+90 216 505 08 09 Whatsapp +90 538 237 77 72 info@karadenizgergitavan.com

Gergi tavan standart uygulamalara son denilebilecek, akıldan gitmeyecek yenilikler ve dekorasyon alternatifleri son dönemlerde popüler olmaya devam etmektedir. Öyle ki farklılık arayanlara, herkeste olmayan, mobilyasına uyumluluk arayan, farklı renk, desen, ışıklandırma isteyen ya da hepsi bir ara modülerlik arayanlara post modern çağımızda çözüm oldukça genişlemiş durumdadır. Hem konforu, hem de sağlığı aynı ayda yaşamamıza olanak sağlayan temizliği kolay, hem uğraştırmasan, sürekli yenilenmesin ama kendi hep yeni kalsın yenilikler arayanlara gergi tavan teknolojisi birbirinden farklı çözümler sunmaktadır. Akla gelebilecek her ortama uygun model ve çeşitlilikle sağlığı, görseli, zenginliği ortaya koymaktadır.

gergi tavan

Ekonomik kullanış sağlayan bu teknoloji geçmiş çağlardan günümüze yenilenerek daha sağlıklı hal almış, kalıcı çözüm sunmuştur. Nem var diye standart çözümlerden kurtaran ayrıca sağlığı tehdit etmeyerek doğa ile dost bir teknolojik uygulama hemen her oda, her yaşam alanı için uyumluluğunu sergileme fırsatı katacaktır. Uygulanacak bölgeyi, rengi ve modeli tamamen size bırakır, sizin istediğiniz şartları sağlayarak daha kaliteli bir yaşam sunar. Ufak bir ustalık gerektiren uygulamadan sonra yıllarca kullanabileceğiniz ekonomik tavan temizliği sağlayacaktır. Tek yapılması gereken ortama, amaca uygun renk, desen, modele karar vermek ve bu uygulamayı yapacak profesyonel ekip ve ustaya ulaşmaktır. Dilerseniz firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz.

Gergi Tavan Nedir?

Gergi tavan uygulaması akla gelebilecek her ortama uyumludur. Her ortama yapılabilmektedir. Gergi tavan yapılabilmesi için kapalı ortam olması ve tavan olması gereklidir, çünkü tavana uygulanan standartların dışında farklı bir uygulama tekniğidir. Geçmişten günümüze kadar birkaç kes tekrarlanmış olan bu tavan kaplama işlemi, geçmişte denenmiş olmasına rağmen günümüzdeki dayanıklılık, sağlıklı açısından zararsız ve çoklu seçim yapılabilecek farklı tasarımlara ulaşılamamıştır. Yapılan inceleme ve araştırmalar doğrultusunda içerisinde kullanılan ham madde ve kullanım şekli değiştirilerek çağımızın popüler uygulama sistemleri olmaya devam etmektedir. İstanbul gergi tavan, PVC hammadde kullanılarak kumaş haline getirilmiş özel kumaş hazırlanmaktadır. Bu kumaş üzerine isteğe bağlı olarak çeşitli uygulamalar ile zenginleştirilmiştir.

gergi tavan

İstanbul gergi tavan çeşitlerinde oluşturulan özel kumaşlara renk, desen, model motif, ayrıca bu renk ve desenler çözünürlüğü arttırılmış piksel çalışması ile üzerine baskı yöntemi uygulanmaktadır. Her ortama uygun hazırlanabilen gergi tavan modelleri uygulaması basit, doğa da geri dönüşümlü, sağlığa zararsız temizliği son derce kolay, uzun yıllar kullanım garantisi sunmaktadır. Hazırlanan özel kumaşlar, uygulama yapılacak yerde oluşturulan platform üzerine monte işlemidir. Dekorasyona çeşitlilik kazandıracak, zenginliği ile vazgeçilmez olacak, tüm oda ve toplu yaşam alanlarına önerilecek bu uygulama gergi tavan modelleri ile neme, ısıya, çözüm olarak yaşam kalitesini arttıracak bir teknolojik buluş olarak görülmektedir.

Gergi Tavan Nasıl Uygulanır?

Uygulama yapılacak alada, öncelikle kombine edilecek unsurlarda uyumluluk ve kullanım amaca göre farklılık aranmalıdır. Uygulaması basit, uygulama esnasında hiçbir yere zarar vermeyen, kaliteli bir bütün ortaya çıkabilecek işlemler için uzman bir ekip çalışması aranması önemlidir. Uygulama içeriğinde montaj, elektrik bağlantısı, gerek görülürse altı yapılabilmektedir. Uygun ortam belirlendikten sonra, şerit çelik tarzında demirler ile istenilen oval, kare, modern şekil verilerek içi boş havuz şeklini alacak bir platform oluşturulur. Havuz içerisine gerekli elektrik bağlantıları malzemeleri ya da LED lamba yerleştirilir. Yerleştirme işlemi bittikten sonra özel hazırlanmış kumaş PVC ısı verilerek yayılır ve havuzun kaplanması sağlanarak boş alan kapatılır. Boş kalan havuz kıyıları herhangi bir toz, canlı, nem, su girmemesi için PVC bant ile kıyılar, bağlantı noktalar tamamen kapanacak şekilde bantlanır. Uygun Profil ortaya çıkartılır ve son olarak elektrik bağlantısı yapılmalıdır.

3d gergi tavan

Uygulama yapılan bölgede kırma, delme, aşındırma olmaz. Bununla birlikte çevresinde bulunan hiçbir şeye oluşturulma sırasında zarar vermez. İşlem oldukça kısa sürede ve sağlıklı bitirilir. Duvar ustası, elektrik tesisatçısı, alçı – pan ustası işinde uzman ve tecrübeli olmalıdır. Gergi tavan uygulaması isteğe bağlı altı ile desteklenebilir, duvardan tavana L şeklinde uygulanabilir. W şeklinde de yapılabildiği gibi gergi tavan üzerine avize, akrilik, aydınlatma monte edilebilmektedir. Temizliği son derece kolay ve yıllarca kullanım garantisi sunan bu uygulama estetik görünümü ile dekorasyona canlılık katarak bir bütünlük sağlamaktadır.

Gergi Tavan Önemi Nedir?

Her yıl tavan boyatması yaptırmaya gerek kalmaz. Ayrıca standart göz yorucu cansız duvar görüntüsünden kurtarır. Sürekli uyumluluk aranılan avize, aydınlatma seçimlerine son verdirecektir. Yapılan tek bir seçime birçok uyumluluk getirecek dekor önerilerini farkında olmadan size sunacak olan bu modern uygulama uzun yıllar kullanım ömrü, tadilat gerektirmeden kullanım sağlamaktadır. Yapısal özelliği ile ses yalıtımı, ısı yalıtımı beraberinde zengin kullanım avantajları sunmaktadır. Büyük salonlarda, AVM, mağazalarda, evlerin her oda ve salonlarında özellikle büyük yaşam alanlarda sürekli değiştirilmesi, bakım ve temizlik gerektiren bir takım işlem bu uygulama ile son bulmaktadır. Kullanımı kolay, her kişinin zevkine uygun önerilere sahip, her bölgeye uyumlu kullanım kolaylığı sağlar.

Banyo, mutfak, havuz, hamam gibi nemin suyun, ısının çok olduğu alanlarda dahi kullanıma uyumluluk sağlayacak çözüm ve öneriler seçenekleri ile sunulmaktadır. Öyle ki sakinlik arayan çalışma ortamları dâhil kaliteyi arttıracak unsurları ile kullanıma sunulmuştur. Dekorasyona alternatif bir uygulama olan gergi tavan işlemleri teknoloji içeriğinde tamamen insan sağlığı ön planda tutularak planlamış bir buluştur. Bulunduğu atmosferin havasını, ısıyı kumaştaki yapısı küçük deliklerde içine hapseder. Isıyı o atmosferde korur. Hapsettiği ısı ve sesleri enerjiye dönüştürerek her hangi bir insan sağlığına zararı yoktur.

Gergi Tavan Modelleri

Birbirinden farklı renk, desen, model ile kullanıma sunulmuş gergi tavan uygulamaları, uygulanacak kapalı yaşam alanına göre tercih edilmelidir. Birden fazla gergi tavan modeli mevcuttur. Bu fazlalıkta kişiye kullanım alanlarında farklılıklar, görsel estetik ve zenginlik sunar. Zamandan tasarruf sağlar, zamanla yıpranma yapmaz, tadilat ya da yenileme gerektirmez. Akustik yapıya sahip olan tavanlar sürekli temizlik istemez. Ev ortamına göre seçim yapılacaksa, birbirinden farklı 3D, dijital baskı uygulanabilen tavan modelleri, şeffaf ışığı hissetmek isteyenler için, mutfak, banyo da tercih edilebilmektedir. Doğayı en net haliyle oturma salonuna yansıtılabilmektedir. Gece beş yıldızlık bir odada değil milyonlarca yıldızın altında uyuyabilirsiniz. Orman altında, renkli çiçeklerin altında yemeğinizi yiyebilir, ev işlerinizi doğa ortamında hissederek yapabilirsiniz.

gergi tavan

Farklı desen ya da üç boyutlu tercih edilen portre, resim tablo altında yatak odasında tercih edilebildiği gibi çalışma odasında daha flu bir ışık eşliğinde gözlerin yorulması istenmeden odalarda tercih edilerek uygulama tercih edilebilmektedir. Sadece ev, site bina içinde değil büyük alışveriş merkezlerinde de son zamanlarda popüler olarak tercih edilen bu uygulama dekoratif görsel imkân sunmaktadır. AVM, düğün salonları, toplantı odaları, ders binaları, restoran, hamam, otel, eğlence mekânları, havuz amaca uygun her çeşit gergi tavan uygulaması tercih edilebilmekte, uygulanmakta ve kaliteyi, sağlığı, garantiyi aynı anda hizmete sunmaktadır. Yapılması gereken tek şey dekorasyona uygun gergi tavan modeli belirlemek olacaktır.

Lake Gergi Tavan

Son zamanların en tercih edilen modeli olan Lake gergi tavan uygulamaları, otel, restoran, alışveriş merkezleri ve lake mobilyaya uyumluluk sağlaması amacıyla oturma odalarında çokça tercih edilmektedir. Parlak lake görüntüsü, ışık ile parlaklığın dansını ortaya koymaktadır. Şıklığı, estetiği yansıtan bu uygulama mutfak, banyo, hamam ve kapalı havuzlarda güvenilir bir kullanım sunmaktadır. Önceleri buhar, ısı ve nem oluşan bu ortamlarda sürekli yenilenmesi gereken boyama işlemleri, boyalar kalkarak rutubete sebep olarak bazen de alçı uygulamaları sıklıkla yapılma gereği duyulmaktaydı. Sürekli bir tadilat ya da fazla masraflar yapılarak taş, mermer monte edilerek çözüm aranmaktaydı. Mühendisler teknolojiyi de kullanarak modern kullanışlı ekonomik bir uygulama olan lake gergi tavan uygulamasını çıkarttılar. Yaşam kalitesini uygun çözümlerle yıllarca kullanma ve sağlıklı kullanım avantajları sunan bu işlem günümüzde kullanım rahatlığı sağlaması kulaktan kulağa dolarak duyularak kullanımı artmıştır.

gergi tavan

Parlaklığı ile ışığı en saf haliyle yansıtan bu model kullanım amaçlarına göre çeşitlilik gösterip farklılık arayanlara çözümler sunmaktadır. Birbirinden farklı renkleri mevcuttur. Kumaş yapısı ile kiri, pası üzerinde barındırmaz. Parlaklığı sebebiyle de fazla ışıklandırmaya da gerek kalmaz. Yine de bol ışığı sevenlere alternatif ek olarak ışıklandırma, avize, akrilik takılabilmektedir. Lake mobilya ile son derece uyum sağlayan bu işlem otellerde lake mobilya ile kombin edilebilmektedir. Aynı şekilde evde lake mobilyalar ile banyo lake mobilya ya da mutfak tercih edilebilmektedir. Gerçek görüntüsü kişiyi farklı dekorasyon çözümleri aratmayacak bir işlem sunmaktadır. Kütüphane salonlarında, restoran salonlarında kullanım tercihi olan bir seçenektir. Rengi, ışığı ön planda tutmak isteyenler farklı oda ve salonlarda kullanacakları gergi tavan seçenekleriyle kombinlenebilmektedir.

Transparan Gergi Tavan

Sadelikten hoşlananların tercihi olan transparan gergi tavan uygulaması, ders çalışırken sakinlik arayanlar, oturduğu salonlarında şeffaflığı yaşamak isteyenlerin, fazla renk ve model dekorasyona sahip, salon içi dizaynlarında rengi dengelemek için kullanım amacına geçen ev sahipleri, şıklığı daha net yaşatmak isteyen düğün salonları sahipleri tercih etmektedir. Özel hastane, otel lobilerinde de sıklıkla rastlanan dekorasyon önerisi hale gelmiş bir çözümdür. Gergi tavan modelleri, transparan gergi tavan modeli dahil olmak üzere yaklaşık yirmi yıla yakın kullanım avantajı sunmaktadır. Süreli düz duvar görmekten sıkılanlar için oldukça uygun bir tasarım o işlemler, her ortama uygun, tek bir noktadan değil de ışığı yaygın ortamdan alabilme farklılığı yaşatmaktadır. Çocuk odası, giysi odası, mutfak, banyo, çalışma odası amaca uygun kullanım sağlayan bu işlem vazgeçilmez dekorasyon oluşumu sağlar.

 

Alternatif ışıklandırma yöntemleri ile birbirinden farklı modellerle kullanım alanları geniş tutulmaktadır. Üzerinde desen olmayan sadece ışığı yansıtan kumaşlar mobilyalara uyumluluk sağlar. LED ışıklar odanın her bir bölgesine homojen şekilde yayarak görüntüde şıklık yaracaktır. Lüx restoran salonlarında tercih edilen bu gergi tavan uygulaması, yemeği lezzetiyle yerken, görsel şölenini kaçırmamanızı sağlar. Son zamanlarda toplu yaşam ortamlarında tercih edilen bu teknoloji ürün satışı yapılan mağazalarda da müşterilerin görsel güzelliği yaşaması, ürünlerinin daha nezih bir ışık ortamında satışa sunulması amacıyla da tercih edilmektedir. Ayarlanabilir LED, ışık olanaklarıyla bebek odalarında da uygulandığı görülmektedir. Tercihi ışıktan yana kullanan kullanıcılar, deseni farklı mobilya dekorasyonda kullanarak birbirine uyum sağlamıştır.

Baskılı Gergi Tavan

Baskı teknolojisi hemen her yerde farklı uygulamalar karşımıza çıkmaktadır. Mobilya, kıyafet, kullanılan araç gereçler derken ev dekorasyonu olarak artık baskılı gergi tavan işlemlerinde de sıklıkla rastlanmaktadır. Uyumluluk sağlayacak, renk, desen, özellikle özel çalışma gerektirecek resim, şekil, model baskıları tavan gergi kumaşlarına da rahatlıkla basım yapılabilmektedir. Özel uygulama sanayi makinalarında istenilen desen ve modeller, baskı yöntemi ile seçenekler arasında yerini almaktadır. Özel bir çalışma olan bu yöntem şıklığı net olarak ortaya koymaktadır. En güzel ve önemli kısmı yine seçim size kalıyor ve tercih edilen model, resim basıma sokuluyor. Klasik modeller, çiçekli modeller, Osmanlı motifleri, gerçeği yansıtacak kadar netlik kazandıran seramik desenleri, Çin işçiliği gerektirecek özel tasarım resimler uygulamada zorluk çekilmeden işleme alınmaktadır.

gergi tavan

gergi tavan

Gergi Tavan Tasarımı

Çin lokantası, el işleri tasarım atölyeleri, mobilyaya uyumluluk sağlayacak baskı desenler, alternatifi çok geniş yelpazeli baskılı gergi tavan dekoratif çözümler sunmaktadır. Konferans salonları, düğün salonları, çocuk oyun salonları ve genç odaları gibi kullanım alanları arttırılabilmektedir. Üzerinde tozu barındırmaz, dışarıdan herhangi bir darbe almadığı sürece yırtılma, çatlama, eskime olmaz. Yine de temizleme gereği hissedilirse de temiz, kuru bir bez ardımı ile nemli bir temiz bez ardımı ile fazla bastırmadan dairesel hareketlerle ovalanarak silinebilir. Akustik yapıya sahiptir. Ses dalgalanıp, yankı oluşturmaz. Sesi içine hapsederek ısı enerjisine dönüştürür. LED ışık yapısında yayılma ortamını tercihe göre dizayn edilebildiği gibi ışık renk seçenekleri de beraberinde sunulmaktadır. Bu kadar kullanım kolaylıkları ile vazgeçilmez bir teknoloji olan bu uygulama Amerika test onay belgelerine sahiptir.

3d Ve Dijital Gergi Tavan

Gergi tavan modelleri arasında üç boyutlu model, resim, çizim ve şekil basımı mümkündür. Üç boyutlu basım, yapılan tercihlerin gerçekliğinin ortamda gerçekten varmış hissi uyandırmaktadır. Görüntü çözünürlüğü üzerinde yapılan çalışmalarda ayrıca dijital baskıda mümkün hale getirilmiştir. İstenilen her ortam ve yaşam alanına uyumluluk sağlayan teknoloji uzun yıllar yıpranmama garantisi vermektedir. Sürekli tekrarlayan masraflardan kurtaran bu buluş en büyük özelliği kesinlikle yanmaz malzemelerden oluşmasıdır. Yangın olması halinde ayrıca yanan maddeler haline dönüşmeyip tehlike anında kurtarıcı bir etken oluşturmaktadır. Test edilip onaylanmış, tespitler sonucu kalitesi onaylanmış, belgelendirilmiştir. Tüm modeller ve seçenekler arasında 3D baskı renkli eğlencelerin, neşeyi yansıtacak, ayrıca sakinliği ile rahatlatacak kadar gerçekçi yaşam alanı oluşturur. Görüntü ayarları son derece teknolojik baskı ayarı ile yapılmış bir uygulamadır.

3d gergi tavan

3d gergi tavan

3D Gergi Tavan

Gergi tavan uygulatmaya karar verildiyse, bazı durumları da gözden geçirilmesi gerekmektedir. Işığın daha net yansımasını isteniyorsa, parlak gergi tavan seçilmesinde ki en büyük etken ışığın doğallığıdır. Bol ışık yansıması tavanı, tepe görüntüsünü aygın ve geniş gösterir, ortamda büyüklük uzay hissi verecektir. Tüm orijinal özellikler yıllarca kaybolmaz. Solma gerçekleşmez, netlik yıllarca devam eder. Orijinallik yok olmadan en az on yıl kullanım rahatlığı sunulmaktadır. Mekanik dayanıklılığı oldukça yüksektir. Suya, neme, buhara, ısıya dayanıklıdır. Uygulama esnasında ortamdan hiçbir şey taşınmadan, hiçbir bölgeye zarar vermeden monte edilmektedir. Parlak germe tavan uygulaması tüm mobilya seçeneklerine uyum sağlayabilecek çok yönlü tasarım imkânları sunar. Kombine gergi tavanlar ayna süspansiyon, yabancı gergi tavan tasarımları ile çok efektif model uygulaması sunmaktadır. Bazı tasarımlarda fiber optik kullanımı yapılmaktadır. Bu sayede çok rahat kuzey ışıkları altında oturma hissi verebilir ya da milyonlarca yıldızın altında konfor yaşatabilmektedir. Her yaş gurubuna, her zevke, her kullanım alanına uyumluluk sağlayan gergi tavan uygulamaları, tasarrufu, şıklığı, zamanı, kaliteyi ayaklarınıza getirir.

Gergi Tavan Aydınlatma Modelleri

Aydınlatma sistemini sadece avizelerle, LED ışıklarla, aplikler ile tavana gömülü spotlar haricinde gergi tavan yöntemi parlak ve şeffaf yaptırılarak ışık kalitesi arttırılabilir. Gergi tavan kumaşında dijital baskı yöntemi UV baskı teknik işlem uygulanması sonucu elde edilen görsel arka tarafta yerleştirilen LED lambalar ile zenginleştirilir. Akustik özelliği desteklenen teknoloji, yoğun gürültülü ortamlarda sesin iki kat daha duyularak rahatsız edici özelliğinin ok edilmesi amacı ile konferans salonları, düğün salonları, spor salonlarında, havuzlarda bu özelliği desteklenerek kullanım amacına olanak sağlar. 3D tasarımlar, kullanım yerleri özellikle kapatılmak istenen ortamlarda daha çok tercih edilebilmektedir. Modern iç mimaride inşaat sektörlerinin vazgeçilmez tasarımı olarak kullanılan üç boyutlu gergi tavan çalışmaları hemen hemen her evin salonunda rastlanmaktadır.

Tasarım çeşitliliği kişinin tercihine bırakılarak, seçenekler, koni, küpler, üst üste gelme, kemer, çevreler ve dağlar olarak beğeniye sunulmaktadır. Sağlık koşullarına uyumluluk sağlayan üç boyutlu tasarım germe tavanlar ayrıca banyo ortamında da kullanılabilmektedir. Mantar olasılığı olmadığı gibi küf, pas olasılığı da hiç denecek kadar yoktur. Kullanımı ve temizliği rahat bu model banyo ve hamam ortamında da resmin, modelin ve şekillerin netleşmiş renk alacalığı eşliğinde kullanım şıklığı sunarak gerçek bir obje tasarım dekorasyonu sunmaktadır. Mutfak gergi tavan uygulamaları da üç boyutlu tasarım seçeneği sunması teknolojinin gelişim gösterdiği eşsiz bir modernize etmektedir. Çocuk odalarında çizgi film karakterleri net görüldüğü için özellikle çocuk odalarında çok tercih edilen bu gergi tavan modeli tercih edilmektedir.

Karadeniz Germe Tavan

Karadeniz Gergi Tavan çok çeşitli iç tasarım uygulamaları sunuyor. Çocuk odası, yemek odası, restoran, sinema, şirket ofisleri veya fuar standları, bu alanların hepsi ve daha fazlası, bir tasarımcının işleyişi ile ilgili bir çalışma veya birliği.
Bir çözüm çözümü ile birlikte Karadeniz Gergi Tavanlar yepyeni bir yaratıcılık seviyesine sahiptir. LED’lerden veya fiber optiklerden gelen ışıkla duvarlara, tavanlarda veya 3d şekillerde basılan görüntüler iç tasarımın sınırlarını zorlar. Arkadan aydınlatılan KaradenizGergi Tavanlar, estetik, şıklık ve işlevselliklerin ilginç bir uygulaını sunuyor.

Karadeniz Gergi Tavan Micro-akustik filmi ile, emiş derecesinde, bir parçanın özel olarak oluşturulduğu, sac ile iç yüzey doğru seçilmiyor. Mikro delikler açısından görünmez olan Mikroakustik, ses ve estetik bir bir araya getirir. Deliklerin sayısı uygun değildir.
Akustik, uzaklığın bir boşluktan uzaklaştırılması gerekmektedir. Levhalarla ilgili ses enerjisinin bir parçası olması gereken geçiş izni. Ses dalgaları odalarına yanklanacakmaya devam edilmelidir, enerji kaybı devam eder ve boşluktaki ses azalır. Karadeniz Gergi Tavan Akustik Tavanlara yerleştirilen teknoloji, muhteşem akustik sonuç elde etmesini sağlamak.

3d Tava Modelleri

Işık alanı, benzersiz bir alanın yaratılması ve gösterilmesi için benzersiz ve yaratıcı bir yoldur. Armatür, armatürde aydınlatma sistemleriyle birlikte dikkat çekiyor. Işık kutunun bir nesneyi aydınlatması gerekiyor, ışık kutudan genişler ve üzerinde parlar. Işık kutusundaki LED, bir renk veya çeşitli renklerde olabilir ve bir desen oluşturulabilir veya hala olabilir.

Karadeniz 3D Gergi Tavanlar, müşterinin tasarımına ve özgürleştirilmesi ile kişiselleştirilmiştir. Astraktik, çıktı ve fonksiyonsizlikten ödün vermez. Karadeniz 3D GERGİ TAVAN, bir iç mekana uyacak şekilde uyarlanabilir. Üretim tesislerinde, perakende satış noktalarında veya hastanelerde keskin ve temiz bir ışık için gerekli de kullanılabilir. Bu 3D Tavanın nerede bir şey bulunmadığından, bir, bir, lobi, bar veya showroom için göze bir bir de olabilir.

gergi tavan modelleri, yatak odası modelleri, 3d gergi tavan, karadeniz gergi tavan, modern gergi tavan,yeni gergi tavan modelleri

gergi tavan modelleri, yatak odası modelleri, 3d gergi tavan, karadeniz gergi tavan, modern gergi tavan,yeni gergi tavan modelleri

germe tavan modelleri, 3d germe tavan, modern germe tavan, gergi tavan modelleri, yatak odası modelleri, 3d gergi tavan, karadeniz gergi tavan, modern gergi tavan,yeni gergi tavan modelleri

germe tavan modelleri, 3d germe tavan, modern germe tavan, gergi tavan modelleri, yatak odası modelleri, 3d gergi tavan, karadeniz gergi tavan, modern gergi tavan,yeni gergi tavan modelleri

 Fiber Optik Aydınlatma

Gergi Tavanlar, ruh hali aydınlatma ve yıldızlı gökyüzünün etkilerini en üst düzeye çıkarmak için Fiber Optik Aydınlatma Çözümlerinde en son sunmaktan gurur duyar.

Gergi Tavan aydınlatmasında sağlam deneyim ve ürün bilinirliği, tavan ömrü beklentisi üzerinde hiçbir etkisi olmaksızın, tavan tavan malzemesi ile monte edilmek için en uygun olana benzersiz bir bakış açısı sağlar.

Gergi Tavan görünüşünü veya kabiliyetlerini olumsuz etkilemeyen en güvenli tavan sonlandırma kafaları (0.75 ve 1.0mm) ile lif uçları sağlıyoruz.

fiber optik aydınlatma, fiberoptik modelleri, fiberoptik fiyatları, fiberoptik nasıl yapılır, gergi tavan fiberoptik

fiber optik aydınlatma, fiberoptik modelleri, fiberoptik fiyatları, fiberoptik nasıl yapılır, gergi tavan fiberoptik

otel lobi fiber optik aydınlatma, fiberoptik modelleri, fiberoptik fiyatları, fiberoptik nasıl yapılır, gergi tavan fiberoptik

yatak odası fiber optik aydınlatma, fiberoptik modelleri, fiberoptik fiyatları, fiberoptik nasıl yapılır, gergi tavan fiberoptik,kayanyıldız,galaksi

Gergi Tavanlar yeni benzersiz sistem aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Uzun ömürlü kompakt ışık kaynağı LED güç ünitesi, hızlı bir şekilde eski moda halojen veya halojen halojen lambaların erken başarısızlıklarına yatkın hale gelir.
Fan veya renk tekerleği motor gürültüsü yok, soğuk çalışma
Düşük işletme maliyeti ile tek ünite güç kaynağı
Fiber optik kombinasyonları ‘yakın ve uzak’ yıldız efektleri üretir
Kumanda ile senkronize olarak birden fazla ünite ile bireysel gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlanmış fiber yoğunluğu
7 renk ile 3 çevrim hızları; beyaz, kırmızı, turuncu, yeşim, yeşil, mavi ve mavi veya istediğiniz herhangi bir renkte ayarlayın bize ulaşin
Hafif dökülmeyi önleyen özel kablo demeti ile fiber optik
Çeşitli fiber uzunlukları mevcut
Pırıltı etkisi seçeneği