+90 216 505 08 09 Whatsapp +90 538 237 77 72 info@karadenizgergitavan.com

Gergi tavan hizmetleri günümüzde modernliği ve zarifliği tercih eden birçok işletmenin, evine daha ferah bir hava katmak isteyen insanların ve birçok kurum, kuruluşun tercihi olmaktadır. Tavana uygulanan gergi tavan sayesinde odaların daha aydınlık olması sağlanmaktadır. Ayrıca sadece avize vb. aydınlatmalar ile sağlanacak olan ışık yerine eşsiz bir manzara, 3D görünüş veya daha farklı türlerde uygulamalar yapılarak sıradanlıktan uzaklaşılmaktadır. Farklı türlerinin ve modellerinin olması ve buna ek olarak tamamıyla kişiselleştirilebiliyor olması bu uygulamaları tercih edilen yapıyor. Bu hizmeti almadan önce ne olduğunu, ne gibi artıları olduğunu ve gergi tavanın genel yapısını öğrenmek önem taşımaktadır. Bunlar hakkında detaylı bilgi alındığı takdirde ihtiyaçlar için en iyisi tercih edilebilecektir.

Gergi Tavan Nedir?

Gergi tavan üretimleri yıllar öncesine dayanıyor. En genel anlatım ile tavana, yan duvarlara veya istenilen bölgeye istenilen görsel ile ışıklandırma yapılması sağlanıyor. Bu ise sadece sıradan bir ışıklandırma yerine göze hoş gelen bir görüntü oluşturuyor. Ana maddesi PVC olan gergi tavan ısıtılması halinde istenilen forma sokulabiliyor. Bu işlemin sonucunda ise tavana çakılmış olan alüminyum profillere gerdiriliyor. Bu şekilde süs, dekor ve aydınlatma amacıyla kullanılıyor. Sadece şık görünüşü olmayan gergi tavan buna ek olarak daha sağlıklı bir ortam sağlıyor. Steril yapısı sayesinde mikropları bünyesinde barındırmıyor. Kolay temizlenebiliyor. Herhangi bir tozlanma durumunda silinebilir yapısı sayesinde kolaylıkla temizleniyor. Esnekliği farklı şekillere girebilmesine ve kişiye özel tasarım yapılabilmesine imkân sağlıyor.

gergi tavan

Oldukça hafif olan gergi tavan uygulamaları metrekare başına 200 gr değerini geçmiyor. Bu ise güvenli olmasını sağlıyor. Ayrıca güvenli olmasını sağlayan en önemli nokta ise yanmayan bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Herhangi bir ateş teması veya farklı bir durumda yanmıyor. Bu ise yangın gibi durumlarda tavanın alevi artırmasını veya yangının ahşap tavanlı evlerde olduğu gibi tavandan kaynaklı çıkmasının önüne geçiyor. Temiz olduğundan bahsedilen bu ürün herhangi bir bakım masrafı da çıkarmıyor. Bakım, tadilat, temizleme işlemlerine gerek duymayan ürün sadece silme işlemi ile temizlenebiliyor. Çatlama olaylarının kesinlikle olmaması da en büyük avantajları arasında yerini alıyor. Deprem gibi doğal afetlerde veya inşaat çalışmalarında çatlayan duvarlar ve tavanlar hoş görüntü oluşturmuyor. Fakat gergi tavan ile bu sorun da çözülmüş oluyor. Estetik olmasının yanı sıra bu özellikleri sayesinde de tercih sebebi oluyor.

Gergi Tavan Nerelerde Kullanılıyor?

Gergi tavan ev, iş yeri, salonlar olmak üzere birçok farklı alanda kullanılıyor. Özellikle konferans salonlarında ortama hoş bir hava katmak ve görseller ile salonun sıkıcı havasını kırmak için çeşitli baskılı gergi tavan uygulamaları yapılıyor. Aynı şekilde kültür merkezlerinin girişlerinde tanıtım amacıyla baskılı ışıklandırmalar yapılabiliyor. En çok kullanılan yer ise restoran ve kafeler olarak karşımıza çıkıyor. Günümüz şartlarında tüm kafeler güzel bir manzaraya veya havadan bir yapıya sahip olamayabiliyor. Binalar arasında sıkışmış ve duvar dışında başka bir manzarası olmayan kafeler, restoranlar tavanlarına ve duvarlarına bu uygulamaları yaptırarak ferahlatıcı doğa manzaraları kullanıyor.

gergi tavan

Bu sayede müşterilerin sıkılarak mekândan kalkması gibi sorunların önüne geçilmiş oluyor. Ayrıca mağazalar için de aynı durum söz konusu. AVM gibi mekânların kapalı yapısı sebebiyle basık olması burada alışverişi çileye dönüştürebiliyor. Bu mağazalarda şık tavan uygulamaları ile sorunlar aşılabiliyor. Konut, otel, villa, havuz ve akla gelebilecek birçok yerde de bu uygulamalar benzer sebeplerden dolayı uygulanıyor.

Gergi Tavan Modelleri Nelerdir?

Gergi tavanlar şık görünüşleri ve birçok olumlu özelliğine ek olarak farklı çeşitleri olması sebebiyle de çok tercih ediliyor. Her ihtiyaca göre gergi tavan modeli bulunabiliyor. 3 ana türde gergi tavan modeli seçenek olarak sunuluyor. Bunların içerisinde de kişiselleştirme seçenekleri bulunuyor. Lake, transparan, dijital baskılı olarak 3’e ayrılan gergi tavan hizmeti alınırken ihtiyaca göre seçim yapılması önem taşıyor. Transparan gergi tavan seçecek olanların özellikle dikkat etmesi gereken nokta ise ışık olarak karşımıza çıkıyor. Yüksek oranda ışık ihtiyacı olan ve bunu dekoratif bir şekilde karşılamak isteyenler bu uygulamadan faydalanabilir. Gün ışığı veya buz beyazı olarak iki farklı seçenek sunuluyor. Transparanın en büyük avantajı yüksek oranda ışık sağlıyor. Eğer bir ofis ortamı veya kütüphane gibi kitap ile ilgilenilecek bir mekâna bu uygulama yapılması planlanıyorsa en iyi tercih transparan türü olacaktır. Temel ilkesi daha çok ışık olan bu modelde buz beyazı rengi sayesinde ışığın daha kolay bir şekilde yayılması ve bir avizeden kat kat fazla aydınlatma yapması sağlanıyor.

gergi tavan modelleri

Gergi Tavan Sistemleri

Diğer bir gergi tavan modeli ise baskılı gergi tavan uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Bu modelde görüntü daha fazla önem taşıyor. Tek isteğin ışık olmadığı ve hoş bir görünüş, manzara vb. bir uygulama isteniyor olması bu uygulamayı zorunlu kılıyor. Sıradanlıktan sıkılmış insanlar için ideal bir uygulama oluyor. Örnek üzerinden gidilirse evlerin iç içe olduğu ve manzaraların sadece yan binanın duvarı olduğu günümüz şartlarında tavana yapılacak ferah bir okyanus uygulaması ile odanın havası değiştirilebilir. Ya da çocuk odasında her sabah boş beyaz tavana bakarak uyanması yerine çocuğun içini ferahlatacak ve ufkunu genişletecek masmavi bir deniz görüntüsü ile uyanması sağlanabilir. Buna benzer olarak simsiyah parıltılı yıldızlara sahip tavan uygulaması ile gece uyurken gece lambası problemi ortadan kaldırılarak hem dekoratif hem de eğlenceli bir çözüm üretilebilir. Görüldüğü gibi baskılı tavan ev için birçok ihtiyacı karşılayacaktır.

AVM Gergi Tavan Aydınlatma

Buna ek olarak basık AVM ortamlarında bulunan kafe ve restoran gibi işletmeler, alışveriş mağazaları ve diğer mekânlar da bu uygulama sayesinde eşsiz bir manzaraya kavuşabilmektedir. Bu sayede müşterilerine verecekleri hizmet daha kaliteli olmaktadır. Bu uygulama yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli nokta tabi ki de baskı kalitesi olmalıdır. Ürünlerimizin tamamı UV baskı yöntemi ile yapılmaktadır. Bu ise uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Uzun kullanım ömründen kasıt sadece sağlamlık olarak kastedilmiyor. Burada manzara fotoğrafının ilk gün ki gibi net ve parlak olması önem taşıyor. UV baskı sayesinde baskılı gergi tavan uygulamaları bu ihtiyacı tam anlamıyla karşılıyor.

lake gergi tavan

Bahsedilen bu gergi tavan modeli dışında bir model daha bulunuyor. Bu ise lake gergi tavan adı ile karşımıza çıkıyor. Burada uygulama yine aynı şekilde yapılıyor. Manzara istemeyen fakat beyaz ve gün ışığı gibi de sade renkler istemeyenler için en tercih edilebilir tavan türü bu tür olarak karşımıza çıkıyor. En önemli detayı parlak renkler içeriyor olmasıdır. Seçeneklerin fazla olması da bu anlamda kolay karar vermeye imkân tanımıyor. Mat renklerden oluşan ve manzara baskısı istemeyen bir kafe için parlak siyah lake tavan iyi bir tercih olabiliyor. Buna benzer olarak yine manzara veya baskı uygulaması istemeyen fakat estetik bir görünüş isteyen odalar için de parlak kırmızı, yeşil, mavi gibi renkler bulunabiliyor. Firmamız birçok farklı renk seçeneği ile ihtiyacınıza en iyi cevabı veriyor.

Gergi Tavanda Görsel Seçiminin Önemi

Eğer sıradan olan transparan ve parlak renkler içeren lake gergi tavan uygulaması ihtiyaçları karşılamıyorsa geriye baskılı gergi tavan seçeneği kalıyor. Burada ise en önemli faktör görselin seçimi oluyor. Görsel seçiminde birinci nokta ortamın ışıklandırması olmalıdır. Daha aydınlık olan salon ile daha loş olan koridor için aynı görselin seçilmesi yanlış olacaktır. Gün içinde daha fazla ışık alan bir ortama seçiliyorsa daha sadece ve ışığı daha kolay yansıtan görseller seçilmelidir. Bunun aksi durumda ise istenilen model seçilebilir.

gergi tavan

Parlak renkler, yani diğer bir ifadeyle lake gergi tavan uygulamalarını ilgi çekici bulmayanlar fakat sıradanlıktan da uzak olmak isteyenler bu yöntemi seçerken ne kadar alana uygulama yapılacağına çok dikkat etmeliler. Lake modelinde bu çok önem taşımamakla beraber bu modelde yüksek oranda önem taşımaktadır. Gerekli durumlarda alçıpan ile ışıklandırma yapılmalı ve odanın ışığına destek verilmelidir. Alan büyük ise bu gerekli ve önemlidir. Buna ek olarak tavan yüksekliğine de dikkat edilmesi gerekiyor. Gergi tavan uygulaması bu yüksekliği azaltacağı için ne oranda azaltacağı önem taşımaktadır.

Gergi Tavan Mekâna Nasıl Uygulanır?

Gergi tavanlar yapılış türüne göre farklılıklar oluşturabiliyor. Örnek verilecek olursa bazı gergi tavan türleri sökülmeye müsaade etmemektedir. Eğer ev değiştirme durumu veya mekânın ileride değişmesi gibi bir durum olacaksa yapılış yöntemi olarak bu yolların seçilmemesi zararı azaltacaktır. Bazı modeller ise sökülebilir ve sonradan tekrar montajlanabilir. Bu tamamen yapılışından kaynaklanmaktadır. Montaj yöntemlerinden birinci zıpkın olarak adlandırılan yöntemdir. Eğer bahsedildiği gibi sonradan bulunulan mekânın değişmesi gibi ihtimaller var ise bu en iyi yöntemdir. Bu yol ile yapılan montajlar sonradan sökülebiliyor. Sonrasında ise bunlar tekrar montajlanarak kullanılabiliyor. Bu ise büyük kazançlar elde edilmesini sağlıyor.

gergi tavan

Farklı Gergi Tavan

Farklı bir montaj yöntemi ise V montaj olarak belirtiliyor. Bu montaj yönteminde önemli nokta ise montelenme olayı mükemmel bir şekilde gerçekleşiyor. Ters montaja izin vermeyen bu yöntem de birçok firmanın tercihi olabiliyor. Klipsler ile yapılan bu montajda temel mantık klipslerin üretilmiş olan gergi tavanı sıkıştırarak tutmasına dayanmaktadır. Fakat bu uygulamanın eksisi ise sökülmesi esnasında bozulmalara yol açıyor. Eğer bir süre sonra uygulamanın sökülmesi gerekecekse bu yöntem tercih edilmemelidir. Bunun yerine zıpkın yöntemi tercih edilebilir. Fakat bu uygulamada işçilik daha kaliteli ve temiz olmaktadır. Yine ilk olarak bahsettiğimiz gibi ihtiyaca göre bir seçim yapılması gerekiyor.

Gergi Tavan Malzeme Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Burada iki farklı başlık karşımıza çıkıyor. Aydınlık yüzey aydınlatması ve LED çevre aydınlatması olarak iki farklı başlık altında karar vermemiz gerekiyor. Öncelikle ortamın ışıklandırılmasının çok daha iyi olması için transparan gergi tavan seçilmesi gerekiyor. Buna ek olarak bu malzeme seçimlerinin yapılması da ışıklandırmayı büyük oranda etkileyecektir. Aydınlık yüzey aydınlatmasında dikkat edilmesi gereken birinci nokta yüzeyi yakabilme yeteneğine sahip midir? Sorusuna cevap aranması olmalıdır. Diğer bir nokta ise yapılacak olan kurulum eğer büyükse ve mekânın metrekaresi de fazla ise bu aydınlatmanın yeterli ışık verip veremeyeceği de önem taşıyor. Işıklandırmadan sonra bu uygulama yapılırken dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta ise enerji tasarrufu oluyor. Seçilecek olan aydınlatmanın en az düzeyde enerji harcıyor olması ve ısı anlamında minimum bir yayılım yapıyor olması gerekiyor. Işıklandırmada titreşim de önem taşımaktadır. Titreşimsiz olması, ayarlanabilir bir beyaz kontrolüne sahip olması da dikkat edilmesi gereken bir nokta olarak karşımıza çıkıyor.

Gergi Tavan Detay

LED çevre aydınlatmasında da dikkat edilecek birkaç nokta bulunuyor. Eğer transparan gergi tavan uygulaması yapıldığı halde yeterli ışık elde edilemiyorsa ek aydınlatma kullanılmalı ve bu aydınlatmadaki ledler hakkında bu noktalara dikkat edilmesi gerekmektedir. Çerçeve içerisinde yeterli sayıda LED olduğundan emin olmak başta gelenler arasında yer alıyor. Buna ek olarak eşit açıda ışık yayılması da LED seçiminde önemlidir. Estetiklik arayanların tercihi olan bu uygulamada yine LED seçilirken de estetik görünüşe büyük oranda önem verilmesi gerekiyor. Temiz bir görüntünün yanı sıra düzgün ve kaliteli bir duruş da sergilenmesi gerekiyor. Aydınlık yüzey aydınlatmasında bahsedilen enerji tasarrufu gibi burada da maliyet önem taşıyor. Malzemelerin en az maliyetli olması ve kurulumları yapılırken de en az düzeyde para harcanması seçimde dikkat edilmesi gereken bir nokta olarak karşımıza çıkıyor. Uzun ömürlü olması da en önemli noktaların başında yer alıyor.

Sıradanlığın 3 Kat Ötesi ‘’3D Uygulamalar’’

Bahsedilen modellerin her birinin kendine özgü bir özelliği bulunuyor. Fakat bu farklılıkları yeterli bulmayanlar için kaliteli 3D uygulamalar da yapılıyor. Örnek verilecek olursa 3D bir şelale baskısı yapılarak sıkıcı ve tercih edilmeyen bir mekân bir anda ilgi odağı olabilir. Ortamı zaten canlandıracak olan bu uygulamaya 3D baskı uygulaması eklentisi sayesinde daha da canlandırıcı olabilecektir. Özel bir fotoğraf baskısı, isteğe göre görsel baskısı ve akla gelebilecek birçok baskı 3D olarak yapılabiliyor.

gergi tavan

Bu Alanda Kaliteli Hizmetimiz İle Güvence Veriyoruz

Firmamız İstanbul gergi tavan uygulaması denilince akla gelen lider bir firma konumunda yer alıyor. İstenilen ölçü, ebat ve modeldeki uygulamalar titizlik ile mekânlara uygulanıyor. Öncelikle detaylı bilgi almanız için sizi karşılayan firmamız yeterli bilgilendirme sağlandıktan sonra malzeme seçimi, ürün türü seçimi, görsel seçimi, uygulamanın yapılması ve sonrası olmak üzere her an yanınıza yer alıyor. Sadece bir hizmet almakla kalmıyor ömür boyu bu hizmetin devam ettirilmesini sağlıyorsunuz. Buna ek olarak Ürün çeşitliliği sayesinde seçim şansı artırılıyor. Transparan gergi tavan, baskılı gergi tavan veya daha parlak lake gergi tavan seçimi yaptıktan sonra bunlar içerisinde de geniş bir seçim imkânı sunuyoruz. Baskılı gergi tavanlarda birçok farklı model ile seçim şansını kolaylaştıran firmamız bu alanda rehberlik hizmeti sunarak sizin hatalı bir seçim yapmanızın da önüne geçiyor.

gergi tavan modelleri

Öncelikle keşif yapıldıktan sonra ortamın yükseklik, alan, ışık oranı gibi belirleniyor. Sonrasında ise size en uygun model önerisi yapılıyor. Ayrıca bunların öncesinde ihtiyacınız da önem taşıyor. İhtiyacınıza ve ortam şartlarınıza göre model belirlendikten sonra uygulamaya geçiliyor. Uygulama kesinlikle profesyonel ekibimizce en temiz şekilde gerçekleştiriliyor. Temizlik çalışmalarımızda en ön planda yer alıyor. Çevrenin kirlenmemesine özen gösteriliyor. Boya vb. uygulamalarda olduğu gibi eşyaların çekilmesi örtü vb. gerekmiyor.

gergi tavan

Titiz Gergi Tavan

Titizlikle yapılan uygulama size en temiz şekilde sunuluyor. Gergi tavan uygulamasına karar vermek başarılı verilmiş ilk karardır. Bundan sonra dikkat edilmesi gereken en iyi ikinci karar ise hangi firmayı tercih edeceğinizdir. Bu hizmeti en kaliteli ve çeşitli şekilde veren firmamız sizin ihtiyacınızı karşılayacaktır. Bundan sonra ise son seçenek en iyi model, tür seçiminin yapılmasıdır. Firmamızı seçmiş olmakla model seçimini de otomatik olarak en iyi şekilde yapmış olacaksınız. Çünkü firmamız bu konuda size en iyi rehberlik hizmetini sunacaktır. Keşif ve montaj esnasında ihtiyacınıza uygun ve sizi memnun edecek en iyi uygulamayı yapacaktır. İletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu hizmeti aldığınız için pişman olmamak istiyorsanız firmamızı seçmenizi ve profesyonel ekibimizle titizlik içerisinde değişim sağlamanızı tavsiye ediyoruz.

RGB Fiber Optik Aydınlatma

Gergi Tavanlar, ruh hali aydınlatma ve yıldızlı gökyüzünün etkilerini en üst düzeye çıkarmak için Fiber Optik Aydınlatma Çözümlerinde en son sunmaktan gurur duyar.

Gergi Tavann aydınlatmasında sağlam deneyim ve ürün bilinirliği, tavan ömrü beklentisi üzerinde hiçbir etkisi olmaksızın, tavan tavan malzemesi ile monte edilmek için en uygun olana benzersiz bir bakış açısı sağlar.

Gergi Tavan görünüşünü veya kabiliyetlerini olumsuz etkilemeyen en güvenli tavan sonlandırma kafaları (0.75 ve 1.0mm) ile lif uçları sağlıyoruz.

Gergi Tavanlar yeni benzersiz sistem aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Uzun ömürlü kompakt ışık kaynağı LED güç ünitesi, hızlı bir şekilde eski moda halojen veya halojen halojen lambaların erken başarısızlıklarına yatkın hale gelir.
Fan veya renk tekerleği motor gürültüsü yok, soğuk çalışma
Düşük işletme maliyeti ile tek ünite güç kaynağı
Fiber optik kombinasyonları ‘yakın ve uzak’ yıldız efektleri üretir
Kumanda ile senkronize olarak birden fazla ünite ile bireysel gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlanmış fiber yoğunluğu
7 renk ile 3 çevrim hızları; beyaz, kırmızı, turuncu, yeşim, yeşil, mavi ve mavi veya istediğiniz herhangi bir renkte ayarlayın
Hafif dökülmeyi önleyen özel kablo demeti ile fiber optik
Çeşitli fiber uzunlukları mevcut
Pırıltı etkisi seçeneği

fiber optik aydınlatma, fiber optik tavan, fiber optik zemin, fiber optik kayan yııldız galeksi tavan,uzay tavan görselleri, gergi tavan modelleri

fiber optik aydınlatma, fiber optik tavan, fiber optik zemin, fiber optik kayan yııldız galeksi tavan,uzay tavan görselleri, gergi tavan modelleri

  

Modern Gergi Tavan Aydınlatma

Karadeniz Gergi Tavan çok çeşitli iç tasarım uygulamaları sunuyor. Çocuk odası, yemek odası, restoran, sinema, şirket ofisleri veya fuar standları, bu alanların hepsi ve daha fazlası, bir tasarımcının işleyişi ile ilgili bir çalışma veya birliği.
Bir çözüm çözümü ile birlikte Karadeniz Gergi Tavanlar yepyeni bir yaratıcılık seviyesine sahiptir. LED’lerden veya fiber optiklerden gelen ışıkla duvarlara, tavanlarda veya 3d şekillerde basılan görüntüler iç tasarımın sınırlarını zorlar. Arkadan aydınlatılan KaradenizGergi Tavanlar, estetik, şıklık ve işlevselliklerin ilginç bir uygulaını sunuyor.

Karadeniz Gergi Tavan Micro-akustik filmi ile, emiş derecesinde, bir parçanın özel olarak oluşturulduğu, sac ile iç yüzey doğru seçilmiyor. Mikro delikler açısından görünmez olan Mikroakustik, ses ve estetik bir bir araya getirir. Deliklerin sayısı uygun değildir.
Akustik, uzaklığın bir boşluktan uzaklaştırılması gerekmektedir. Levhalarla ilgili ses enerjisinin bir parçası olması gereken geçiş izni. Ses dalgaları odalarına yanklanacakmaya devam edilmelidir, enerji kaybı devam eder ve boşluktaki ses azalır. Karadeniz Gergi Tavan Akustik Tavanlara yerleştirilen teknoloji, muhteşem akustik sonuç elde etmesini sağlamak.

modern gergi tavan modelleri, gergi tavan aydınlatma, 3d gergi tavan, gergi tavan ev dekorasyonu

modern gergi tavan modelleri, gergi tavan aydınlatma, 3d gergi tavan, gergi tavan ev dekorasyonu

Işık alanı, benzersiz bir alanın yaratılması ve gösterilmesi için benzersiz ve yaratıcı bir yoldur. Armatür, armatürde aydınlatma sistemleriyle birlikte dikkat çekiyor. Işık kutunun bir nesneyi aydınlatması gerekiyor, ışık kutudan genişler ve üzerinde parlar. Işık kutusundaki LED, bir renk veya çeşitli renklerde olabilir ve bir desen oluşturulabilir veya hala olabilir.

Karadeniz 3D Gergi Tavanlar, müşterinin tasarımına ve özgürleştirilmesi ile kişiselleştirilmiştir. Astraktik, çıktı ve fonksiyonsizlikten ödün vermez. Karadeniz 3D GERGİ TAVAN, bir iç mekana uyacak şekilde uyarlanabilir. Üretim tesislerinde, perakende satış noktalarında veya hastanelerde keskin ve temiz bir ışık için gerekli de kullanılabilir. Bu 3D Tavanın nerede bir şey bulunmadığından, bir, bir, lobi, bar veya showroom için göze bir bir de olabilir.

Düğün Salonu Modelleri

düğün salunu görselleri, düğün salonu modelleri, düğün salonu resimleri, modern düğün salonu

wedding hall design, wedding hall decoration, wedding hall lighting, wedding hall rgm, wedd,ng hall price, wedding hall photos

düğün salonu modelleri, düğün salonu görselleri, düğün salonu düzeni, modern düğün salonu, düğün salonu işiklandırma, gergi tavan düğün salonu, 3d düğün salonu

düğün salonu modelleri, düğün salonu görselleri, düğün salonu düzeni, modern düğün salonu, düğün salonu işiklandırma, gergi tavan düğün salonu, 3d düğün salonu

sizler hayel edin bizler yapalım