+90 216 505 08 09 Whatsapp +90 538 237 77 72 info@karadenizgergitavan.com

Modern Gergi Tavan

Gergi Tavan uygulama tekniği çok eski çağlara dayanan gergi tavan tekniği, eski mısır, roma ve antik yunan kültüründe çok kullanılmış bir tavan kaplama tekniğidir. Soylu aileler ve kraliyet ailelerinin varlığının göstergesi olarak görsellikle ispatladığı bu çağlarda farklı teknoloji ile uygulanmaktaydı. Çağın meşhur ve pahalı, herkesin sahip olamayacağı ipek kumaşları germe yöntemi ile oturdukları salonların tavanlarına serdirerek monte ettirirlerdi. Kumaşın dayanıklılığı sürece kalır, belli bir süre sonra kumaş eskimesi ile sarkmalar ve iplik atmalar oluşurdu. Parlaklığını yitirmiş, sarkma oluşan ipek kumaşlar çıkartılır, belli aralıklarda değiştirilirdi. Geçmişten günümüze yansıyan bu teknoloji 1900’lü yıllarda tekrar o yılın teknolojisi ile kullanılmaya Avrupa da başlanmıştır. Eski çağlardaki teknolojik buluşa göre pek güvenilir tekniklerle kullanılamamıştır. Eski çağdaki kumaşı direk kullanımları hem dayanıklı olmaması hem de böceklenme gibi bir takım dezavantajlıda birlikte getirmiştir. Avrupa da kullanımda ise her ne kadar çağ ilerlemiş olsa da yeterli güvenilirliği bulamamıştır. Gergi Tavan için kullanılan ham maddelerinde kadmiyum, krorür, nikel kadar tehlikeli zehirleyici maddeler içermekte idi.

gergi tavan

Anti Bakteriyel Gergi Tavan

Gergi tavan tekniği şimdiki çağımızda kullanımı oldukça artmış, güvenilirliği içerisindeki hammaddeler ile kanıtlanmış, kullanım yerine göre şıklığı, rahatlığı, zarafet ve estetiği yansıtmış bir buluş olmuştur. İnsan sağlığı ve dayanıklılık, doğaya zarar vermemesi göz önünde tutularak daha doğal maddeler kullanılmıştır. Gergi tavan sistemi, PVC kullanılarak sentetik madde kullanımı tercih edilmiştir. Araştırmalara göre PVC insan sağlığına hiçbir zarar verici yönü olmadığı gibi doğa dostu gösterilmiştir. Geri dönüşümlü olması açısından daha çok tercih edilir olmuştur. Kumaş görünümü akalanmış PVC ısıtılarak yayma tekniği izlenir. Kaliteyi arttırma, enerjiyi doğru kullanma, estetiği bozmama gibi avantajlar ön planda tutulmuştur.

gergi tavan modelleri

pvc Gergi Tavan

PVC film hakkında bazı bilgileri sağlımıza dost olmasını kanıtlayacak bilinmesinde fayda olan bilgiler. Vinil klorür yani monomer içermez. Sınırları aşmayan ağır metal kullanımı uygulanmıştır. Su buharı geçirgenliği oldukça azdır. Işık haslığı ve film kalınlığında tolerans uygulanmıştır. Bu içeriklerin çoğu yapılan teknik araştırma ile kanıtlanmıştır. Alerjisi olan, dermatolojik rahatsızlıkları olan kişiler rahatlıkla bu maddelerden oluşan bu sistemi kullanabilir. Barındırabilmektedir. Kanıtlanan bu özelliği sayesinde hemen hemen herkes, bebek, yaşlı, çalışan zararlı etkisi olamaması nedeniyle gönül rahatlığıyla kullanabilmektedir. Uluslararası CEA belgesi ile kanıtlanmış yüzde yüz doğa dostudur. Ayrıca küresel ısınmaya, enerji tasarrufu ile LED ışıklar ile çözüm getirilmiştir. Isıtılma yöntemi ile yayılan bu PVC kumaş üzerine uygulanan baskılarda boya süblimasyon tekniği kullanıldığı için fiyatı farklılık gösterir.

Gergi Tavan Tekniği Nasıl Uygulanır?

Gergi tavan tekniği uygulaması kullanılan malzemeler kadar çok önemlidir. Mesleğinde ilerlemiş bir duvar ustası, elektrikten anlayan elektrikçi, duvar sıva ustası olması, işinde ustalaşmış olması önemlidir. İstanbul Gergi Tavan olarak malzeme seçimini önemseyerek teknoloji uygulanır. Kullanılacak malzeme olarak tercih edilenler, en başta PVC kumaş seçimi yapılır. Bu kumaşlar iki guruba ayrılır, yumuşak ve serttir. Görüntü şema verebilmek için alüminyum Profil kullanılmalıdır. Bir ısıtıcı, Profilleri vidalamak için vida ve makinası gereklidir. Bir ıspatula mutlaka kullanılmalıdır. Isıtılan malzeme yayılır ya da kazınır.

gergi tavan

İstanbul Gergi Tavan

İstanbul gergi tavan tekniği uygulaması şöyledir, öncelikle uygulanması istenen özelliğe sahip PVC kumaş belirlenen ölçülerde hazırlanmış olmalıdır. Bundan sonraki aşamalar ise hazırda bekletilen malzemelerin puzzle mantığı ile sırasıyla monte edilmesidir. Alüminyum Profiller uygulanacak alan ölçülerinde hazırlanmış olup, ortama havuz açılacak şekilde şeritler halinde gerekli olduğu durumlarda da paralel şekilde bağlantılar kurularak duvara ya da tavana monte edilir. Orta kısım havuz şeklinde boş kalmalıdır. Oluşturulan havuz içerisine PVC kumaş yapılan bağlantı noktalarına ısıtılarak yayılır ve monte edilir. Profil şeritler arasında kumaş ve alüminyuma değmeyecek mesafe ayarlanarak boşluk bırakılıp LED ışıklar yerleştirilip, elektrik ustası tarafından trafo bağlantısı yapılır. Bir bütün görüntü ortaya çıkmış olacaktır. Profiller arası boşluklar toz, küçük canlı ya da su sızıntısı girmemesi için alüminyum bant ile tüm kıyı bağlantı noktalarına kadar kapatılır. Her hangi bir boşluk bırakılmaksızın işlem uygulanır. Bu uygulama gerçekleştirilirken duvara hiçbir tahribat, leke, kazıntı, delik gibi görselliği ya da estetiği bozacak uygulama esnasındaki yanlışlıklar oluşturmamak en önemli amaçtır. Bunun usta seçiminin önemi ön planda tutulmalıdır.

Gergi Tavan Özellikleri Ve Avantajları

Sistemsel özellikleri ve kullanım alanlarına göre profesyonel bir uygulama ile görsel bir güzellik sunar. Tercih edilen modelleri ile son günlerde gözde olmuş bir teknoloji rahatı, dayanıklılığı, güveni sunar. Barisol aydınlatma ve tavan olarak da bilinen bu teknoloji, sunduğu kalite ve 25 yılı aşkın garantisi ile dikkatini üstüne çekmektedir. Sistemsel özellikler, çok hafif olması ile esnek yapısı ve uzun yıllar kullanım imkânı sunması, kesinlikle yanmaz malzemeden kullanılması, temiz kalabilme, kolay yıpranmama, koku yapmama özellikleri başta gelmektedir. Yüzde yüz geri dönüşüm malzemesi olması sebebi ile doğa dostudur. Sağlığa zararsız malzeme içeriği mevcuttur. UV resim baskı uygulaması rahatlıkla üzerine uygulanabilir. Esnek bir malzeme olması sebebi ile kesinlikle çatlama, kırılma gibi sorun yaşatmaz.

gergi tavan modeli

Sağlıklı Gergi Tavan Özellikleri

Aydınlatma ve dekorasyon gibi iki amacı aynı anda yaşatma avantajı sağlar. İstenildiği takdirde çıkartılabilip tekrar monte edilebilir. Gergin ve esnek yapısı çabuk bozulma deforme olma gibi sorunları ortadan kaldırır. Yüz elli kilo gramı bir metre karesinde taşıyabilecek kadar sağlamlığa sahiptir. Yırtılma gibi oluşum söz konusu olamaz, renginde solma olmaz. Nemden etkilenmediği gibi her ortama uygundur. Alev almaz B1, M1, S1 Avrupa sertifikası vardır. Kolay temizlenebilir özelliği ile boya, bakım ve yenileme gerektirmez. Gergi tavan kumaş üzerine ayrıca armatür aydınlatma çeşitleri de eklenebilir. Ayrıca ışık eklenerek softluk elde edilebilir. Oldukça hafiftir. Metre kare başına iki yüz gram ağırlığındadır. Estetik, sağlıklı ve esnektir. X ışınları olarak adlandırdığımız Ultraviyole ışınlarından etkilenmez. Montajlama süresi kısadır. Kullanıcının kurulumu için çok beklemesine gerek kalmaz.

Gergi Tavan Tekniği Modelleri

Isıtılarak gerilmiş tavan uygulamasında sıra dışı tercihler, modeller yapılabilmektedir. PVC özel kumaş kullanımı teknolojinin son atağı olmuştur. Sıradanlığın dışında çözümler sunan bu teknoloji dairesel, oval ve düz dışında kubbe, tonoz gibi uygulamalara imkân sağlar. Özgün tasarımlar ile sıradanın dışında kendine uygun şekiller sunar. Dekoratif amaç içinde kullanım amaçları yaygınlaştırılarak sadece gergi tavan tekliğinden çıkmış, öneriler sunar. Hiçbir şekilde sudan etkilenmez, nemden etkilenmez. Tekrar eden onarım ve bakım süreçleri yoktur.

Şeffaf gergi tavan, bina aydınlatmalarında, büyük geniş salonlarda anan avizelerle, spot, aplik, lambalar ile birlikte ışığın kalitesini parlaklığı ile ansıtarak iki katına katlar. Tavan görüntüsünde şeffaf ve parlaklık olur. Gergi tavanın iç kısmına yerleştirilen bu yapı Elektrik verilerek modernize edilir. Neon lamba kullanılarak lamba ışığının gözleri çok yormaması sağlanmıştır. Bu ışıklar yakılmaz, lambalar ısı vererek florasanı patlatması söz konusu olduğundan parlak LED bantlar kullanılarak uygun ortam sağlanır. Bu aydınlatmalarda renkli seçenekler uygulanabilir. Kırmızı, mavi, sarı vs. seçenekler uygundur.

gergi tavan modeli

Kombine Gergi Tavan Modelleri

Kombinenmiş tavan, gergi tavan sisteminde kombinenmiş tavanlar daha çok tercih edilmiştir. En popüler kombinler yatak odası, büyük salon ve hollerde dikkat çekmiştir. Farkı yaşatmak amacı ile farklı Kombinasyonlar sunan gergi tavan sistemi, ayna süs pansiyonunu kombine ederek sunar. Aydınlatma panellerini asma tavana dönüştürür. Fiber optik kullanılarak gökyüzünü ya da kuzey ışıklarını dibinize getirip, hayaller âlemine girmenize olanak sağlar. Parlak tavan, parlak tavan yaptırmayı düşünenler için bazı fikirleri bilmelerinde fayda var. Her şeyden önce parlak tavan ile ilgili bilinmesi gereken parlak gergi tavanın en büyük özelliği ışığı yansıtır. Böylelikle tavan genişliği artar, ortamda uzay esintisi yaratır. Orijinalliğini yıllarca koruyabilir. Mekanik gücü sayesinde suya dayanıklılık sağlar. Ortam bozulmadan, kırılma ya da darbe olmadan kısa sürede montajı bitirilir.

Hd Gergi Tavan

Bazen dekorasyon olarak bazen de saklanması istenen yerler de değerlendirilecek olan gergi tavan modeli çağımızda teknolojinin en rahatlık verici aşamasını yaşatır. Kullanıldıkları alanlara göre birçok çeşit ile kullanıcıya şıklığı sağlar. Şeffaf gergi tavan, Kombineli ve parlak olarak birden fazla kategoriye girmiştir. Birbirinden kullanışlı gergi tavan modeli son derece dayanıklı ve yanmaz özelliğini yitirmez.  Bunlardan bir kaçına örnek, 3D gergi tavan; 3d resim seçenekleri ile teknolojide yeni bir çağ açıyor. İç mimari yapıyı istenilen bir resmin 3d görüntüsü ile şenlendiriyor. İstenilen renk boyuta getirilerek, resimde netlik kazandırılıyor. Gergi tavana hiçbir güvenirliğinden eksiltmeden güzelliğine güzellik katıyor. HD gergi tavan, seçimlerinize HD kalitesi eklendiğinden beri seçimleriniz artık daha kolay olacak estetiği kaybolmamış, garantisi uzun ömürlü seçtiğiniz resimler HD kalitesi ile PVC kumaş üzerine uygulanabilmektedir. Canlı görüntüsü sizi büyüleyebilir.

gergi tavan

Transparan Gergi Tavan

Aynı zamanda da dekorasyonunuza ayrı bir hava katacaktır. Hem uygun oluşu hem de şıklığı tercih edilmesinde ön planda bırakır. Akustik gergi tavan: Akustik sistem taşıyan bu özellik ile vazgeçilmez kılacağı kesindir. Akustik sistem ses geçirmez bir özellik sunar. Özellikle düğün salonlarında tercih edildiği gibi konferans salonları, disko, eğlence merkezleri, bar ve toplantı odalarında da vaz geçilmez olmuştur. Ses yalıtımı, uzun yıllar kullanım avantajı da sunmaktadır. Transparan gergi tavan, tepe tavanlar da ışık dolgu olarak kullanılır. Üstünde bir desen bulunmaz, gergi düz renkten oluşur ve sadelikten hoşlananların doğal ışık zevkine varmak isteyenlerin tercihidir. Işık homojen kullanılarak enerji kaynağından gelir gelmez tüm ortama yayılması sağlanır. Sadeliği güzel yansıtmasını bilen Transparan gergi tavan direk gözle temasta dahi gözleri yormaz ve bol ışıklandırma sağlar. Çok tercih edilen bu model gösterişli ortamdaki dekorasyonu ön plana çıkmasını sağlayarak estetiği yansıtır. Işık bandı ve alçı kutulama gibi detaylarla desteklenmiş bir modeldir.

Aydınlatmada Kullanılan Gergi Tavan Modelleri

Aydınlatma sistemlerinde altmışlık şerit LED üç çip kullanılmıştır. Bu sayede de tasarruf elde edilmiştir. Toplu kullanılan kapalı alanlarda ve yoğunlukla evlerde de tercih edilmektedir. Mutfak, salon, hol, bina girişi, yatak odası, giysi odası, banyo gibi yerlerde ışığın bolluğunu bol derece yaşama fırsatı sunan bu model ile evinizde de gönül rahatlığı sunan tercihi verdirmektedir. Tercih ettiğiniz alanlarda projelendirilip monte edilir. Dilerseniz bu hizmeti bizden alabilirsiniz. Lake gergi tavan, uygulamada özelliklerinde lake dolguda kullanılabilmektedir. Oldukça parlak ve şıklığı ortaya çıkaran gözde bir modeldir. Renk olanakları çok fazla olan bu modelde lake özellikle lake mobilya kullanılan alanlarda istenirse üç boyutlu bir şekli yürütülerek renk uygulanılır ve kullanılır. Yüz yirmi renk seçeneği sunulur.

Lake Gergi Tavan, Ayna Gergi Tavan

Renk dolgusu bu modelde uygulanır. Şık ve pırıltıyı bir arada yaşamak isteyenlerin başta tercih ettikleri bir model olmuştur. Lake gergi tavan, üzerine isteğe göre spot, aplik ya da avize armatüre eklenmesi mümkündür. Pırıltıyı sayesinde iki kat aydınlatma sağlar. Diğer kullanılan tavan malzemelerine oranda daha çok ekonomiktir. Renklerde solma olmaz, lake doku özelliği bozulmaz. Mobilyalara uyumluluk sağlanır. Parıltı ve albenisi çok olan bu model, AVM, hastane, merkezler gibi çeşitli büyük alanlarda daha dikkat çekmesi amacıyla çok tercih edilmektedir. Hamam, spa, sauna, havuz tavanı gibi yerde de büyük avize ve spotlarla lake kumaş tercihi seçimi artmış durumda. Anti statik yapısı ile tozu, kiri üzerinde tutmaması da bir başka tercih sebebidir. Ayrıca nemi tavana ulaştırmadığı nemden koruma özeliği olduğu da nemli ortamlarda kolaylıkla kullanım amacı sağlıyor.

gergi tavan

Baskılı Gergi Tavan

Baskılı gergi tavan, farklılık arayanlar için tam ideal bir gergi tavan modelidir. İstenilen ebatlarda son teknoloji ile UV resim üzerine Dijital baskı teknolojisi izlenerek yapılır. Yapılan ortama farklılık, iddialılık katar. Tercih edilen renkler, mozaik- özgü desenler, resimler, portreler son teknoloji dijital çözünürlüğe sahip bir baskı uygulaması yapılmaktadır. Düğün salonları, oyun salonları konferans, ev ortamı site bina içi kapalı tüm tavanlar da rahatlıkla kullanılabilir imkânlar sağlar ve sistem uygulanabilmektedir. Gergi tavan üzerine basılan yüksek çözünürle resim, desenler fark yaratan bir Baskılı gergi tavan model aralığı sağlar.

Gergi Tavan Modelleri Nerelerde Tercih Edilir?

Uzun yıllar kullanım imkânı sunması sebebi ile birçok alanda sağlıklı, ekonomik, Hijyenik teknolojik uygulama sunar. Kültür merkezleri, konferans salonu dekorasyonları, sinema dekorasyonları, düğün salonları, restoran dekorasyonları, yüzme havuzu tavanları, sauna ve hamam tavanları, mağaza, AVM iç dekorasyonları, sanat galerileri, otel, reception, lobi, hastane, villalar, site içi ve bina tavanlarında çok tercih edilen görselliğe şıklık katacak çözümler sunar.

lake gergi tavan

Gergi Tavan Sistemi Nasıl Temizlenir*

Gergi tavanlar görülmesinin istenmediği yerlere uygulanma amacı taşıyabildiği gibi tasarımı, şıklığı, estetiği güvenilirliği yaşamak içinde kullanımı artmıştır. İç özellikleri yanı sıra kullanım kolaylığı da sunmaktadır. Sürekli değiştirilmesi gerekmeyen, boya gerektirmeyen estetiğini koruyan bir sistemdir. Temizliği oldukça kolay bir yöntemdir. Yapısı gereği özellikleri içeriğinde bulunan Anti statik yapısı ile çok kir ve pası üzerinde tutmayacaktır. Yine de temizliği yapılabilir mi, nasıl yapılır gibi sorular kafaları karıştırabilir. Yumuşak, nemli bir bez yardımı ile fazla bastırmadan dairesel hareketler ile üzerinde yüzeysel toz alma yöntemiyle temizlik yapılabilir. Herhangi bir leke var ise leke bu yöntem ile çıkartılabilir. Oldukça kullanım kolaylığı sağlayan bir sistemdir. Zorlama yapılmaması, sivri bir cisim ile zarar verilmemesi halında kırılma, yıpranma, çatlama yapmaz.

Gergi Tavan Sisteminde Bazı Özellikler

Gergi tavan sistemleri, araştırıldığında, kullananlar tarafından güzel, estetik olduğu bilinir. Bunların yanında dikkatten kaçmaması gereken büyük bir özelliğe de sahiptir. Enerjinin dönüşümünde olumlu etki yaratarak kullanıcıya kolaylık sağlar. Gergi tavan kumaşında küçük deliklikler mevcuttur. Sesli bir ortamda sesler bu deliklerden girerek yapımında kullanılan havuz içinde toplanırlar. Burada toplanan sesler ısı enerjisine dönüştürme özelliğine sahiptir. Bu özellik ısı yalıtımını da beraberinde getirir. Kullanılan bazı meta yelleri neticesinde içeriye hapsolan ısı derecesi beş ile elli dereceye kadar tutabilir. Ofis, stüdyo, büyük dairelerde en çok aranan özellikler arasında vazgeçilmezdir.

gergi tavan

Modern bir çağda en çok tercih edilen özellikleri bir arada kullanıcılarına sunmaktadır. Akustik özellikleri, akustik ses emme özelliği taşır. Enerji dönüşümlü sistem popüler güzellikler sağlar. Çalışma prensibi gereği fazla kir toplamaz. Yirmi yılı aşkın süre dayanıklılık sağlar. Her ne kadar bir çeşit kumaş türünden yapılmış olsa dahi üzerinde kirin, pasın, tozun birikip tabakalamasına izin vermeyecek materyaller kullanılmıştır. Kaygan yüzeyi düz yapısıyla pislik barındırmaz. Dolayısıyla da temizleme gereği duyulmaz. Havuz içine gömme ya da alçı taban ile birlikte uygulanması durumunda, çok nadir oluşabilecek hasar vs. durumlarda havuz çevresi, alçı değiştirilebilir ya da boyanabilir.

Kaliteli Gergi Tavanlar İçin Bizi Seçebilirsiniz

İstenilen tüm yaşam alanlarında farklılık katmak isteyenler rahatlıkla tercih edebilmektedir. Size sadece zevkinize uygun yöntemi seçerek montaj talebinde bulunmanız kalıyor. Kullanılacak alana göre seçim yapmak her zaman estetiği bozmayacaktır. Seçimlerde ev dekorasyonu için düşünüyorsa, oturma odası mobilya renk ve modellerine uygun dijital baskı gergi tavanlar son derece yakışmaktadır. Çocuk odalarında da aynı şekilde dijital baskı tekniği çocukların dikkatini her zaman çekecektir. Genç odası için Transparan gergi tavan gibi seçenekleri arttırmak mümkün. Salonun büyüklüğü, metre kare ölçüsüne göre havuz oturtma düşünüldüğü gibi renk ve desenlerin küçük alanlar ile büyük alanlar arasındaki freshliği vermesi ön planda tutulmalıdır. Çok küçük oda da yapılan seçimde koyu rengin odayı daha da küçük, boğucu göstereceği gibi dekoratif çözümlerden yardım alınabilir. Gergi tavan hizmetleri için her zaman müşterilerimize en doğru kaliteyi sunmaktayız.

Fiberoptik Aydınlatma

Gergi Tavanlar, ruh hali aydınlatma ve yıldızlı gökyüzünün etkilerini en üst düzeye çıkarmak için Fiber Optik Aydınlatma Çözümlerinde en son sunmaktan gurur duyar.

Gergi Tavan aydınlatmasında sağlam deneyim ve ürün bilinirliği, tavan ömrü beklentisi üzerinde hiçbir etkisi olmaksızın, tavan tavan malzemesi ile monte edilmek için en uygun olana benzersiz bir bakış açısı sağlar.

Gergi Tavan görünüşünü veya kabiliyetlerini olumsuz etkilemeyen en güvenli tavan sonlandırma kafaları (0.75 ve 1.0mm) ile lif uçları sağlıyoruz.

Gergi Tavanlar yeni benzersiz sistem aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Uzun ömürlü kompakt ışık kaynağı LED güç ünitesi, hızlı bir şekilde eski moda halojen veya halojen halojen lambaların erken başarısızlıklarına yatkın hale gelir.
Fan veya renk tekerleği motor gürültüsü yok, soğuk çalışma
Düşük işletme maliyeti ile tek ünite güç kaynağı
Fiber optik kombinasyonları ‘yakın ve uzak’ yıldız efektleri üretir
Kumanda ile senkronize olarak birden fazla ünite ile bireysel gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlanmış fiber yoğunluğu
7 renk ile 3 çevrim hızları; beyaz, kırmızı, turuncu, yeşim, yeşil, mavi ve mavi veya istediğiniz herhangi bir renkte ayarlayın
Hafif dökülmeyi önleyen özel kablo demeti ile fiber optik
Çeşitli fiber uzunlukları mevcut
Pırıltı etkisi seçeneği

Gergi Tavan İstanbul

Karadeniz Gergi Tavan çok çeşitli iç tasarım uygulamaları sunuyor. Çocuk odası, yemek odası, restoran, sinema, şirket ofisleri veya fuar standları, bu alanların hepsi ve daha fazlası, bir tasarımcının işleyişi ile ilgili bir çalışma veya birliği.
Bir çözüm çözümü ile birlikte Karadeniz Gergi Tavanlar yepyeni bir yaratıcılık seviyesine sahiptir. LED’lerden veya fiber optiklerden gelen ışıkla duvarlara, tavanlarda veya 3d şekillerde basılan görüntüler iç tasarımın sınırlarını zorlar. Arkadan aydınlatılan KaradenizGergi Tavanlar, estetik, şıklık ve işlevselliklerin ilginç bir uygulaını sunuyor.

Karadeniz Gergi Tavan Micro-akustik filmi ile, emiş derecesinde, bir parçanın özel olarak oluşturulduğu, sac ile iç yüzey doğru seçilmiyor. Mikro delikler açısından görünmez olan Mikroakustik, ses ve estetik bir bir araya getirir. Deliklerin sayısı uygun değildir.
Akustik, uzaklığın bir boşluktan uzaklaştırılması gerekmektedir. Levhalarla ilgili ses enerjisinin bir parçası olması gereken geçiş izni. Ses dalgaları odalarına yanklanacakmaya devam edilmelidir, enerji kaybı devam eder ve boşluktaki ses azalır. Karadeniz Gergi Tavan Akustik Tavanlara yerleştirilen teknoloji, muhteşem akustik sonuç elde etmesini sağlamak.

Işık alanı, benzersiz bir alanın yaratılması ve gösterilmesi için benzersiz ve yaratıcı bir yoldur. Armatür, armatürde aydınlatma sistemleriyle birlikte dikkat çekiyor. Işık kutunun bir nesneyi aydınlatması gerekiyor, ışık kutudan genişler ve üzerinde parlar. Işık kutusundaki LED, bir renk veya çeşitli renklerde olabilir ve bir desen oluşturulabilir veya hala olabilir.

Karadeniz 3D Gergi Tavanlar, müşterinin tasarımına ve özgürleştirilmesi ile kişiselleştirilmiştir. Astraktik, çıktı ve fonksiyonsizlikten ödün vermez. Karadeniz 3D GERGİ TAVAN, bir iç mekana uyacak şekilde uyarlanabilir. Üretim tesislerinde, perakende satış noktalarında veya hastanelerde keskin ve temiz bir ışık için gerekli de kullanılabilir. Bu 3D Tavanın nerede bir şey bulunmadığından, bir, bir, lobi, bar,disko,otel,yatakodası,havuz,olimpik havuz,fabrika,düğünsalonu,konferans salonu, veya showroom için göze bir bir de olabilir.