+90 216 505 08 09 Whatsapp +90 538 237 77 72 info@karadenizgergitavan.com

Dekorasyon tüm yapılar için vazgeçilmez unsurlardan biridir. Çoğu zaman sıradan ve klasikleşmiş bir atmosferden kurtulmak için yenilikçi çözümler arayışına girilmektedirDekorasyon çeşitliliği denilince mimari açıdan akla pek çok yenilik ve uygulama yöntemleri gelmektedir yapılanmalara uyarlandığını görmekteyiz. İş sahaları, konser ya da festival ortamları, ev içi dekorasyon seçenekleri ya da ofis ortamı için yapılan dekora yönelik çalışmalar tarihten bu yana son derece dikkate dilecek unsurlar arasındadır. Bu süreçlerde daha klasik ve daha sınırlı teknikler ile yapılan çalışmalar günümüzde daha çok malzeme kullanımı ile zenginleştirilmiştir.

Yatak Odası Gergi Tavan

yatak odası gergi tavan

Tarihi açıdan ele alacak olursak o süreçlerde çok özellikli süsleme sanatları ile yapılan dekorasyon çeşitleri günümüze kadar ulaşmıştır. İncelendiğinde ise o dönemlerde ki kısıtlı çalışma özellikleri ile bile müthiş çalışma örnekleri çıkartılmıştır. 21. yüzyılda ise değişen ve gelişen teknoloji ile farklı dekor çalışmaları ile yapılar süslenmektedir. Bu uygulama tekniklerinden biri de germe tavan uygulama teknikleridir. Dekorasyonun önemi hem görsellik için hem de kullanım elverişliliği için son derece önem taşımaktadır.

gergi tavan

Gergi Tavan Modelleri

Bu nedenle yapılaşma sektöründe bu durum titizlik ile ele alınmaktadır. İşte gergi tavan modeli uygulamaları da tam da bu noktada dönemin en çok tercih edilen uygulamalarından biri olarak her yapı sektöründe önerilen dekoratif çalışmaları arasındadır. Değişim hayatımızın olmasa olmazları arasında yer alan bir kavramdır. Özellikle can sıkıcı ve klasikleşmiş bir ortamda yaşamanın yanı sıra dekor özellikleri son derece farklı ve enerjik olan bir atmosferde bulunmak artı değer katan özelliklerden biridir. Germe tavan pek çok seçeneği ile hemen hemen her yapının içerisinde uygulamasının arttığı ve bundan sonra da artmaya devem edeceği bir dekor şeklidir.

 Gergi Tavan Uygulamalarının Kullanıldığı Alanlar

 Öncelikle ‘’gergi tavan nasıl bir uygulamadır? ‘’sorusuna yanıt verelim.  Gergi tavan sıra dışı bir dekoratif uygulama olduğu için ısıtma işlemi ile çeşitli renk ve dokularla özel alüminyum profillerine ısıtılma şekli ile uygulanmaktadır. Diğer dekoratif çalışmalara göre son zamanların en çok tercih edilen uygulamaların arasındadır. Germe tavan pek çok alanda kullanılabilmektedir. Hastane ortamlarında, çocuk odalarında, otellerde kullanılabilir özellikler içermektedir. Özellikle çocuk odalarında tercih edilmesi hem odanın ferahlığı hem de hijyenik bir alan oluşturması anlamında son derece önem taşıyan bir seçenek olacaktır. Hastane ortamları da genelde kasvetli ve hüzünlü ortamlar olarak algılanmaktadır. Germe tavan uygulamaları da bu ortamlarda son derece iç açıcı ve nokta atışı olabilecek bir tercih oluşturmaktadır.

otel gergi tavan

Otel Aydınlatma Gergi Tavan

Otel ortamlarında uygulanması da özellikle otelin şıklığı ve ferahlığı açısından önemli bir ayrıntı olacaktır. Turistik alanlarda bu tarz uygulamalar ziyaretçiler için önemli sayılan etkenler arasında yer almaktadır. Son zamanlarda okul ortamlarında da tercih edilen bu uygulama öğrencilerin enerjisi ve okul ortamını sevmeleri açısından önemli detayları içermektedir. Bir diğer uygulama alanları da ev ortamlarıdır. Tavan çalışmalarının yanı sıra hem zemin ortamına da uygulanabilmektedir.

Örneğin mutfak ortamlarının bir bölümüne simetrik bir alana uygulandığında ise farklı bir tarz oluşturabilmektedir. Alışveriş merkezlerinde yapılan germe tavan uygulamaları da son dönemlerde en çok rağbet gören yenilikler arasındadır. Yine bir diğer uygulama da konser organizasyonu çalışması sahalarıdır. Bu sahalarda ekran açısı olan yerlere yapılan germe tavan uygulaması yapıldığında görsellik açısından son derece etkili bir uygulamadır. Özetle gergi tavan uygulandığı her noktaya farklı bir görünüm kazandırmaktadır.

gergi tavan modeli

Gergi

Uygulandığı alana son derece farklı bir özellik katan bu dekor çalışmaları son derece kolay bir uygulama özelliğine sahip çalışmalardır. Kolay uygulanabiliyor olması özelliği ile zamandan tasarrufun son derece önemli olması da dikkatlerden kaçmamaktadır. Ancak bu tür çalışmaların uzman eller ile yapılması gerekmektedir. Ancak o zaman daha kalıcı sonuçlar almak mümkün olacaktır. Gergi tavan modeli çalışmaları pek çok alanda kullanılan uygulamalardan biridir. Gergi tavan çalışmaları sadece şu alanda uygulanmaktadır demek doğru olmayacaktır. Tam anlamı ile bu dekoratif çalışma yaratıcılıkla doğru orantılı olarak ev dekorasyonlarında tavan olarak montajlandığı gibi, bir alışveriş merkezinin zeminine de uygulanabilmektedir.

baskılı gergi tavan

Özellikle son yılların gözdesi olan bu çalışma hem dekoratif güzelliği olması nedeni ile hem de son derece kullanışlı olması nedeni ile tercih edilmektedir. Ofis ortamlarında, umumi yapı alanlarında, ev dekorları çapında; mutfak, oturma odası, banyo vs gibi pek çok alana uygulaması yapılan bir dekor şeklidir. Çatlama, kırılma, kalıcı kırılma, esnek olması nedeni ile kolay deforme olmayan bir özelliktedir. Bu tür özellikleri ile de tercih edilme özelliği artmaktadır.

 Gergi Tavan Uygulamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Her çalışma güzelliğinin yanı sıra uygulama aşamasında önemli hususları ile dikkat çekmektedir. Eğer gergi tavan montajlamasında uzman kişilerce yapılan çalışmalarda uygulama kuralları yerine getirilirse şahane yansımalar ortaya çıkmaktadır. Gergi tavan uygulamaları sırasında dikkat edilecek hususlar vardır. Bunları şu şekilde paylaşalım.

Gergi tavan uygulaması sırasında led uygulaması çalışması yapılmaktadır. Bu uygulamanın mesafesi yaklaşık 10 cm olmalıdır. Bu aşamada mesafe önem taşımaktadır. Işığın içeriye doğru oranda yansıması için hesaplamalar önemli detaylardır.

3d gergi tavan modeli

3D GERGİ

Bu mesafede led döşemesi 8 cm olmalıdır. Bir diğer önemli detay ise ışık havuzu adı verilen germe tavan uygulamasının kilit sistemenin yüksekliği 30 cm yi geçmemelidir. Eğer bu oran ayarlanamaz ise ışık kaybı yaşanabilir ve bu görüntü kalitesini son derece tehlikeye atacak bir sorun olarak ortaya çıkacaktır. Led aralığı floresan aralığının belirli ölçüleri vardır. Bu ölçülerin dışına çıkılmaması gerekmektedir.

En önemli dikkate dalınacak husus ise alçıpan havuzu denilen hem zeminin üzerinde en ufak bir deliğin oluşmaması gerektiğidir. Havuzun her tarafı kontrol edilerek alçı ile sıvanmalıdır. Varsa en ufak bir pürüz kapatılmalıdır. Küçük bir pürüzlü kalıntı bile olsa uygulamayı olumsuz etkileyecektir. Montaj aşamasında uygulamanı yapılacağı zeminin kalitesi önemlidir.

gergi tavan nedir

Transparan Gergi Tavan

Zemin beyaz boya ile boyanmalıdır. Beyaz boya görüntüyü ve ışığı daha güzel yansıtacağı için önemli bir renk seçimidir. Ledler arasındaki ton ayarlaması da dikkat ile yapılması gereken işlemlerden biridir. Led montajlamasına da son derece önem göstermek gerekmektedir.

Bu ifade ettiklerimiz tam anlamı ile uygulanması gerekli olan işlemler ağıdır. Eğer dikkate dilmese montajlama işlemi başarılı olmaz ve yeniden söküp sil baştan montajlama uygulamasını yapmak gerekebilir. Germe tavan seçenekleri için de bu kurallar gereklidir. Örneğin transparan gergi tavan yöntemi uygulaması da bu kurallara tabidir. Bu noktada dikkat ve bilirkişi çalışması son derece önem taşımaktadır. Bir diğer uygulama modeli de baskılı gergi tavan tekniğidir. Bu gergi tavan tekniğinde de yukarıda belirttiğimiz özellikler ile çalışılmalıdır.

Gergi Tavan Uygulama Seçenekleri Nelerdir?

Gergi tavan kendi içinde pek çok ayrıntı ile beraberinde çalışan bir dekor sistemidir. Pek çok özelliği ile gergi tavan uygulama çeşitliliği söz konusudur. Sizlerde yapınızın kullanım durumuna göre seçenekleri belirleyebilir ve montaj işlemini yaptırabilirsiniz. Bu tekniklerden bahsedecek olursak eğer; baskılı gergi tavan bu uygulama yöntemlerinden biridir. Baskılı gergi tavan baskıya özel yüzey dokusu ile dijital uygulama sistemine verilen isimdir. Bu çalışma da pek alanda kullanılan uygulamalardan birisidir.

Desenleri ve görüntü özellikleri ile son derece hoş bir görünüm oluşturması ile tercihe dilen bir uygulamadır. Bir diğer uygulama tekniği ise transparan gergi tavan uygulama şeklidir. Özel alüminyum profilleri oluşturulan bu yöntem saydam bir görüntü özelliğine sahip bir uygulama şeklidir. Bu gergi tavan uygulama tekniği de pek çok alanda kullanılabilmektedir. Görüntü özelliği ile pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilen bu çalışma hem şık bir görüntü sergilemekte hem de son derece doğal görünüşü ile rahat bir atmosfer oluşturmaktadır. Bir diğer uygulama tekniği de lake gergi tavan uygulamasıdır. Bu uygulama da yapısı itibari ile tercihe dilme özelliği ile uygulanan her ortamda şeffaf bir görünüm oluşturmaktadır.

Germe Tavan Uygulaması Dekorasyona Nasıl Bir Zenginlik Katmaktadır?

Dekor kavramını derinlemesine irdeleyecek olursak eğer hem yapı dekorasyon anlamında tanımlayabiliriz hem de sanat terimi olarak da ifade edebiliriz. Dekorasyon tanımı diğer çalışma sahalarında ise bezeme işi olarak da ifade edilebilir. Dekorasyon uygulandığı her alanda etkileyici değişikler oluşturan çalışma teknikleri arasındadır. Sanatsal anlamda dekorasyon işi ise ; iç mimari ya da süsleme kavramları ile birlikte tabir edilmektedir. Diğer sektörler bazında ele alacak olursak eğer yapıların içerisinde ve dış cephesinde uygulanan bezeme işi olarak tanımlanabilmektedir.

en şık gergi tavan modelleri

Işıklı Gergi Tavan

Her ne kadar zaman kavramlarına göre bakıldığında dekor kavramı belirli guruplara ayrılmış olsa da hem yaşam alanlarımızda hem de çalışma alanlarımızda dekorasyon son derece önemli bir yer tutmaktadır. Bu nedenle hem bireysel çalışmalarımızda hem de özel yaşamımızın her alanında dekor çalışmaları gerekmektedir. Bu çalışmalara bir örnek verecek olursak lake gergi tavan doğru bir örneklemedir. Bir diğer  örnekleme şekli de  belediyelerin sokak ışıklandırması projesini belli bir dekor çalışmasına göre uygulamasıdır. Sokak lambasının dizaynını, ışıkların rengini ve ışıklandırma direklerinin sıralama şeklini bile belli bir dekor şekline göre uygulamaktadır. İşte bu bakış açılarından yola çıkacak olursak eğer germe tavan çalışmaları da uygulandığı her ortama bambaşka bir boyut kazandırmaktadır. Örneğin bir alışveriş merkezinin tavan kısmına ya da duvarlarına uygulanan germe tavan çalışması bambaşka bir atmosfer yaratacaktır.

Baskılı gergi tavan

İstanbul Gergi

İnsanlar kapalı ortamların verdiği kasvetin sıkıntısı ile belli bir süreden sonra dışarı da olmayı ve dışarıdaki aktiviteleri tercih etmeyi seçebilmektedirler. Gergi tavan uygulaması yapıldığı her bölgede ışıksı bir enerji ile farklı bir boyut kazanmaktadır. Özellikle İstanbul ilinde son zamanlarda pek çok umumi yaşam alanlarında sıklıkla görülen uygulamalar arasında yerini almaktadır. İstanbul gergi tavan uygulama sıralamasında nerede ise başı çekecek kadar yüksek bir oranda bu dekoratif çalışmayı tercih eden sıralamada yer almaktadır. İfade ettiklerimizden yola çıkacak olursak germe tavan uygulamasının yapıldığı her ortama ayrı bir özellik kattığı için ve kullanış bakımından son derece etkili olduğu için öneriye en açık dekor çalışmalarından biri olarak kabul edilmektedir. Dekor çalışmalarınızda zenginlik arıyorsanız öncelikli tercihiniz gergi tavan çalışmaları yönünde olmalıdır.

Gergi tavan pek çok uygulama seçeneği ile tercih edecek kişilere sunulmakta olan bir dekor çalışması türüdür. Örneğin sıkıcı ve karamsar bir iş ortamında çalışanları motive etmek için en özellikli uygulama tekniklerinden biri olabilecek bir çalışma şeklidir. Gökyüzü desenleri, çiçekli desenleri, doğa baskılı desenleri ile karamsar olan ortamları birden bire aydınlatma özelliği olan bu uygulama tercihi en doğru tercihlerden biri olacaktır.

gergi tavan

Tavan Germe

Özellikle yoğunluğu fazla olan çalışma ortamlarında bu tarz değişimler son derece önem taşımaktadır. Özellikle iş ortamlarındaki yoğunluğunun son derece hızlı bir ritim ile geçtiğini bildiğimiz şehir olan İstanbul’da bu tarz dekor çalışmaları pozitif enerjisi ile uzman gözü ile de tercih edilebilir çalışmalar olarak adlandırılmaktadır. İstanbul gergi tavan uygulama sahası özellikle geri dönüşüm projeleri aşamasında yeni inşa edilen pek çok bina ve yapılarda tercih edilmektedir.

Germe Tavan Yaptırmak İçin Çok Sebebiniz Var

Germe tavan son yılların en çok uygulanan yöntemlerinden biridir. Tarihsel sürecine bakacak olursak eğer antik Roma çağında ipek kumaşlar çerçevelere germe yöntemi ile dekoratif çalışmalar yapılmaktaydı. Bu çalışmalar aslında şu anda en çok uygulanan germe tavan uygulamasının farklı bir aşaması olarak kabul edilebilir bir çalışmadır. O dönemlerde de insanlar güzel görünümün getirdiği enerjiyi yakalama peşindeydi.

Elbette ki o zamandan bu yana pek çok şey değişti ve gelişti. Artık her şey insanları daha motive edici özellik içeren şemalar ile hazırlanmaktadır. Şimdi ise tavanlarımızı ve duvarlarımızı tarihi süreçte temeli atılan şu andaki gelişmiş hali ile gergi tavan çalışmaları süslemektedir. Bundan sonraki süreçlerde de kullanılmaya devam edilecek gibi gözükmeye devam etmektedir. Peki son günlerin sıklıkla kullanılan germe tavan uygulamalarını neden seçmeliyiz sorusuna yanıt arayalım.

gergi tavan modeli

Gergi Tavan Yanmaz

Germe tavan son derece dayanıklı bir yapı olduğu için kolayca deforme olmamaktadır. Bu özelliği ile de son derece avantajlı bir seçim olmaktadır. Uygulama yapıldıktan sonra kolaylıkla silinebilir olması da diğer önemli özelliklerindendir. Son derece dayanıklı bir içeriğe sahip olması nedeni ile nemli ortamlardan etkilenmemektedir. Germe tavan ışıklandırma sistemi olarak da kullanılabilir bir içeriğe sahiptir.  Tercih edilme aşamasında en çok sorulan bir ayrıntı da olası bir yangın durumunda ‘’alev alma gibi bir sorun yaratır mı?’’ sorusudur. Germe tavan kesinlikle yanmayan ve alev almayan bir özellik içermektedir. Her forma ve ortama uygulanabilir özelliği olduğu için kolayca montajı yapılabilir.

gergi tavan modeli

gergi tavan modeli

Mekan değişikliği gibi durumlarda kolayca sökülüp yeniden farklı bir yere montajlama yapılabilmektedir. Üzerine ultraviyole baskı uygulaması yapılabilmektedir. Bu baskılama tekniği de sağlamlığını korumakta güneş ışına karşı dayanıklı bir alan oluşturmaktadır. Yırtılma gibi bir sorun yaşanmamakla birlikte üzerine gelen ağırlık durumundan da etkilenmez. En önemli sağlıksal özellikleri ise hijyenik olmasıdır. Yapısı içeriği ile herhangi bir kansorejen özellik içermemesi önemli bir detaydır. Üzerine sonradan aydınlatma aparatları konulabilir. Özetle germe tavan uygulamasını tercih etmek için pek çok artı değer katan seçenekler bulunmaktadır. Dekorasyon zenginliği yanında son derece kullanılabilir olma özellikleri barındırması da tercih edilme sıklığını özetlemektedir.

Germe Tavan Fiyatlandırma Seçenekleri

Gergi tavan fiyatlandırması çalıştığınız firmanın belirleyeceği bir ortalamaya tabidir. Ancak fiyatlandırma dekorun uygulanacağı yerin genişliğine göre değişim göstermektedir. Seçeceğiniz dekor uygulamasının türü de fiyatlandırma da önem taşımaktadır. Önemli olan nokta ise doğru ve işinde uzman bir ekip ve kurum ile il çalışmaktadır. Öncelikle çalışacağınız firmayı araştırmanız ve referansları gözden geçirmeniz son derece önem taşımaktadır. Böylelikle çalışmayı uygulayacağınız şirketin profesyonel olması da bu çalışmalarda kilit noktalardan biridir.

gergi tavan

Lake Gergi Tavan Çeşitleri

Gergi tavan fiyatları seçtiğiniz uygulama özelliğine göre de değişmektedir. Örneğin seçimini yaptığınız dijital baskı gergi tavan fiyatlaması malzeme içeriği bakımından farklılık gösterebileceği için fiyat ortalaması diğer seçeneklere göre değişim gösterebilir. Ya da bir diğer farklı uygulama olan lake gergi tavan şeklinin yapım aşaması ve malzeme çeşitliliği farklı olduğu için bu aşamada da fiyat ortalaması değişebilmektedir. Diğer gergi tavan çeşitlerinde de bu fiyatlandırma özellikleri değişim gösterebilmektedir.

gergi tavan

Bu nedenle fiyatlandırmayı öncelikle çalışacağınız kurumla görüşmeniz son derece isabetli bir seçenek olacaktır. Fiyatlandırma seçenekleri yanı sıra çalışacağınız firmanın çalışma seçeneklerini ve sizlerin beklentilerinizi firma ile konuşmak son derece etkili bir sonuç doğuracaktır. Yapılan uygulamanın popülerliğinin yanı sıra bu uygulamayı yapacak olan kuruluşlarında işinde ehil olmaları son derece önemli bir detaydır. Son zamanlarda yapılan çalışmalar konusunda yaratıcı ve klasikleşmiş uygulamaların dışına çıkan firmalar gün geçtikçe çalışmalarına yenisini eklemektedir. Burada önemli olan sıradanlaşan bir dekor uygulamasının yanında daha özgün çalışmalar imza atılabilmesidir. Örneğin germe tavan uygulamasında sadece tek bir çeşit çalışmasının yanında karma bir baskı tekniği ile son derece sıra dışı çalışmalara da imza atılabilmektedir. Bu nedenledir ki fiyatlandırmanın da önemi yanı sıra bu işi yapan firmanın edindiği deneyim ile sizlere neler kazandıracağının farkı gözetilmelidir.

Eğer sizlerde gergi tavan uygulaması ve çeşitleri konusunda bilgi almak isterseniz uzun zamanlara dayanan tecrübemiz ile sizlere tüm montajlama tercihlerinizde son teknolojik uygulamalar ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Aklınıza takılan her türlü soru için bizlere ulaşabilir ve bu hizmeti bizlerden alabilirsiniz.

Yüzme Havuzları, Spalar ve Fiber Optik, Yıldızlar

Gergi Tavanlar, daha fazla ışık yansıması, geliştirilmiş akustik, dekoratif yüzeyler ve sürekli bir dekorasyon gerektirmeyen, bakım gerektirmeyen, su geçirmeyen bir tavan sunar. Malzeme çatlamaz veya pul olmaz ve temiz, hijyenik, toksik değildir ve% 100 geri dönüştürülebilir.

Gergi Tavan Kumaş Malzemesi, Özel Sağlık Kulüpleri ve Yerel Otorite Sektörleri de dahil olmak üzere her türlü Spa & Yüzme Havuzu ortamına kurulmaya uygundur.

Gergi Tavan Sistemi, ara bağlantı rayının kullanımı binlerce metrekareyi kolayca kapatabilse de, tek parça halinde 50 metrekare kaplayabilir. Toplam yüzme havuzu salonu, bu nedenle, minimum arka plan desteği, gereksiz ağırlık, eklem veya bozulma ile pratik ve fonksiyonel bir tavan sistemi ile sağlanabilir.

havuz dekorasyonu+havuz aydınlatma+olimpik havuzlar+modern havuzlar+havuz görselleri+havuz fiber optik aydınlatma+havuz gergi tavan modelleri+havuz görselleri

havuz dekorasyonu+havuz aydınlatma+olimpik havuzlar+modern havuzlar+havuz görselleri+havuz fiber optik aydınlatma+havuz gergi tavan modelleri+havuz görselleri

Barrisol Tavanlar aşağı çakmaklar, menfezler, sprinkler, duman dedektörleri ve hatta ek bir boyut için bile bağlantı parçaları ve fikstür türlerini barındırabilir, su geçirmez yüzey sağlam tutarken sisteme Fiber Optik Aydınlatma uygulanabilir

Kara Deniz Germe Tavan

Karadeniz Gergi Tavan çok çeşitli iç tasarım uygulamaları sunuyor. Çocuk odası, yemek odası, restoran, sinema, şirket ofisleri veya fuar standları, bu alanların hepsi ve daha fazlası, bir tasarımcının işleyişi ile ilgili bir çalışma veya birliği.
Bir çözüm çözümü ile birlikte Karadeniz Gergi Tavanlar yepyeni bir yaratıcılık seviyesine sahiptir. LED’lerden veya fiber optiklerden gelen ışıkla duvarlara, tavanlarda veya 3d şekillerde basılan görüntüler iç tasarımın sınırlarını zorlar. Arkadan aydınlatılan KaradenizGergi Tavanlar, estetik, şıklık ve işlevselliklerin ilginç bir uygulaını sunuyor.

Karadeniz Gergi Tavan Micro-akustik filmi ile, emiş derecesinde, bir parçanın özel olarak oluşturulduğu, sac ile iç yüzey doğru seçilmiyor. Mikro delikler açısından görünmez olan Mikroakustik, ses ve estetik bir bir araya getirir. Deliklerin sayısı uygun değildir.
Akustik, uzaklığın bir boşluktan uzaklaştırılması gerekmektedir. Levhalarla ilgili ses enerjisinin bir parçası olması gereken geçiş izni. Ses dalgaları odalarına yanklanacakmaya devam edilmelidir, enerji kaybı devam eder ve boşluktaki ses azalır. Karadeniz Gergi Tavan Akustik Tavanlara yerleştirilen teknoloji, muhteşem akustik sonuç elde etmesini sağlamak.

Işık alanı, benzersiz bir alanın yaratılması ve gösterilmesi için benzersiz ve yaratıcı bir yoldur. Armatür, armatürde aydınlatma sistemleriyle birlikte dikkat çekiyor. Işık kutunun bir nesneyi aydınlatması gerekiyor, ışık kutudan genişler ve üzerinde parlar. Işık kutusundaki LED, bir renk veya çeşitli renklerde olabilir ve bir desen oluşturulabilir veya hala olabilir.

Karadeniz 3D Gergi Tavanlar, müşterinin tasarımına ve özgürleştirilmesi ile kişiselleştirilmiştir. Astraktik, çıktı ve fonksiyonsizlikten ödün vermez. Karadeniz 3D GERGİ TAVAN, bir iç mekana uyacak şekilde uyarlanabilir. Üretim tesislerinde, perakende satış noktalarında veya hastanelerde keskin ve temiz bir ışık için gerekli de kullanılabilir. Bu 3D Tavanın nerede bir şey bulunmadığından, bir, bir, lobi, bar veya showroom için göze bir bir de olabilir.