+90 216 505 08 09 Whatsapp +90 538 237 77 72 info@karadenizgergitavan.com

Fiber optik aydınlatma seçeneği sayesinde gergi tavan dekorasyonu daha kaliteli olmakta ve ortaya şık bir dekorasyon çıkmaktadır. Gelişen dekorasyon sistemleri beraberinde yaşam ve çalışma alanlarımızda birçok değişikliğe neden olmuştur. Bu dekorasyon sektörü ve ihtiyacının gelişmesi ile beraber artık insanlar sadece barınma ihtiyacı olarak dört duvar kullanmamaya başlamıştır. Artık kendi duygu ve zevklerine hitap edecek şekilde düzenlemeler ve ürünleri hayatlarına sokarak kendi mutluluklarına hizmet edecek ürün ve tasarımları da hayatlarına dahil etmektedir. Bu amaçla kullanılan dekorasyon çeşitlerinden bir tanesi de iç mekanların tavanlarına uygulanan gergi tavan sistemleridir. Gelişen polimer kimyası teknolojisi ile elde edilen bu ürün oldukça ince ve hafif olmasının yanı sıra sektörde ki diğer tavan uygulama sistemlerinde kendisini sağladığı avantajlar sayesinde bir adım öne çıkarmayı başarmıştır.

Fiber Optik Aydınlatma Nasıl Yapılır

Gergi tavan resimleri ve tasarımları tamamen kullanıcının istekleri doğrultusunda tasarlanmaktadır. Yapılan bu tasarım ile beraber spot aydınlatma ve fiber optik aydınlatma da gergi tavan ile birlikte oldukça sağlıklı bir biçimde kullanıma sunulabilmektedir. Polimerlerin teknoloji ile beraber oldukça gelişmesinden dolayı oldukça ince bir şekilde imal edilebilmesinden dolayı uygulama ile birlikte mekanın yüksekliğinde azalma yaşanma durumu olabildiğince minimum bir düzeye indirilmiştir. Müşteri isteği ya da mekan tipine bağlı olarak tavan ile uygulama alanı arasına yeterli boşluk bırakılarak gerekli aydınlatma malzeme ve tesisat ürünlerinin buradan geçirilebilir. Ayrıca güvenlik amaçlı kullanılacak olan yangın ve duman sensörleri de gergi tavan sistemlerinin yapımında kullanılan maddelerin gerekli duman geçirgenliğime sahip olmasından dolayı rahatlıkla bu sistemler ile beraber kullanılabilir.

Uygulama yapılacak olan mekanla ilgili herhangi bir şarta bağlı olmamasından dolayı her boyutta ve her zemin yüzeyine sahip olan mekanda kullanıma oldukça uygundur. Uygulama yapılacak olan yerin tavanının düzgün olup olmaması herhangi bir sorun olmamakla beraber uygulama sonrasında tamamen düzgün yüzeyler elde edilir. Evlerde, ofislerde, cafe ve restoranlarda ve bununla birlikte konaklama ihtiyacı ile kullandığımız yerlerde gergi tavan uygulamaları sıkça kullanılır. Günümüzde otel gergi tavan kullanım oranları giderek artmaktadır. Yapılacak olan gergi tavan uygulaması ile hayalini kurduğunuz modern ve şık görüntüye rahatlıkla kavuşabileceksiniz. Fiber optik aydınlatma işlemi uzmanlık isteyen bir konu olup bu konuda kurumsal bir şekilde hizmet almalısınız.

Gergi Tavan Montaj İşlemi

Seçilen mekanda yapılan incelemeler ve yapımına karar verilen, tasarımı tamamlanan gergi tavan sisteminin üretimi gerçekleştirilirken bu esnada gerekli montaj işlerinin sağlıklı yapılabilmesi için mekan boyutuna göre belirlenen belirli aralıklarla bu iş için dizayn edilen profiller yerleştirilir. Ardından ise üretimi tamamlanmış olan gergi tavan plakası öncelikli işlem olarak ısıya maruz bırakılarak genişletilmesi sağlanır, bu genleşme işlemiyle beraber plaka profillere yerleştirilerek monte işlemi yapılır. Sırada ki işlem ise genleşen malzemenin gerilerek kendi şeklini alması olarak gerçekleşecektir. Tüm bu işlemler oldukça kısa sürede gerçekleşir ve zahmetsizdir.

Gergi tavan sistemleri montaj uygulaması esnasında herhangi bir yıkım ya da kırma işlemi olmadığında dolayı oldukça rahat ve temiz bir şekilde montaj işlemi tamamlanır. Tıp ki montaj süresince olduğu gibi herhangi bir tadilat durumunda da aynı kolaylıkla ve temizlikle bu işlemler gerçekleştirilir. Kullanılan malzemenin oldukça ince ve hafif olmasının sağladığı bir diğer fayda da herhangi bir doğal afet esnasında yıkıcı bir etki yaratmayacak olması olarak karşımıza çıkar. Fiber optik aydınlatma seçeneğinden de yararlanarak ortaya şık bir modelin çıkmasını da sağlayabilirsiniz. Firma olarak sadece yeni üretim ve bu üretimlerin montajını yapmıyor aynı zamanda kullanmakta olduğunuz ve markası ne olursa olsun her gergi tavan uygulamasına özen ve titizlik ile gerekli tadilat ve bakım işlerini uzman kadromuz ile gerçekleştiriyoruz.

Gergi Tavan Ve Sağlık

Yapımında kullanılan malzemelerin tamamı gerekli test ve incelmeden geçen gergi tavan uygulamalarının insan sağlığı açısından herhangi bir olumsuz yönü bulunmamaktadır. Vinil klorür olarak bilinen ve sağlığa oldukça ciddi zararları bulunan maddeyi içermediği yapılan detaylı inceleme testleri sonucunda kanıtlanmıştır. Bununla beraber toksik madde testlerinde de herhangi zararlı bir durum ile karşılaşılmamış. Kullanılan ağır metal elementler ise belirlenmiş olan limitler dahilinde kullanılır ve bu oranlar insan sağlığına zarar verebilecek alt limitlerden oldukça düşük düzeylerde kullanılır. Tüm bu testler dışında alerji ve dermatoloji açısında yapılan uygulama testleri de herhangi bir reaksiyon yaratmayacaklarını kanıtlamış durumdadır. Böylelikle gergi tavan uygulamalarını evlerimizde, iş yerlerimizde, otellerde ve insanların bulunduğu diğer tüm ortamlarda oldukça güvenle kullanabiliriz.

Gergi tavan uygulamasının yapılacağı alandan, bu uygulamada kullanılacak olan malzemeye, ürünün tasarımına ve beraberin kullanılacak olan aydınlatma sistemlerine kadar birçok değişkene bağlı olarak gergi tavan fiyatları da farklılık göstermektedir. Bu fiyatlandırma durumu ile ilgili en doğru bilgiyi almak için bizimle iletişime geçmeniz ve alanında uzman ekibimizin yapacağı incelemeler sonucunda bir maliyet tablosu çıkartılması daha doğru bir seçim olacaktır.

Gergi Tavan, Gergi Tavan Görselleri, Gergi Tavan Modelleri, 3d gergi tavan, modern gergi tavan, yeni gergi tavan modelleri

Gergi Tavan, Gergi Tavan Görselleri, Gergi Tavan Modelleri, 3d gergi tavan, modern gergi tavan, yeni gergi tavan modelleri

karadeniz dekorasyon, germe tavan, tavan germe, Gergi Tavan, Gergi Tavan Görselleri, Gergi Tavan Modelleri, 3d gergi tavan, modern gergi tavan, yeni gergi tavan modelleri,3d dekor

karadeniz dekorasyon, germe tavan, tavan germe, Gergi Tavan, Gergi Tavan Görselleri, Gergi Tavan Modelleri, 3d gergi tavan, modern gergi tavan, yeni gergi tavan modelleri

Gergi Tavanlar

Gerilmeli tavanlar neden her iç mekana çekici bir ektir? Çünkü zarafeti ve işlevselliği modern teknoloji ile birleştiriyorlar. Karadeniz tavanlar herhangi bir odaya verilecek.

Gerilmeli tavanlar için sınırsız özelleştirme seçenekleri, benzersiz ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılamamızı sağlar. Tavanlarımız modern ticari, kamusal alanlarda ve özel konutlarda bulunabilir. Zarif bir streç tavan, şık bir otel yanı sıra modern bir kulüp ya da tiyatroya uyacaktır. Limit yoktur.

Karadeniz Gergi Tavan Nerelerde Kullanılır?
Gergi tavanlar, iç tasarım ihtiyaçlarınız için evrensel bir çözümdür. Karadeniz Gergi tavanları, diğerlerinin yanı sıra: ofisler, mağazalar, müzeler, kiliseler, tiyatrolar, tıbbi tesisler, alışveriş merkezleri, güzellik salonları, balo salonları, konferans salonları, havuzlar, spor salonları ve havaalanları. Bireysel evlerde tavanlar her odada kullanılabilir – yatak odası, salon, banyo veya mutfak olsun.

GERGİ TAVAN PROJE GALERİSİ

KARADENİZ GERGİ TAVANLAR – TEKNOLOJİK
KARADENİZ GERGİ TAVANLAR, onlarca yıllık tecrübenin, modern teknolojinin ve titiz üretim sürecimizin birleşimidir. Bu üç faktör bir çok avantaj sağlamak için birleşir:
Kişiselleştirme – yaptığımız her tavan eşsizdir. 100’ün üzerinde bir seçenekten herhangi bir renk seçebilirsiniz. Bu, yüksek kaliteli baskıya ek olarak – tek yapmanız gereken, istediğiniz yüksek kaliteli bir grafik bulmaktır.
Esnek şekil – bir GERGİ TAVANIN düz olması gerekmez. Gergi Tavanlarımız ve profillerimiz, geleneksel tekniklerle mümkün olmayan çeşitli 3B ve çok katmanlı şekiller oluşturmanıza olanak tanır.
Aydınlatma efektleri – LED şeritlerle yarı saydam bir gergitavan aydınlatması, tüm odalar ve özel tasarımlar için modern bir aydınlatma çözümüdür. Hafif bir tavan geleneksel lambalara mükemmel bir alternatiftir.

Uzun ömürlülük – Tavanlarımız çok dayanıklıdır ve ek bakım gerektirmez. Sadece birkaç yılda bir mikrofiber silecek ve bir temizlik maddesi kullanarak yüzeyi hafifçe temizlemeniz yeterlidir.
Hafif – Gergi Tavan ağırlıkları 240 g / m2’den azdır, bu nedenle mevcut yapıyı vurgulamamaktadır.

Su geçirmez – Gergi tavanlar odanızı sudan koruyacaktır.
Akustik – Ses emici bir malzeme ile birleştirilmiş mikro delikli bir germe tavanı, herhangi bir iç mekanın akustik özelliklerini büyük ölçüde geliştirecektir.
Isı yalıtımı – Bir PVC gergitavan ısı transferi için termal enerji maliyetlerini sınırlayan etkili bir bariyerdir.
Ekolojik – Tüm karadeniz gergi tavanlar % 100 geri dönüştürülebilir.

Hızlı ve temiz kurulum Gergi Tavan

karadeniz dekorasyon, germe tavan, tavan germe, Gergi Tavan, Gergi Tavan Görselleri, Gergi Tavan Modelleri, 3d gergi tavan, modern gergi tavan, yeni gergi tavan modelleri

karadeniz dekorasyon, germe tavan, tavan germe, Gergi Tavan, Gergi Tavan Görselleri, Gergi Tavan Modelleri, 3d gergi tavan, modern gergi tavan, yeni gergi tavan modelleri

çiçekli,kelebekli,kuşlu gergi tavan modelleri

osmanlı motifleri,tuğra, gökyüzü gergi tavan,germe tavan modelleri

HIZLI VE TEMİZ MONTAJ HAKKINDA DAHA FAZLASI

Bir KARADENİZ gergi tavanı bir kaç saat içinde kurulabilir (bunu yapmak için gereken süre, PVC tavanımızı kurmak istediğimiz yüzeye bağlıdır), daha sonra odayı temizlemeye gerek kalmadan. Tavanın montajı, karmaşık olmamasına rağmen, profesyonel bir şirkete yaptırılmalıdır. İlk sebep, uzman ekipmanın gerekli olmasıdır. İkinci neden ise, zara zarar verme riskini azaltacağımızdır.

Daha Fazla Görsel İçin Tıklayın

BU GERGİ TAVAN MALİYETİ NASIL YAPIYOR?
Sorunun cevabı – ne kadar gergin tavan maliyeti – ne kadar basit değil. Fiyat birçok faktöre bağlıdır. Her şeyden önce – yeni tavanı kurmak istediğimiz malzeme ve yüzey. Fiyatı bilmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Bireysel bir teklif hazırlayacağız.

KARADENİZ GERGİ TAVANLARLA ASMA TAVANLARINI DEĞİŞTİRİN.

Çoğu hanede ve halka açık yerlerde yaygın asma tavanlar bulabilirsiniz. Bugün birçok ev sahibi, bu eski yöntemden gergin tavanlar lehine geçmeyi tercih ediyor. Gergi tavanın şeklini, rengini ve türünü ihtiyaçlarınıza göre uyarlama yeteneği, insanların Karadeniz gergi tavanlarını diğer modası geçmiş tavan tiplerine göre kullanmayı seçmelerinin ana nedenidir.

Germe tavan teknolojisine neredeyse hiç sınır yoktur. Binlerce müşteri için dünyanın dört bir yanında mimari mucizeler yaratan tavanlar yaratıyoruz.
Dalgalı tavanların örneklerini görmek için galeriyi ziyaret edin, en prestijli otellerdeki en büyük Avrupa su parklarından bazıları veya yıldızlarla dolu gökyüzü tavanları. Yükleyicilerimiz gece kulübünüz veya alışveriş merkeziniz için bir 3D tavan oluşturacak. Ayrıca moda tasarımcı ofisleri ve mağazalarında özel karadeniz ayna panellerini de bulabilirsiniz. İş alanları için KARADENİZ hafif ürün serisi, dünyanın her yerinde kaygan ve pratik kurumsal iç mekanlar yaratmak için ideal bir seçenektir.