+90 216 505 08 09 Whatsapp +90 538 237 77 72 info@karadenizgergitavan.com

Dekorasyon amaçlı kullanılan ürünlerden biride gergi tavan sistemleridir. Gergi tavan sistemlerinin sadece bir görünüş değil ihtiyacı da karşıladığı bir çeşidi de avize gergi tavan ürünüdür. Son yıllarda karşımıza çıkan bu ürün gergi tavan mantığında olup ayriyetten avize ihtiyacını da gidermektedir. Sadece bir dekorasyon olmaktan çıkıp bir ihtiyacı da karşılaması bu ürünün talep edilmesini sağlamıştır. Diğer gergi tavan sistemlerinde olduğu gibi bu üründe kullanıcının istediğine göre renk, boyut ve şekil alabilmektedir. Avize gergi tavan diğer ürünlere göre farklı bir şekilde kullanılmasından dolayı mdf denilen ham maddeden üretimi sağlanmaktadır.

Bodrum Avize Gergi Tavan Çözümleri

Avize gergi tavanın montajı çok kolay olup kullanıcının kendisi tarafından da gerçekleştirilmektedir. Montajı bir normal bir avize montajına benzemekte olup son derece kolaydır. Boyutları standart olduğundan her hangi bir özel üretime ihtiyaç olmadığı için bekleme süresine gerek kalmadan belirli yerlerden satın alınarak kullanıcı hemen montajını gerçekleştirebilir. Küçük ve dekoratif olması nedeniyle wc, tuvalet gibi diğer gergi tavan sistemlerinin uygulanamayacağı yerlerde daha çok tercih edilerek dekorasyonun sağlanmasında rol almaktadır. Küçük boyutta olması nedeniyle nakliyesi kolay olup kullanıcı hemen kendi imkanıyla ürünün nakliyesini gerçekleştirip istediği yere montajını bizzat kendisi kolaylıkla sağlayabilir. İstenildiği takdir ürünün sökülüp farklı bir yere montajını da kullanıcı son derece basitçe sağlayabilir. Ürünün kullanım amacı gereği ile elektrik ile teması ürünün kullanımını ve kullanıcının güvenliğini tehlikeye atmaz.

Diğer gergi tavan sistemleri gibi avize gergi tavanda son derece güvenlikli ve kalitelidir. Uzun yıllar boyu hem dekorasyon amaçlı hem de avize olarak kullanılabilir. Bİr ihtiyacı da gideren avize gergi tavan aynı zaman de bir dekorasyon ürünü olduğu için iki ihtiyacı da gerçekleştirmektedir. Temizliği de son derece basit olan avize gergi tavan mdf den yapılmış olmasından dolayı silindiğinde her hangi bir tehlike durumuna yol açmaz aynı zamanda ürünün bozulması, çatlaması gibi bir durumda gerçekleşmez. Kullanıcı tarafından uzun yıllarca hem dekoratif bir şekilde hem de aydınlatmayı sağlamak için gönül rahatlığıyla kullanılabilir.