+90 216 505 08 09 Whatsapp +90 538 237 77 72 info@karadenizgergitavan.com

Transparan gergi tavan dekorasyon uygulamalarında kullanıcı tarafında elde edilen verilere göre çokça tercih edilmektedir. Bu uygulamada baskı yapılan yüzey diğer uygulamalara göre yapısı ve görünüşü itibariyle çok daha farklı olup transparan bir özelliğe sahip bulunmaktadır. Bu özelliği üretim kalitesini ve dayanıklılığını etkilememektedir. Aynı zamanda diğer gergi tavan uygulamalarına göre çok daha pratik olup maddi olarak ta çok daha verimlidir.

Denizli Transparan Gergi Tavan Çözümleri

Transparan bir yapıda olması uygulanılan mekana farklı bir doğallık ve ferahlık katarak uygulanılan alanın çok daha keyifli yaşanılabilir bir hal almasını sağlamaktadır. Bu özelliğe sahip olmasından dolayı kullanıcı tarafından daha çok salonlarda, apartman girişlerinde ve bekleme salonlarında kullanılarak ortama farklı bir tarz yansıtılmaktadır. Kullanıcının ilgisini farklı bir yöne çekmektedir bu uygulama. Transparan gergi tavan yapısı ortam da bulunan kişinin rahatlamasını sağlamakla olduğu yerden farklı bir hava katmaktadır. Temizlik açısından diğer gergi tavanlar gibi kolay bir temizlik şekline sahip olan bu dekorasyon ürünü transparan olması artıdır. Bu nedenle temizliği de zahmetsiz bir hale getirmiştir. Ürünün basit ve kullanışlı olmasından dolayı kullanımı ülkemizde çokça artmış durumdadır.

Üreticiler kullanıcılar için transparan gergi tavan uygulamasında farklı alternatifler üretip kullanıcının seçtiği ürünü paket bir şekilde alıp kendisi tarafından kurulmasına olanak sağlanmıştır. Bu şekilde hem lojistik yükünü azaltıp hem de montaj kolaylığı olduğu için hazır ürün müşteri tarafından seçilir. Hemen direk alınıp müşteri tarafından kurulumu gerçekleştirilebilir. Transparan gergi tavan uygulamasında kullanıcı isterse bir doğa resmi isterse de bir hayvan resmi seçerek ürüne özel olarak baskı yaptırabilir. Diğer dekor objeleri ile uyumlu bir hale getirilmesini sağlayabilir.

Ortamın aydınlatmasına son derece elverişli bir uygulama olan transparan gergi tavan istenilen aydınlatma düzeneğinin ışığını son derece verimli bir şekilde ortama aktarılır. Böylelikle ortamın aydınlatılmasını sağlayabilir ve her hangi başka bir aydınlatmaya gerek kalmayabilir. Ürünün paket sistemleri de dahil olmak üzere istenildiği taktir de sökülüp farklı bir yere montajı sağlanıp aynı kalitede ve güvenlikte kullanılabilir. Her hangi bir sorun oluşturmaz. Ürün aynı şekilde transparan olmasını alev almasını sağlamaz. Son derece güvenlikli bir şekilde kullanıcıya sunulmuştur.