özellikle turistik bölgelerde de sıkça uygulamasını yaptığımız bu uygulama yöntemini pek çok il ve ilçede de uygulamaktayız. Yaptığımız çalışmalarda son derece titiz uygulamalarımızın sonucunu görmekteyiz. Bölgede uyguladığımız pek çok çalışmamızdan olumlu geri dönüşler bizi daha çok çalışmaya sevk etmektedir.

Amasya 3d Dekorasyon

Sizler de Amasya bölgesi ve ilçelerinde yapmış olduğumuz çalışmalarımızı görebilir ve bizlere germe tavan olarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Son derece profesyonel çalışmalarımızı sizler için uygulamaktayız. Çalışma seçeneklerimizi sadece tavan olarak yapmayıp, evinizin mutfak ya da duvar, havuz gibi pek çok bölgeye uygulamaktayız. Aynı zamanda referanslarımızı görebilir ve çalışmalarımızın kalitesinden emin olabilirsiniz. Bizi tercih edin ve birlikte kaliteli tasarımlara imza atalım.

Fiberoptik Aydınlatma

Gergi Tavanlar, ruh hali aydınlatma ve yıldızlı gökyüzünün etkilerini en üst düzeye çıkarmak için Fiber Optik Aydınlatma Çözümlerinde en son sunmaktan gurur duyar.

Gergi Tavan aydınlatmasında sağlam deneyim ve ürün bilinirliği, tavan ömrü beklentisi üzerinde hiçbir etkisi olmaksızın, tavan tavan malzemesi ile monte edilmek için en uygun olana benzersiz bir bakış açısı sağlar.

Gergi Tavan görünüşünü veya kabiliyetlerini olumsuz etkilemeyen en güvenli tavan sonlandırma kafaları (0.75 ve 1.0mm) ile lif uçları sağlıyoruz.

barrisol, stretch ceiling, fiberoptik aydınlatma, fiber optik tavan, fiber optik görseller,hotel pool decoration design, Olympic swimming pool decoration lighting, pool stretch ceiling Pool decoration, pool design, pool lighting, pool price, pool image, home pool design decoration

fiberoptik aydınlatma, fiber optik tavan, fiber optik görseller,hotel pool decoration design, Olympic swimming pool decoration lighting, pool stretch ceiling Pool decoration, pool design, pool lighting, pool price, pool image, home pool design decoration

3d gergi tavan, germe tavan, barrisol, stretch ceiling, fiberoptik aydınlatma, fiber optik tavan, fiber optik görseller,hotel pool decoration design, Olympic swimming pool decoration lighting, pool stretch ceiling Pool decoration, pool design, pool lighting, pool price, pool image, home pool design decoration

3d gergi tavan, germe tavan, barrisol, stretch ceiling, fiberoptik aydınlatma, fiber optik tavan, fiber optik görseller,hotel pool decoration design, Olympic swimming pool decoration lighting, pool stretch ceiling Pool decoration, pool design, pool lighting, pool price, pool image, home pool design decoration

Gergi Tavanlar yeni benzersiz sistem aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Uzun ömürlü kompakt ışık kaynağı LED güç ünitesi, hızlı bir şekilde eski moda halojen veya halojen halojen lambaların erken başarısızlıklarına yatkın hale gelir.
Fan veya renk tekerleği motor gürültüsü yok, soğuk çalışma
Düşük işletme maliyeti ile tek ünite güç kaynağı
Fiber optik kombinasyonları ‘yakın ve uzak’ yıldız efektleri üretir
Kumanda ile senkronize olarak birden fazla ünite ile bireysel gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlanmış fiber yoğunluğu
7 renk ile 3 çevrim hızları; beyaz, kırmızı, turuncu, yeşim, yeşil, mavi ve mavi veya istediğiniz herhangi bir renkte ayarlayın
Hafif dökülmeyi önleyen özel kablo demeti ile fiber optik
Çeşitli fiber uzunlukları mevcut
Pırıltı etkisi seçeneği

3d gergi tavan, germe tavan, barrisol, stretch ceiling, fiberoptik aydınlatma, fiber optik tavan, fiber optik görseller,hotel pool decoration design, Olympic swimming pool decoration lighting, pool stretch ceiling Pool decoration, pool design, pool lighting, pool price, pool image, home pool design decoration

3d gergi tavan, germe tavan, barrisol, stretch ceiling, fiberoptik aydınlatma, fiber optik tavan, fiber optik görseller,hotel pool decoration design, Olympic swimming pool decoration lighting, pool stretch ceiling Pool decoration, pool design, pool lighting, pool price, pool image, home pool design decoration

3d gergi tavan, germe tavan, barrisol, stretch ceiling, fiberoptik aydınlatma, fiber optik tavan, fiber optik görseller,hotel pool decoration design, Olympic swimming pool decoration lighting, pool stretch ceiling Pool decoration, pool design, pool lighting, pool price, pool image, home pool design decoration

3d gergi tavan, germe tavan, barrisol, stretch ceiling, fiberoptik aydınlatma, fiber optik tavan, fiber optik görseller,hotel pool decoration design, Olympic swimming pool decoration lighting, pool stretch ceiling Pool decoration, pool design, pool lighting, pool price, pool image, home pool design decoration

Gergi Tavan İstanbul

Karadeniz Gergi Tavan çok çeşitli iç tasarım uygulamaları sunuyor. Çocuk odası, yemek odası, restoran, sinema, şirket ofisleri veya fuar standları, bu alanların hepsi ve daha fazlası, bir tasarımcının işleyişi ile ilgili bir çalışma veya birliği.
Bir çözüm çözümü ile birlikte Karadeniz Gergi Tavanlar yepyeni bir yaratıcılık seviyesine sahiptir. LED’lerden veya fiber optiklerden gelen ışıkla duvarlara, tavanlarda veya 3d şekillerde basılan görüntüler iç tasarımın sınırlarını zorlar. Arkadan aydınlatılan KaradenizGergi Tavanlar, estetik, şıklık ve işlevselliklerin ilginç bir uygulaını sunuyor.

Karadeniz Gergi Tavan Micro-akustik filmi ile, emiş derecesinde, bir parçanın özel olarak oluşturulduğu, sac ile iç yüzey doğru seçilmiyor. Mikro delikler açısından görünmez olan Mikroakustik, ses ve estetik bir bir araya getirir. Deliklerin sayısı uygun değildir.
Akustik, uzaklığın bir boşluktan uzaklaştırılması gerekmektedir. Levhalarla ilgili ses enerjisinin bir parçası olması gereken geçiş izni. Ses dalgaları odalarına yanklanacakmaya devam edilmelidir, enerji kaybı devam eder ve boşluktaki ses azalır. Karadeniz Gergi Tavan Akustik Tavanlara yerleştirilen teknoloji, muhteşem akustik sonuç elde etmesini sağlamak.

gergi tavan görselleri+gergi tavan modelleri+3d gergi tavan+modern gergi tavan+otel gergi tavan+otel aydınlatma+düğün salonu gergi tavan+hastane gergi tavan+amasya gergi tavan+3d dekorasyon+duvar kağıdı modelleri+barrisol+stretch ceiling+lighting+barrisol

gergi tavan görselleri+gergi tavan modelleri+3d gergi tavan+modern gergi tavan+otel gergi tavan+otel aydınlatma+düğün salonu gergi tavan+hastane gergi tavan+amasya gergi tavan+3d dekorasyon+duvar kağıdı modelleri+barrisol+stretch ceiling+lighting+barrisol

bar+disco+clup+gergi tavan görselleri+gergi tavan modelleri+3d gergi tavan+modern gergi tavan+otel gergi tavan+otel aydınlatma+düğün salonu gergi tavan+hastane gergi tavan+amasya gergi tavan+3d dekorasyon+duvar kağıdı modelleri+barrisol+stretch ceiling+lighting+barrisol

bar+disco+clup+gergi tavan görselleri+gergi tavan modelleri+3d gergi tavan+modern gergi tavan+otel gergi tavan+otel aydınlatma+düğün salonu gergi tavan+hastane gergi tavan+amasya gergi tavan+3d dekorasyon+duvar kağıdı modelleri+barrisol+stretch ceiling+lighting+barrisol

Gergi, Tavan, Aydınlatma

Işık alanı, benzersiz bir alanın yaratılması ve gösterilmesi için benzersiz ve yaratıcı bir yoldur. Armatür, armatürde aydınlatma sistemleriyle birlikte dikkat çekiyor. Işık kutunun bir nesneyi aydınlatması gerekiyor, ışık kutudan genişler ve üzerinde parlar. Işık kutusundaki LED, bir renk veya çeşitli renklerde olabilir ve bir desen oluşturulabilir veya hala olabilir.

3d gergi tavan,3d modeller, 3d dekor,3d tavan, 3d barrisol, 3d stretch ceiling,3d spanndecken,3d germe tavan

3d gergi tavan, germe tavan, barrisol, stretch ceiling, fiberoptik aydınlatma, fiber optik tavan, fiber optik görseller,hotel pool decoration design, Olympic swimming pool decoration lighting, pool stretch ceiling Pool decoration, pool design, pool lighting, pool price, pool image, home pool design decoration

3d gergi tavan,3d modeller, 3d dekor,3d tavan, 3d barrisol, 3d stretch ceiling,3d spanndecken,3d germe tavan,3d gergi tavan, germe tavan, barrisol, stretch ceiling, fiberoptik aydınlatma, fiber optik tavan, fiber optik görseller,hotel pool decoration design, Olympic swimming pool decoration lighting, pool stretch ceiling Pool decoration, pool design, pool lighting, pool price, pool image, home pool design decoration+elasticni plafoni

3d gergi tavan,3d modeller, 3d dekor,3d tavan, 3d barrisol, 3d stretch ceiling,3d spanndecken,3d germe tavan,3d gergi tavan, germe tavan, barrisol, stretch ceiling, fiberoptik aydınlatma, fiber optik tavan, fiber optik görseller,hotel pool decoration design, Olympic swimming pool decoration lighting, pool stretch ceiling Pool decoration, pool design, pool lighting, pool price, pool image, home pool design decoration+elasticni plafoni

Karadeniz 3D Gergi Tavanlar, müşterinin tasarımına ve özgürleştirilmesi ile kişiselleştirilmiştir. Astraktik, çıktı ve fonksiyonsizlikten ödün vermez. Karadeniz 3D GERGİ TAVAN, bir iç mekana uyacak şekilde uyarlanabilir. Üretim tesislerinde, perakende satış noktalarında veya hastanelerde keskin ve temiz bir ışık için gerekli de kullanılabilir. Bu 3D Tavanın nerede bir şey bulunmadığından, bir, bir, lobi, bar,disko,otel,yatakodası,havuz,olimpik havuz,fabrika,düğünsalonu,konferans salonu, veya showroom için göze bir bir de olabilir.