+90 216 505 08 09 Whatsapp +90 538 237 77 72 info@karadenizgergitavan.com

Gergi tavan konusunda ülkemiz gelişmiş bir alt yapıya sahiptir. Karadeniz ülkemizin en güzel en yeşil yeridir. Birbirinden güzel yaylaları, insanları, mekanları ve tarihe tanıklık etmiş sokakları. Şüphesiz en güzel bölgenin en güzel şehrindesin. Artvin ilimizin tabiat harikası olduğunu ve birçok turiste ev sahipliği yaptığını bilmenizi isterim. Ülkemizin Doğu Karadeniz bölümünde yer alan Rize, Gürcistan Ve Erzurum ile komşu olan Karadeniz’in Trabzon, Rize gibi illerini birbirine bağlayan Artvin ilimiz tabiat güzellikleri ile kendine hayran bırakan muhteşem illerimizden biridir. Son nüfus oranı 168.000 civarındadır. Okuma yazma oranının en fazla olduğu ilimiz kültür zenginliği dikkat çekmektedir.

Doğa turizmini en güzel şekilde temsil eden Artvin ilimiz görülmeye değer onlarca yerin ev sahipliğini yapmaktadır. Özellikle meşhur hale gelmiş Artvin yaylaları dünyanın en nadide tabiat harikalarının başında gelmektedir. Turizm alanında ülkemize büyük katkıları bulunan ilimizin yol ve ulaşım refahı da oldukça yüksektir. Karadeniz’in orman yapısına en uygun şekilde yapılanmış lan ilimizin her köşesi ayrı güzelliktedir ve göze hitap eden renkleriyle mükemmel bir doğa manzarası çizmektedir. Karagöl milli parkı, macahel, karçal dağları, beyazsu yaylası, şavşat kalesi, tibeti kilisesi, cehennem deresi kanyonu, yeni rabat kilisesi, opiza manastırı, atabarı kayak merkezi, yıldız gölü, arsiyan yaylası, otingo kaplıcası ve kafkasör en önemli ve en çok ziyaret edilen yeridir.

Artvin’in İlçeleri

Ulaşımı ve konaklama hizmeti ile mükemmel vakit geçirebileceğiniz harika bir ilimiz olan Artvin size doğanın en güzel biçimini yansıtmaktadır. Artvin Karadeniz bölgemizin en kültürlü ve en harika illerinden biridir. Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Kemalpaşa, Murgul, Şavşat ve Yusufeli Artvin ilimize ilçelerdir.

Ardanuç ilçemiz, %32 ‘si ormanlık, %8’i çayır ve mera %56’sı ise tarıma elverişsiz ortamlardan oluşmaktadır. Ardanuç’un il merkezine uzaklığı 39 km’dir. 49 köy ve 1 merkez bulunmaktadır. İlçenin yararlandığı yakın havayolları Erzurum, Trabzon ve Gürcistan’dır. Arhavi ilçesi, doğu Karadeniz ikliminin görüldüğü bir yerdir. Yazları ılık ve kışları yağışlı geçmektedir. İlçenin 2018 yılı toplam nüfusu 19.189’dır.Borçka ilçesi, Karadeniz iklimi hakimdir ve yaz kış yağış alabilmektedir. Köylerin doğal yapısı ve yaşam standartları oldukça zordur ve ilçe şehir içine göç verebilmektedir. Hopa ilçesi, doğu Karadeniz bölümünün doğusunda yer almaktadır. Hopa ilçesi Artvin ilinin en hızlı nüfus artışının görüldüğü yeridir. Kemalpaşa ilçesi, Karadeniz ikliminin en sık görüldüğü yerdir ve en çok yağış alan yeridir. İlçenin ekonomisi tarım ve hayvancılığa bağlıdır. Murgul ilçesi, nüfusu Türkiye ortalamasının oldukça altındadır.

Gergi Tavan Nedir?

Ev mimarisi için vazgeçilmez bir model olan gergi tavan modelleri evinize eşsiz bir hava katmaktadır. Farklı tasarımları sevenler için şık bir dekorasyon ürünüdür. Evinizde, işletmenizde, kafe ve restoranlarınızda kaliteli şekilde kullanım sağlayan gergi tavanlar son dönemde en çok tercih edilen dekorasyon ürünlerinin başında gelmektedir. Kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve insan sağlığına herhangi bir zararı yoktur. Her bireye hitap eden özel tasarımları içerisinde barındıran gergi tavan modeli son dönemlerde teknolojinin hızını kesmeden gelişmesiyle daha kolay montajlanıp uygulanabilir hale gelmesini sağlamıştır. En mükemmel detayları yakalamak, göze hitap etmek ve şıklık da son noktaya ulaşmak gergi tavan yaptırmakla artık mümkün hale gelmiştir. Yüksek teknolojiyle üretilmiş her renk ve dokuya sahip yangına dayalı PVC sistemi olan gergi tavanlar, elitlik sevenlerin en çok sevdiği dekorasyon ürünüdür.

gergi tavan

Artvin Gergi Tavan Ve Özellikleri

Özel olarak üretimi sağlanmıştır ve geri dönüşüme uygun olarak tasarlanmıştır. Herhangi bir risk taşımaz ve doğaya zarar vermez. Yapısı kolay temizlenme özelliğine sahiptir ve yorgunluğa yer vermez. Malzemeleri son teknoloji kaliteli ürünlerle üretildiği için uzun yıllar kullanabilme avantajı sağlar. İnsan sağlığına herhangi bir etkisi yoktur ve içeriğinde kimyasal madde içermemektedir. Ürün bu sebeplerden dolayı güvenle kullanılmaktadır. Eşyalarla bütünleşerek yapılan mekanda ortak bir şıklık yakalamaya yardımcı olur. Sevdiğiniz ve yüksek çözünürlükte bulunan resminizi dijital baskı tekniği ile gergi tavanınıza yapıştırarak mükemmel bir görüntü oluşması artık hayal değil. En sevilen manzara resimleri veya zevkinize hitap eden bir görsel gergi tavan modelinizi üzerine son teknoloji ürünlerle basılarak çok özel görüntüler oluşmasını sağlamaktadır.

gergi tavan

Gergi Tavan Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Birkaç kurala uyulması gerekmektedir. Aksı takdirde tavan işlemi istediğiniz gibi sonuçlanmayacaktır. Her şeyi ve her noktayı hesap ederek yapacağınız gergi tavanınız size bu şekilde ek masraf çıkarmaz ve gönül rahatlığı ile kullanmanızı sağlar. Bu durum böyle gerçekleşmezse hem zamanınız gitmiş olur hem de paranız. Gergi tavan yaptırmaya karar verdiysen mutlaka iyi bir firmayla çalışmalısınız. İşini titizlikle yapan bir firmayla çalışmanız durumunda usta firma size zorluk çıkartmaz ve işini rahatlıkla ve zamandan ödün vermeden ustaca montajlar. Gergi tavan yaptırırken dikkat edilmesi gereken diğer unsur tabi ki de üründe kullanılan kaliteli malzemelerdir. Gergi tavanlar istediğiniz her mekana montaj edilebilecek şekilde tasarlanmıştır. İster evinize ister ofisinize isterseniz de otomobilinize… istediğiniz her mekana yaptırabilirsiniz. Yapılacak olan mekanları istediğiniz kadar uzatabilirsiniz. Her mekan için ayrı uygulama yöntemleri bulunmaktadır. Çünkü her mekanın ve her parçanın kendine ait bir formu vardır.. Bu sebeple iyi bir formda uygulanmayan gergi tavanınız hiç hoş bir görüntü oluşturmayacaktır.

  • Uygulanan gergi tavanın LED uygulama mesafesi en az 10 santimetre olmalıdır. Eğer hesaplanma düzgün yapılmazsa ışık kaybı yaşanır.
  • Gergi tavan modelleri vidalanırken arka tarafta demir kutu profil veya c-u profil olması gerekmektedir. Vida yapılacak olan tavanında sağlam yapısı olmalıdır.
  • Aydınlatma düşünüyorsanız, floresan seçmelisiniz, bu daha uzun ömürlü kullanım sağlar.
  • Aydınlatmada LED kullanmayı tercih ediyorsanız mutlaka kaliteli LED kullanmanız gerekmektedir.

Anlık ruh haliniz kötü ise lütfen gergi tavan resmi seçmeyiniz. İşte bu çok önemli bir konudur. Ruh haliniz kötü ve kendinizi mutsuz hissettiğiniz anda gergi tavan resminizin seçimini biraz erteleyebilirsiniz. Çünkü seçeceğiniz renkler o anki ruh halinizi yansıtacağı için bu yanlış bir karar olacaktır. İsteklerini yansıtmak tabi ki mümkün ama ani verilen karar isteklerinizin dışına çıkmanıza neden olabilir. Uzun yıllar göreceğiniz resmin her baktığınızda bir daha baktıracak derece güzel olması gerekir değil mi? Sıkıntıya sokan enerji düşmesine sebep olan bir görsel hiç mantıklı bir karar değildir. Mekanın havasını değiştirmesi ve enerjinizi yükseltmesi için en güzel en renkli ve yıllarca baksanız bile yine de sizi gülümsetecek özel bir görsel seçmelisiniz. Tek bir resimle kendinizi kısıtlamayan ve daima geniş düşünün. Hayal dünyanızın doruklarına varın ve en güzel fotoğrafınızı seçin.

Gergi Tavan Neden Tercih Edilmelidir?

Şıklık her zaman istenilen ama zor kazanılan bir görüntüdür. Bu görüntüye ulaşabilmek için tasarlanan en nadide tasarım  gergi tavanlardır. İç mekanda bile renkler içerisinde pozitif bir şekilde vakit geçirmek herkesin isteyeceği bir şeydir. İç mimari de en önemli dekorasyon adımı olan gergi tavanlar görsel bir şölen yaşatmaktadır. Şıklığı sevenlerin tam adresidir. Zarar gören tavanların mükemmel görünüme kavuşmasını sağlar. iç mimariye hayran olanlar için en önemli dekorasyon ürünüdür. Zengin görünüm sevenlerin tercih edeceği gergi tavanlar kişiye özel tasarımları da içerisinde barındırmaktadır. Ofis, ev, alış veriş merkezleri, restoran, sinema salonları, otomobiller ve birçok mekan bu tasarımlar buluşabilmektedir. Dekorasyon, mekanın en önemli detayıdır bu detayı en güzel şekilde tamamlayan parçalardan biride gergi tavanlarıdır.

Gergi Tavan Kullanım Ve Yararları

Hızlı montaj edebilme olanağına sahiptir. Şıklıkta son noktadır ve dekorasyon ürünleri arasında tasarımlarla ön plana çıkmaktadır. Tavan şıklığı sevenler ve farklı tarzlara açık olanlar için çok farklı ve ilgi gören bir üründür.  bu tarz bir dekorasyon evinizin daha şık görünüme kavuşmasını sağlayacaktır

Montajı kısa süren bu işlem etrafa herhangi bir zarar vermez. Ancak çalışılan firma bu konuda oldukça önemlidir. Uzman bir kadro ile temasa geçmek gergi tavan modelinizin hasara uğramadan montaj edilmesini sağlayacaktır. Firmamız bu konuda yıllardır hizmet vermektedir ve uzman kadrosuyla Artvin ili ve ilçelerine montaj işini büyük titizlikle yürütmektedirler. En kaliteli ürünleri kullanarak ev dekorasyonunuzda seçmiş olduğunuz gergi tavan modelinizi sizlere teslim etmektedirler. Kullanım süresi oldukça uzun olan gergi tavan firmamız tarafından en hızlı şekilde montajı sağlanarak adresinize teslim edilir.

Ürünlerimizin en önemli özelliği yangında alev almamasıdır. Ürününüzü kullanmak için modeller arasında size en çok hitap eden ürünü bulup bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. Profesyonel bir şekilde yürüttüğümüz hizmetimizle kaliteden asla ödün vermemekteyiz. Gergi tavan modelleri aynı zamanda severek seçtiğiniz resimleri de baskılayabilirsiniz. En sevdiğiniz resmi seçerek gergi tavan modelinize yansıtmamıza izin verin. Mekanınızın en şık hale gelmesi için bizlere ulaşın. Artvin merkez olmak üzere her ilçeye kolayca hizmet verebilmekteyiz ve ulaşabilmekteyiz.

gergi-tavan-1 (12)

Turistik açıdan önemli bir konuma sahip olan ilimiz zaten hali hazırda doğa harikası olarak karşımıza çıkmaktadır. Doğası bu kadar müthiş olan ilimizin mekanları da muhteşem görünsün prensibiyle en güzel gergi tavan modellerini sizlere sunmaktayız. Suya ve neme karşı dayanıklı olan ürünlerimizi mekanlarınızın içine gönül rahatlığı ile sokabilirsiniz. En ufak hasara yer vermeden montajı yapılan gergi tavanınızın sizlere en ufak zarar getirmeden elinize ulaşmasını sağlamaktayız. Sağlıklı kullanım koşullarına uygun olan gergi tavanınız sizlere güvenli kullanım sağlayacaktır. Sizler için en kaliteli ve aynı zamanda en ekonomik modelleri seçmekteyiz. İsterseniz gergi tavan modelinize ışıklandırmada ekleyerek daha elit bir görüntü yede ulaşabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Müşteri memnuniyetimizi artırmaya yönelik, müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılamak adına tüm çalışanlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Artvin ilinin merkezinden bütün ilçelerine hitap etmekteyiz. Şavşat ilçesi genelinde Şavşat gergi tavan  modellerinde 7/24 Profesyonel hizmet vermekteyiz. Artvin gergi tavan konusunda tercih edilen ve güvenilen firmamızla en kaliteli ürünler inşa etmek için uzun yıllardır çalışmaktayız. Kaliteli ürünlerimiz ve her kesime hitap eden modellerimizle Artvin ilimizin her yerine ulaşmaktayız. Artvin ilimizin dış dekorasyona ihtiyacı olmamaktadır. Zengin bitki örtüsü, renklerin uyumu ve doğanın müthiş fotoğrafı karşısına oturup kendini izlettirmeye yetmektedir. Dış mekanlarımız böyle güzelken iç mekanlarımızda gözümü doyursa hiç fena olmaz değil mi? Evet bu mümkün artık iç mekanlarda en önemli görüntüyü oluşturan gergi tavanlar ayağınıza kadar gelmektedir. Tarihi önemi olan ilimizin daha modernleşmesi ve zenginleşmesi adına çalışmalar sürdürmeye devam etmekteyiz. Pratik ve hızlı bir şekilde montaj yaparak mekanınızı gereksiz yere işgal etmemekteyiz. Lake gergi tavan, dijital gergi tavan, 3D gergi tavan, germe tavan başlıca hizmete sunduğumuz modellerimizdir. Kaliteli ürünlerimiz her dönemde tercih görmüştür ve yıllar geçtikçe üzerine katarak ilerlememizi sağlamıştır. Bizler yıllardır uzman kadromuzla en güzel modelleri tasarlarken kaliteden asla ödün vermeyiz. Müşterilerimizin istekleri doğrusunda çalışır ve onların hayallerini inşa etmek için elimizden gelen her şeyi tüm çalışma arkadaşlarımızla en ince ayrıntısına kadar işleriz.

Her ölçüde tasarladığımız gergi tavan modellerimiz her ile ve ilçeye teslimat seçeneğine sahiptir. Muhteşem tasarımlar ve zengin görseller seven bireylerin bu hayallerine ortak olmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Modellerimiz arasında seçeceğiniz ürününüzü en kaliteli ve temiz bir şekilde size ulaştırarak montaj işleminizi gerçekleştirmekten büyük gurur duymaktayız. Bizlere ulaşarak hizmetimizden yararlanabilir ve mutluluğunuza ortak olmamız için bize fırsat verebilirsiniz.

Gergi Tavanlar

Gerilmeli tavanlar neden her iç mekana çekici bir ektir? Çünkü zarafeti ve işlevselliği modern teknoloji ile birleştiriyorlar. Karadeniz tavanlar herhangi bir odaya verilecek.

Gerilmeli tavanlar için sınırsız özelleştirme seçenekleri, benzersiz ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılamamızı sağlar. Tavanlarımız modern ticari, kamusal alanlarda ve özel konutlarda bulunabilir. Zarif bir streç tavan, şık bir otel yanı sıra modern bir kulüp ya da tiyatroya uyacaktır. Limit yoktur.

Karadeniz Gergi Tavan Nerelerde Kullanılır?
Gergi tavanlar, iç tasarım ihtiyaçlarınız için evrensel bir çözümdür. Karadeniz Gergi tavanları, diğerlerinin yanı sıra: ofisler, mağazalar, müzeler, kiliseler, tiyatrolar, tıbbi tesisler, alışveriş merkezleri, güzellik salonları, balo salonları, konferans salonları, havuzlar, spor salonları ve havaalanları. Bireysel evlerde tavanlar her odada kullanılabilir – yatak odası, salon, banyo veya mutfak olsun.

GERGİ TAVAN PROJE GALERİSİ

KARADENİZ GERGİ TAVANLAR – TEKNOLOJİK
KARADENİZ GERGİ TAVANLAR, onlarca yıllık tecrübenin, modern teknolojinin ve titiz üretim sürecimizin birleşimidir. Bu üç faktör bir çok avantaj sağlamak için birleşir:
Kişiselleştirme – yaptığımız her tavan eşsizdir. 100’ün üzerinde bir seçenekten herhangi bir renk seçebilirsiniz. Bu, yüksek kaliteli baskıya ek olarak – tek yapmanız gereken, istediğiniz yüksek kaliteli bir grafik bulmaktır.
Esnek şekil – bir GERGİ TAVANIN düz olması gerekmez. Gergi Tavanlarımız ve profillerimiz, geleneksel tekniklerle mümkün olmayan çeşitli 3B ve çok katmanlı şekiller oluşturmanıza olanak tanır.
Aydınlatma efektleri – LED şeritlerle yarı saydam bir gergitavan aydınlatması, tüm odalar ve özel tasarımlar için modern bir aydınlatma çözümüdür. Hafif bir tavan geleneksel lambalara mükemmel bir alternatiftir.

Uzun ömürlülük – Tavanlarımız çok dayanıklıdır ve ek bakım gerektirmez. Sadece birkaç yılda bir mikrofiber silecek ve bir temizlik maddesi kullanarak yüzeyi hafifçe temizlemeniz yeterlidir.
Hafif – Gergi Tavan ağırlıkları 240 g / m2’den azdır, bu nedenle mevcut yapıyı vurgulamamaktadır.

Su geçirmez – Gergi tavanlar odanızı sudan koruyacaktır.
Akustik – Ses emici bir malzeme ile birleştirilmiş mikro delikli bir germe tavanı, herhangi bir iç mekanın akustik özelliklerini büyük ölçüde geliştirecektir.
Isı yalıtımı – Bir PVC gergitavan ısı transferi için termal enerji maliyetlerini sınırlayan etkili bir bariyerdir.
Ekolojik – Tüm karadeniz gergi tavanlar % 100 geri dönüştürülebilir.

Hızlı ve temiz kurulum Gergi Tavan

karadeniz dekorasyon, germe tavan, tavan germe, Gergi Tavan, Gergi Tavan Görselleri, Gergi Tavan Modelleri, 3d gergi tavan, modern gergi tavan, yeni gergi tavan modelleri

karadeniz dekorasyon, germe tavan, tavan germe, Gergi Tavan, Gergi Tavan Görselleri, Gergi Tavan Modelleri, 3d gergi tavan, modern gergi tavan, yeni gergi tavan modelleri

çiçekli,kelebekli,kuşlu gergi tavan modelleri

osmanlı motifleri,tuğra, gökyüzü gergi tavan,germe tavan modelleri

HIZLI VE TEMİZ MONTAJ HAKKINDA DAHA FAZLASI

Bir KARADENİZ gergi tavanı bir kaç saat içinde kurulabilir (bunu yapmak için gereken süre, PVC tavanımızı kurmak istediğimiz yüzeye bağlıdır), daha sonra odayı temizlemeye gerek kalmadan. Tavanın montajı, karmaşık olmamasına rağmen, profesyonel bir şirkete yaptırılmalıdır. İlk sebep, uzman ekipmanın gerekli olmasıdır. İkinci neden ise, zara zarar verme riskini azaltacağımızdır.

Daha Fazla Görsel İçin Tıklayın

BU GERGİ TAVAN MALİYETİ NASIL YAPIYOR?
Sorunun cevabı – ne kadar gergin tavan maliyeti – ne kadar basit değil. Fiyat birçok faktöre bağlıdır. Her şeyden önce – yeni tavanı kurmak istediğimiz malzeme ve yüzey. Fiyatı bilmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Bireysel bir teklif hazırlayacağız.

KARADENİZ GERGİ TAVANLARLA ASMA TAVANLARINI DEĞİŞTİRİN.

Çoğu hanede ve halka açık yerlerde yaygın asma tavanlar bulabilirsiniz. Bugün birçok ev sahibi, bu eski yöntemden gergin tavanlar lehine geçmeyi tercih ediyor. Gergi tavanın şeklini, rengini ve türünü ihtiyaçlarınıza göre uyarlama yeteneği, insanların Karadeniz gergi tavanlarını diğer modası geçmiş tavan tiplerine göre kullanmayı seçmelerinin ana nedenidir.

Germe tavan teknolojisine neredeyse hiç sınır yoktur. Binlerce müşteri için dünyanın dört bir yanında mimari mucizeler yaratan tavanlar yaratıyoruz.
Dalgalı tavanların örneklerini görmek için galeriyi ziyaret edin, en prestijli otellerdeki en büyük Avrupa su parklarından bazıları veya yıldızlarla dolu gökyüzü tavanları. Yükleyicilerimiz gece kulübünüz veya alışveriş merkeziniz için bir 3D tavan oluşturacak. Ayrıca moda tasarımcı ofisleri ve mağazalarında özel karadeniz ayna panellerini de bulabilirsiniz. İş alanları için KARADENİZ hafif ürün serisi, dünyanın her yerinde kaygan ve pratik kurumsal iç mekanlar yaratmak için ideal bir seçenektir.