+90 216 505 08 09 Whatsapp +90 538 237 77 72 info@karadenizgergitavan.com

Gergi tavan modelleri Bolu da en çok tercih edilen grup içerisinde yer alıyor. Bolu, tarihi dönemleri çerçevesinde eski uygarlıklara ev sahipliği yapan illerimiz arasındadır. İl geneli ormanlarla çevrili topraklar üzerinde olup, yoğun göl oluşumları ile Karadeniz bölgesinde yer alan nadide yerleşim mevkilerindendir. Bolu geçen zamandizini içerisinde azami derecede gelişme gösteren illerden olup, sıcak kanlı ve cana yakın insanların yaşam sürdüğü 299.896 nüfus çizelgesi ile oldukça büyük – engin alanlarda kurulu durumdadır. Tropikal iklim geçitlerine sahip sınırları içerisinde 8 adet ilçesi olan Bolu’nun küçük ve büyük yerleşkelerinin ilgi çekici noktaları bir hayli fazladır. Bu çerçevede şehirler arası ulaşımlar için epey dizgeli sunumları olan bölgenin dolu dizgin geçmişi ile bilinen pek çok tarihi zenginliği olmakla beraber doğa güzellikleri de apayrı maneviyat taşıyan egemenliğe sahiptir. Bolu’nun efsanevi dağları, yaylaları, ovaları, akarsuları, gölleri tabiat şekillerinin en önemli manzaralarına hakim olmaktadır.

Gergi Tavan Görselleri

Bundan dolayı firmamız görsel sistemler aracılığında dekoratif süslemeleri ile Bolu ili ve ilçelerinde doğallık içeren gergi tavan çalışmaları yapmaktadır. Buna bağlı olarak Osmanlı soylarının ve diğer medeniyetlere ait tarihi mekanları, tarihi mimarileri ve tarihi bağlılıklara dayalı korunmakta olan muhterem isimlerin ziyaret haneleri ile güzide alanları dolduran şehirlerimizdendir. Karadeniz bölgesinin en büyük ve edalı gölü şehrin Seben sınırında yer almakla birlikte ilçenin ismini taşımaktadır. Aynı zamanda Roma – Bizans yıllarına ait olan Seben kaya evleri etkileyici inşa görünümleri ile mağara oyuklarına benzer biçimlere hakim olmaktadır. Etrafları zümrüt yeşiline boyalı önemli geçitleri arasında Abant gölü, Yedigöller, Çubuk gölü olmakla birlikte Gölcük eşi benzeri olmayan su birikintilerinin duru görsellerini oluşturmaktadır.

Modern Gergi Tavan

Şehrin güzellikleri saymakla bitmeyecek kadar çok olup, turistlerin hayranlıkla izledikleri çekici bölgeleri ile harikalar diyarı gibi aksedilmektedir. Şehrin rağbet gören alanlarından biriside Akkaya Travertenleri olup, bambaşka hazlar sunmaktadır. Bunun yanında il çevresi birbirinden eşsiz, farklı dokulara sahip ve seyirlik manzaraları içermekle birlikte kültürel etkileri gözeten çağlayan zenginlikleri ile daha da uzun yıllar mimari dekorasyonlarını ya da varlığını korumak adına firmamız gergi çalışmalarını ilçeleri de dahil olmak üzere özenle sunmaktadır. Bu kapsamda mimarilerin özelliklerini bozmamaya dikkat ederek, işlemlerimizi sürdürdüğümüz tavan görselleri ile şahane alanların oluşumunda öncü sunumlarla şehrin dört bir köşesinde hizmet vermekteyiz.

Bolu – En Büyük İlçesi Gerede Gergi Tavan Çalışmalarımız

Yaşam alanlarının modern yeniliklerle biçim kazanmasını destekleyen firmamız, dekoratif uygulamalarını şehrin en kalabalık ilçesi olan Gerede mevkiinde de itina ile yürütmektedir. Bölgenin ev yapıları ilgiye tabii olmakla birlikte tasarımsal işlemlerimizi sunduğumuz önemli noktalar arasındadır. Görsel çeşitlemeler konusunda hayli ilerleme kat eden firmamız, şık temaları içeren değişik tavan modelleri ile dekorasyon alanında size özel işçiliklerle hizmet vermektedir. Her zaman çalışma ortamları ile adını duyuran firmamız, ilçenin getirimi güçlü olan mimarilerinin fonksiyonelliğini ön plana çıkartan süslemeleriyle meydana getirdiği desenlerin dekoratif yansımalarına ehemmiyet vermektedir. Bunun için Gerede gergi tavan konusunda profesyonel elemanlarımız ile en etkili desen çıkarımlarımızı yaşam mekanlarına taşımaktayız.

gergi tavan modelleri

Bununla birlikte firmamız tavan işlemlerinde öncelikli olarak aydınlatma aksisedaları ve dekorasyon çeşitleri ile kalite farklılığını yansıtmaktadır. Bunun gibi işlemleri her türlü mekanda kolaylıkla gerçekleştiren firmamız, çok kapsamlı hizmetleri ile nitelik içeren ürünlerin teknolojik alt yapılarına kıyasla yangına dayanıklı grafiklerle ve iç mimarilere yatkın desenlerle işlem sunmaktadır. Firmamız olası sıkıntıların aksetmesi doğrultusunda en iyi ve profesyonel çalışanlarının uzmanlık gösterdiği tamirat işlemlerinizde de yanınızda olmaya devam etmektedir. İşçilik görselleri açısından son derece imtiyazlı olan elemanlarımızla şık dekorasyon uygulamalarınızı ortak yaşam alanlarınızın her köşesine özverili bir şekilde sunmaktayız.

Gergi Tavan Tasarımları Her Mekanı Ayrıcalıklı Gösterir

Firmamız profesyonel hizmetleri ile gergi işlemlerini ortak kullanım gösterdiğiniz bütün alanlar dahil olarak yatak odası, mutfak, salon, antre vb. kısmi bölgelerin yaldızlı ışıklandırmasında kombinezon uyumluluğu sağlamaktadır. Bunun için Bolu il merkezinin Mudurnu ilçesinde ihtişamlı geçmişini akseden evlerinin görsel dokularını tamamlayan tavan figürleri ile hizmet sumaktayız. Buna istinaden ilçenin intizamlı ritmine ayak uydurmaya gayret gösteren elemanlarımız ile tasarım çizimlerimiz ve görsel modellerimizle sizlere destek olmaktayız. Bunun yanında evlerinizin ya da işletim alanlarınızın tercih ettiğiniz renkliğe kavuşmasında sistemli formüllerimizle tasarım yaparak, hareketliliğini sağlamaktayız.

gergi tavan modelleri

Bolu Gergi Tavan Barisol

Bolu gergi tavan modelleri alanında yıllardır süregelen çalışmalarımızla dikkat çekici ve sıra dışı resimlerin oluşturulması akabinde özel dekorasyon alternatiflerimizi sizlerin beğeninize sunmaktayız. İlçeler arasında her daim muhteşem fikirlerimizle ortaya çıkardığımız tavan görsellerini müşteri memnuniyetine odaklı faaliyetlerle göstermekteyiz. Firmamız kalifiyeli elemanlarının sunduğu şık tavan profilleri ile Mengen ilçesinde de uygulama yapmaktadır. Bu sistemsel görselleri deneyimli çalışanlarımızın birikimleri doğrultusunda pratik çözümler üreterek, mimarileri iç tasarımlarının değişimini sağlamaktayız.

Bu yüzden kapsamlı hizmetlerimizle tecrübe edindiğimiz otel ve restoranların daha çok marjinal görseller içeren dekoratif tavan modellerini itina ile sizlere sunmaya devam etmekteyiz. Buna takiben süsleme taleplerinize bağlı olarak Dörtdivan merkezi ilçesinde bulunan otellerin tavan motiflerinde kullandığımız gergi biçimleri ile konukların daha net şekilde rağbet gösterdiği mekan sahalarını gözler önüne serebilmekteyiz. Sahip olabileceğiniz tasarım ayrıcalıkları ile firmamız devamlı görsel nitelik sunan iç açıcı modellerle hizmetinizdedir.

Gergi Tavan Profillerinde Önceliğimiz Nitelikli İşlemler

Firmamız güvenilir hizmetleri ile uzun süreli kullanımı sağlanan tavan işçiliklerinin aşınma gösteren bölgelerinin yenilenmesinde de akıcı avantajlar sunmakla birlikte istenilen tavan tasarımlarının uygulanmasında yardımcı olmaktadır. Yemyeşil yayları ile Bolu ilinin göz bebeği olan Göynük ilçesi ve çevresinde de önceliğimiz nitelikli işlemlerle tavanların profil desteğini sunmaktır. Bu çerçevede kısa zamanda uygulamalarını bitiren işletimimiz ve tecrübeli çalışanlarımız ile tavan görsellerinde güvenli – sağlam profil içerikleri kullanmakla birlikte titizlikle hizmetlerimizi sunmaktayız.

gergi tavan modelleri

3D Gergi Tavanlar

Bunun için her yere ve mekana edalı görseller sunan harika dekoratif gergi modellerimizi Kıbrısçık ilçesinde de sizlere sunmakta olup, desen seçimleri yapmakla birlikte işlemlerimizden yararlanabilirsiniz. Bunun yanında dekoratif yenilikler getirilen her mekan aksamının modern görsellerine sizlerde sahip olarak işletimlerinizi farklılaştırabilirsiniz. Firmamız germe tavan konusunda uzmanlaşan elemanları ile hastane ortamları ve diğer özel merkezlerin iç dizayn şekillerinde çağcıl tasarımlara hakim olan tavan işlemlerini özenle yürütmektedir. Bunun yanı sıra firmamız en iyi tema asıllarını kullandığı gergi motifleri üzerinde durarak, her bölgenin her mimarisine uygun görsellerini yeni baştan dizayn edebilmekte olup, benzersiz desen çeşitleri ile rengarenk alanların göz alıcı yansımasını sunmaktadır. Bolu’nun küçük bölgelerinden birisi olan Yeniçağa ilçesinin ilerici düşünürleri ve hasıl görünen mimari özellikleri ile gergi tavan kullanımı diğer noktalarında olduğu gibi bu noktasında da tercih oranı yüksek olmaktadır.

Gergi Tavan Modelleri İle Mekanlara Ebruli Görünüm Katmaktayız

Bolu ilinin orta çağlardan kalma eserleri muasır görsellere hakim olması ile zengin arazilerinin ve yerleşkelerinin bambaşka dekoratif tavan sergüzeştlerine bağlılık göstermekteyiz. Kurumsal hizmet anlayışı ile germe uygulamalarını özverili bir tutumla sürdüren firmamız, modernize yeniliklerle en güzel işçiliklerini sunmaktadır. Bunun akabinde ortak kullanım sahalarının ve işletim verimliliği sağlanan iş yerlerinin geneline uyguladığımız tavan içerikleri nem döngüsüne dayanıklılık gösteren ürünlerdendir. Aynı zamanda antibakteriyel ve hijyenik verimlilik sağlayan ürünlerin malzemeleri hususunda incelikli olan ekiplerimizle bütünleştirdiğimiz tavan biçimlerimizden gönül rahatlığı ile tercihlerinizi belirleyerek, bizlerin işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

Firmamız bu konuda alan fark etmeksizin profesyonelliği ile hiçbir mobilya, eşya türünü uygulama ortamından çıkartmamakla birlikte seri bir şekilde monte aksamlarını yapabilmektedir. Bu kapsamda yürüttüğümüz işlemler esnasında ilk olarak alçı levhalarını dizgeli bir tutumla yerine yerleştirmekteyiz. Hemen akabinde baskı uygulayan profil gereçlerini üzerine düzgün çalışmalarla bileştirerek için tutturgaçlarla sabitleştirmekteyiz. Firmamız garantili hizmetleri ile aynı gün çerçevesinde dijital baskı uygulamalarını ve gergi tasarımsal dekorasyonunu tam kapsamlı olarak bitirmektedir.

Bolu ili ve ilçelerinin iç mimarilerinin tavan profillerinin fiyatları hususunda ekonomi izlenimlerine bağlı olarak uygun çalışmalar yapmakla birlikte desteklerimizi daimi bir şekilde sunmaktayız. Ayrıca bölgenin önemli yerleşkelerinde soylu bilginlerinden Akşemsettin türbesi, Tokadi Hazretleri türbesi ve Yıldırım Beyazid camii tarihi açıdan ehemmiyetli mimarileri olup, gözde ziyaret haneleri arasında bulunmaktadır. Bunun yanında Mudurnu ilçesinde Şehriman tepesi olmakla birlikte muazzam alanlarından Esentepe kayak merkezi dikkat çekici güzelliğe sahip olmaktadır. Şehrin görsel temalarını tek bir karede yansıtan at yaylası içindeki güzellikleri ile hayranlık sunan ilçelerinin gergi modellerinde firmamız, hayal edilen ve büyüleyici tasarımları yapmaya çalışmaktadır.

Gergi Tavan Modelleri İle Hayal Edilen Mekanlara Sahip Olun

Firmamız profesyonel olarak gergi figürlerinde ve tasarımlarında sizlere sunduğu işlemlerinin ayrıcalıklı yönünü her zaman avantajlı getirimleri ile kanıtlamaya çalışmaktadır. Buna takiben bünyemizde çalışan tasarım ustaları ve uygulama ekipmanları ile öncü tutumlar sergilemekte olup, dar alanların daha da geniş ve aydınlık görünümünü destekleyen hizmet sunmaktadır. Bunu yanında kapalı ve bunaltıcı mekan ortamlarında ferah gergi modellerini kullanarak, akıcılık yanı canlılık katmaktadır. Bu yüzden firmamızın özenli sunumlarını içeren gergi tavan modelleri gün doğumu, orman temaları, şelale görselleri, gün batımı krokileri, bulut görselleri, gökyüzü temaları, su damlacıkları, çiçek görselleri, deniz – kumsal resimleri vb. seçenekler olmakla birlikte klas desenlere ve geometri şekillerine yer vermekteyiz.

Desenli Gergi Tavan

Bunun yanı sıra görsel şekillerin, biçimlerin, desenlerin arasında bulunan daha enteresan ve ilginç modellerinde sunumlarını yapmakla birlikte yaşadığınız alanların özelleşmesinde sizlere yardımcı olmaktayız. Bu çerçevede istenilen tavan görselini yine tercihlerinize bağlı olarak düz, kavisli, yatay vb. gibi biçimlerini sunmanın beraberinde duvardan duvara da farklı tonları kullanarak değişik dekorların hizmetlerini sağlamaktayız. Firmamız deneyim sahibi elemanları ile duvardan duvara görsel şekillerin yapımında profesyonelce hareket ederek, yaşam alanlarının ambiyansına daha da modernize tasarımlarla renklilik sunmak için yanınızdadır. Dekoratif çizimlerin oluşumunda hayli dikkatli çalışmalar sağlayan firmamız, sizlerin alanlarını ışıklandırarak % 100 müşteri memnuniyeti kazanmaktadır.

gergi-tavan-modelleri-1 (13)

Görsel Gergi Tavan

Bunun için isteğinize bağlı olarak ve mekanlarınızın gereksinimleri doğrultusunda bizlerle bağlantıya geçebilirsiniz. Bizler doğru planlamalar çerçevesinde evlerinizin ya da işletim alanlarınızın gergi görsellerini hemen yapmaktayız. Firmamız kaliteli hizmetleri ve görsel çalışmalar konusunda eğitimli elemanları ile sizlerin her çağrınızda hemen yanınıza gelerek, mekanlarınızın atmosferini ihtişamlı desenlerle yan görünümlü temaların en uygun olanını sunmaktadır. Bu alanda geliştirdiğimiz dekor nitelikleri sayesinde her türlü işlemi desen renklilikleri ile sizlere titizlikle ve özverili olarak sunmaktayız. Firmamız germe tasarımlarının sunumunda hesaplı oranlarla fiyatlandırma yapmakta olup, sizlerin kaliteli tavan modelleri ile ilgi gören işletimlerden olmanızda da yardımcı olmaktadır. Sektörsel eğilimlerin ilerletildiği tavan modelleri ve görsel temaların geometri biçimleri ile son derece etkileyici alanları oluşturmanın gururunu yaşamaktayız.

Çevre Dostu Gergi Tavan

Firmamız Bolu ilinin ve ilçelerinin değerli görsellerini işçiliklerine katmakla birlikte önemli hedefleri ve misyon becerilerini tamamlayan işlemlerden olmaktadır. Çevre alanlarının dikkat çekici figürlerini tam zamanlı uygulamalarla takip eden firmamız bu konuda kriterlerini hayli yüksek ve benzersiz tutmaktadır. Kurumsallığı benimseyen ve prensipli çalışmalarla tavan süslemelerini gerçekleştiren firmamız uzman personelleri ile siz değerli müşterilerinin memnuniyetini daima ön planda tutarak hizmetlerini sunmaktadır. Bunun için bizlerle istediğiniz vakit aralıklarında iletişime geçerek ya da işletimimize gelerek gergi tasarımlarımız hakkında daha da detaylı bilgi alabilirsiniz. Dolayısıyla bizlerle görüşme sağlamanızın akabinde ortak yaşam alanlarınıza ya da işletim mekanınıza gelerek tavan desenlerinin ayrıcalıklarını konuşabiliriz. Firmamız tecrübeli elemanları ile gergi tasarım konusunda oldukça başarılı işler çıkartmakta olup, sizlerin mekanlarınızda huzurlu ve ala tavan görsellerini yansıtmaktayız.

Gergi Tavanlar

Gerilmeli tavanlar neden her iç mekana çekici bir ektir? Çünkü zarafeti ve işlevselliği modern teknoloji ile birleştiriyorlar. Karadeniz tavanlar herhangi bir odaya verilecek.

Gerilmeli tavanlar için sınırsız özelleştirme seçenekleri, benzersiz ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılamamızı sağlar. Tavanlarımız modern ticari, kamusal alanlarda ve özel konutlarda bulunabilir. Zarif bir streç tavan, şık bir otel yanı sıra modern bir kulüp ya da tiyatroya uyacaktır. Limit yoktur.

Karadeniz Gergi Tavan Nerelerde Kullanılır?
Gergi tavanlar, iç tasarım ihtiyaçlarınız için evrensel bir çözümdür. Karadeniz Gergi tavanları, diğerlerinin yanı sıra: ofisler, mağazalar, müzeler, kiliseler, tiyatrolar, tıbbi tesisler, alışveriş merkezleri, güzellik salonları, balo salonları, konferans salonları, havuzlar, spor salonları ve havaalanları. Bireysel evlerde tavanlar her odada kullanılabilir – yatak odası, salon, banyo veya mutfak olsun.

GERGİ TAVAN PROJE GALERİSİ

KARADENİZ GERGİ TAVANLAR – TEKNOLOJİK
KARADENİZ GERGİ TAVANLAR, onlarca yıllık tecrübenin, modern teknolojinin ve titiz üretim sürecimizin birleşimidir. Bu üç faktör bir çok avantaj sağlamak için birleşir:
Kişiselleştirme – yaptığımız her tavan eşsizdir. 100’ün üzerinde bir seçenekten herhangi bir renk seçebilirsiniz. Bu, yüksek kaliteli baskıya ek olarak – tek yapmanız gereken, istediğiniz yüksek kaliteli bir grafik bulmaktır.
Esnek şekil – bir GERGİ TAVANIN düz olması gerekmez. Gergi Tavanlarımız ve profillerimiz, geleneksel tekniklerle mümkün olmayan çeşitli 3B ve çok katmanlı şekiller oluşturmanıza olanak tanır.
Aydınlatma efektleri – LED şeritlerle yarı saydam bir gergitavan aydınlatması, tüm odalar ve özel tasarımlar için modern bir aydınlatma çözümüdür. Hafif bir tavan geleneksel lambalara mükemmel bir alternatiftir.

Uzun ömürlülük – Tavanlarımız çok dayanıklıdır ve ek bakım gerektirmez. Sadece birkaç yılda bir mikrofiber silecek ve bir temizlik maddesi kullanarak yüzeyi hafifçe temizlemeniz yeterlidir.
Hafif – Gergi Tavan ağırlıkları 240 g / m2’den azdır, bu nedenle mevcut yapıyı vurgulamamaktadır.

Su geçirmez – Gergi tavanlar odanızı sudan koruyacaktır.
Akustik – Ses emici bir malzeme ile birleştirilmiş mikro delikli bir germe tavanı, herhangi bir iç mekanın akustik özelliklerini büyük ölçüde geliştirecektir.
Isı yalıtımı – Bir PVC gergitavan ısı transferi için termal enerji maliyetlerini sınırlayan etkili bir bariyerdir.
Ekolojik – Tüm karadeniz gergi tavanlar % 100 geri dönüştürülebilir.

Hızlı ve temiz kurulum Gergi Tavan

karadeniz dekorasyon, germe tavan, tavan germe, Gergi Tavan, Gergi Tavan Görselleri, Gergi Tavan Modelleri, 3d gergi tavan, modern gergi tavan, yeni gergi tavan modelleri

karadeniz dekorasyon, germe tavan, tavan germe, Gergi Tavan, Gergi Tavan Görselleri, Gergi Tavan Modelleri, 3d gergi tavan, modern gergi tavan, yeni gergi tavan modelleri

çiçekli,kelebekli,kuşlu gergi tavan modelleri

osmanlı motifleri,tuğra, gökyüzü gergi tavan,germe tavan modelleri

HIZLI VE TEMİZ MONTAJ HAKKINDA DAHA FAZLASI

Bir KARADENİZ gergi tavanı bir kaç saat içinde kurulabilir (bunu yapmak için gereken süre, PVC tavanımızı kurmak istediğimiz yüzeye bağlıdır), daha sonra odayı temizlemeye gerek kalmadan. Tavanın montajı, karmaşık olmamasına rağmen, profesyonel bir şirkete yaptırılmalıdır. İlk sebep, uzman ekipmanın gerekli olmasıdır. İkinci neden ise, zara zarar verme riskini azaltacağımızdır.

Daha Fazla Görsel İçin Tıklayın

BU GERGİ TAVAN MALİYETİ NASIL YAPIYOR?
Sorunun cevabı – ne kadar gergin tavan maliyeti – ne kadar basit değil. Fiyat birçok faktöre bağlıdır. Her şeyden önce – yeni tavanı kurmak istediğimiz malzeme ve yüzey. Fiyatı bilmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Bireysel bir teklif hazırlayacağız.

KARADENİZ GERGİ TAVANLARLA ASMA TAVANLARINI DEĞİŞTİRİN.

Çoğu hanede ve halka açık yerlerde yaygın asma tavanlar bulabilirsiniz. Bugün birçok ev sahibi, bu eski yöntemden gergin tavanlar lehine geçmeyi tercih ediyor. Gergi tavanın şeklini, rengini ve türünü ihtiyaçlarınıza göre uyarlama yeteneği, insanların Karadeniz gergi tavanlarını diğer modası geçmiş tavan tiplerine göre kullanmayı seçmelerinin ana nedenidir.

Germe tavan teknolojisine neredeyse hiç sınır yoktur. Binlerce müşteri için dünyanın dört bir yanında mimari mucizeler yaratan tavanlar yaratıyoruz.
Dalgalı tavanların örneklerini görmek için galeriyi ziyaret edin, en prestijli otellerdeki en büyük Avrupa su parklarından bazıları veya yıldızlarla dolu gökyüzü tavanları. Yükleyicilerimiz gece kulübünüz veya alışveriş merkeziniz için bir 3D tavan oluşturacak. Ayrıca moda tasarımcı ofisleri ve mağazalarında özel karadeniz ayna panellerini de bulabilirsiniz. İş alanları için KARADENİZ hafif ürün serisi, dünyanın her yerinde kaygan ve pratik kurumsal iç mekanlar yaratmak için ideal bir seçenektir.