+90 216 505 08 09 Whatsapp +90 538 237 77 72 info@karadenizgergitavan.com

Özellikle son yıllarda duvarlarda ve tavanlarda oldukça fazla kullanılan gergi tavan, oldukça fazla kullanım kolaylıkları sağlamaktadır. İnsanların zevklerine uygun bir şekilde tasarlamalarına ve ortam yaratmış olan gergi tavan, kullanıcılarına birçok özellik ve renk seçenekleri sağlamaktadır. Bayraklı Gergi Tavan, Ege Gergi Tavan, Muğla Gergi Tavan, İzmir Gergi Tavan, Manisa Gergi Tavan, Balıkesir Gergi Tavan.

Gergi Tavan Özellikleri

Gergi tavanların en çok beğenilen yönü esnekliği ve tasarım özgürlüğüdür. İstenilen her yerde kullanılabilen gergi tavan, istenilen şekle girebilmektedir. Birçok tavan modellerinin uygulanamadığı bölgelerde gergi tavan işi üstlenmektedir.

Gergi tavan esnekliği sayesinde sadece tavanda değil, dekoratif amaçlı olarak da, kullanılmaktadır. Dekoratif amaçlarla yapılmış olan gergi tavanlar son derece şık olmakla beraber, görenlerin dikkatini çekmektedir.

Gergi tavan insan sağlığını tehdit eden herhangi bir kimyasal içermemektedir. Birçok tavan modelleri ışıklar ve X ışınları nedeniyle eriyerek ortama kimyasal gaz üretmektedir. İnsanlarda kanser etkisi yaratan bu kimyasal maddeler, insan sağlığını oldukça fazla tehdit etmektedir. Gergi tavanlar bu konuda tedbirli olarak üretilmiş olup, X ışınları ve diğer özel ışıklara karşı dayanıklıdır. Yangın anında bile herhangi bir zehirli gaz üretimi yapmayan gergi tavan, yangına dayanıklıdır.

Gergi tavanlar istenildiğinde monte ve demonte edilebilmektedir. Son derece hafif olması sayesinde istenilen her yere kolay bir şekilde götürülebilir ve kolay bir şekilde monte edilebilir.

Gergi tavanların bir diğer önemli özelliği ise, uygun fiyat olanağıdır. Diğer tavan modellerine göre daha uygun fiyat olanakları sağlayan gergi tavan, günümüzün en ekonomik tavan modelidir.

Gergi Tavan Renkleri

Gergi tavanlar kullanıcılarına oldukça fazla renk seçenekleri sunmaktadır. Sunmuş olduğu bu renkler, hiçbir kimyasal barındırmamaktadır. Tamamen özel boyalarla renklendirilmiş olan gergi tavanlar, bu renkler sayesinde daha canlı olabilmekte ve eve daha pozitif enerji katmakta. Diğer boyalarda olduğu gibi gergi tavan renkleri zamanla bozulmaz veya solmaz. Uzun yıllar boyunca yeni etkisi sağlayan tavan renkleri, bu konuda da, kullanıcılarının beğenisini almayı başarmıştır.

Gergi tavan herhangi bir deterjanla temizlendiğinde bile, renginde solma veya renginde değişim oluşmaz.