+90 216 505 08 09 Whatsapp +90 538 237 77 72 info@karadenizgergitavan.com

Gergi tavan modelleri arasından mutlaka kaliteli olanları tercih edin. Kastamonu, orta Karadeniz bölgesinde yer alan bir şehirdir. Gökırmakın bir kolu kara çomak deresi vadisinde denizden yüksekliği 774 metredir. Eski bir yerleşim yeri olan Kastamonu ilinde birçok tarihi eser bulunmakla birlikte eşsiz bir coğrafyaya sahiptir. Candaroğulları ve Osmanlı imparatorluğu dönemlerinde çok önemli bir şehir olan Kastamonu Osmanlı devletinin son zamanlarını yaşamasıyla eski büyük önemini kaybettiyse de önemli şehirlerimizdendir. Cumhuriyet döneminde ise şapka devrimi Kastamonu da gerçekleştirilmiştir, Mustafa kemal Atatürk tarafından.

Cumhuriyet dönemi itibari ile özellikle İstanbul a ve diğer büyük şehirlere büyük göçler olmuştur. Kastamonu şehrinin yüzölçümü çok büyüktür. Yüzölçümü 137.180 kilometrekare olup birçok ilçe ve köye sahiptir. Araç, ağlı, abana, Azdavay, Bozkurt, Cide, Çatalzeytin, Daday, Devrekani, Doğanyurt, Hanönü, İhsangazi, İnebolu, küre, Pınarbaşı, Seydiler, Şenpazar, Taşköprü, Tosya ilçeleridir. Bu ilçelerinde birçok köyleri mevcuttur. 2017 nüfus sayımlarına göre Kastamonu merkez en kalabalık ilçesidir bu ilin. Toplam nüfusu 145.754 kişi olarak belirlenirken erkek nüfusunun payı 71.694 kişi sayılmıştır. Kadın nüfusu 74.060 kişi olarak bildirilmiştir. Bundan sonraki en kalabalık ilçe ise Tosya ve Taşköprü olarak sırayla devam etmektedir. Eşsiz coğrafi güzelliklere sahip bu şehrimizde en kalabalık ilçesinde ve diğer ilçelerinde hizmet vermekteyiz, gergi tavan uygulamalarında. Kastamonu merkez germe tavan uygulamalarımız için referanslarımıza ulaşabilirsiniz, diğer ilçelerde de olduğu gibi. En az nüfusa sahip olan ilçesi ise Hanönü adındaki ilçesidir.

Gergi Tavan İle Farklı Tasarımlar Mümkündür

Gergi tavan bilinen tavan yapısından farklı olan bir sitemidir. Isı verilip istenilen şekle gelen farklı renk ve doku seçenekleri sunan özel alüminyum profillerinin ısı verilip gerdirilmesi ile uygulanan tavan sistemidir. Isı verilip istenilen şekle girebildiği için özel alüminyum çok farklı tasarımlara imkan tanımaktadır. Düz bir tavan mı istiyorsunuz, elbette geri tavan modelinde bu mümkün. Üçgen şekilde bir tavan mı istiyor iseniz bu da mümkün. Farklı şekiller mümkündür. İstediğiniz, hayalinizde tasarladığınız tüm şekilleri elde etmek mümkündür. Esnek bir yapıda olan bu tavan sistemleri bir çok tasarımın istediğiniz mekana uygulanmasına olanak tanımaktadır. Öncelikle mekanda keşif yaparak fiyat ve proje hakkında bilgi vermekteyiz. Ürün seçimi yapmanız sağlanmaktadır. Sizin uygulamak istediğiniz mekana göre en uygun dokudaki tavan size tavsiye edilmektedir. Sizin isteklerinize müşteri memnuniyetini üst düzeyde tuttuğumuz için cevap vermekteyiz.

Modern Gergi Tavan

Bilgi ve tecrübelerimize dayanarak isterseniz size tavsiye ve desteklerde bulunmaktayız. Ürün seçilip uygulama projesi sağlandıktan sonra uygulama aşamasına geçilmektedir. Çok farklı renk ve doku seçenekleri ile sizlere hizmet vererek mekanlarınıza büyük bir görsel şölen sunmaktayız. Görsel estetikliğin yanında duvar ve ya tavanda olabilen hataları gizlemek için de geri tavan modeli uygulanması tercih edilmektedir. Evinizde işyerinizde ve ya farklı bir çok mekanda kullanılabilen geri tavan modelleri ile şık bir görünüm elde etmek çok kısa süren bir uygulama ile mümkün olmaktadır. Geri tavan modellerinde dokunun üzerine resim baskısı yapılabilmektedir. Şık bir görünüm için yapılan geri tavan uygulamaları aydınlatma amacı ile de uygulanmakta iken dekoratif olarak ta tercih edilmesi söz konusu olmaktadır. Bakım gerektirmeyen geri tavan sistemlerini uzun yıllar kullanabilmektesiniz.

Gergi Tavan Bakım Ve Onarım Gerektirmez

Su veya nemden hasar görmeyen gergi tavan sistemleri esnek bir yapıya sahip olduğundan çok dayanıklı olmaktadır. Yırtılma gibi sorunlar yaşatmaz. Kullanıldığı süreç boyunca boyamaya ihtiyaç duymazsınız. Renk değişikliği isterseniz akrilik boya kullanabilmektesiniz. Fakat boyayı bakım amaçlı yapmanıza gerek yoktur. Çatlama yapmayan gergi tavan sistemleri olduğu yerden ayrılmaz kendiliğinden. Farklı durumlar sebebiyle olduğu yerden ayrılması gerekiyor ise olduğu yerden sökülüp tekrar yerleştirilmesi sağlanmaktadır. Üzerine ağırlık çökerse şekil yapısında herhangi bir deformasyon olmamaktadır.

3D GERGİ TAVAN GÖRSELLERİ

Temizlenmesi çok kolay olmakla beraber renginin solması gibi durumlar söz konusu değildir. Avrupa standartlarında olan ürünlerimiz yangın oluşabilme durumlarında tutuşma göstermez ve alev almaz. Yangın durumlarında kendi kendini imha ederek yangına zemin hazırlamaz. Arkadan aydınlatma yapılıp yumuşak ışık kaynağı olarak ta kullanılabilen geri tavan modellerinin üzerine dilenirse aydınlatma armatürleri de konulabilmektedir. X ışınları diye bilinen ultraviyole ışınlarından olumsuz etkilenmez. Çok hafif bir yapıya sahip olmakla birlikte montajı yapılırken kurulan mekanda kirlilik yaratmaz. Yaşanabilecek sarsılmalarda çatlama yaşanmamaktadır. Gergi tavan modelleri ile tasarımlarınızda dilediğiniz kadar özgür olabilmektesiniz. Her mekanda uygulama yapılması mevcuttur. Çok geniş bir kategoride doku ve renk seçenekleriyle isterseniz size sunduğumuz tasarımlardan seçebilirsiniz ya da kendi tasarımınızı bizimle paylaşabilirsiniz ve size uygulama projesi ile bu tasarımı örneklendiririz ve siz onay verdiğinizde işi tamamlamaktayız. Ürünlerimiz asla solvent maddesi içermemektedir. Solvent içerikli ürünler tabela ve brandalarda kullanılan bir üründür piyasada genelde. Çünkü tabela ve brandalar dış mekan ürünleridir.

Germe Tavan Sistemleri

Dış mekanda kullanıldığında sağlık İçin tehdit oluşturmasa da iç mekanlarda bu madde solunduğunda sağlık için tehlikeli olmaktadır. Biz müşterilerimizin sağlığının güvende olmasına önem vermekteyiz. Fiyatlarımızla uygun bir maliyet sağlamaktayız. Kataloglarımızla modeller hakkında seçim yapmanızı sağlamaktayız. Referanslarımız ile yaptığımız işlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Teknik şartname sunarak ürünlerimize garanti vermekteyiz. Her zaman teknik servis hizmetimiz mevcut olmaktadır. İstediğiniz gergi tavan aynı gün içinde isteğinize göre montaj edilmektedir. Birinci kalitedeki ürünlerimiz ile üst düzeyde hizmet vermekteyiz. Personellerimizin eğitimini üst düzeyde tutulmaktadır. Yenilik ve farklılıklara her zaman açık olan firma yapımız sayesinde size modern ve kaliteli gergi tavan uygulama seçenekleri sunabilmekteyiz.

Gergi tavan modellerinin hepsi tüm renk çeşitlerine boyanabilmektedir. Çok değişik tasarımlardaki süslerle ve ya aksesuarlarla da donatılabilmektedir. Gergi tavan uygulandıktan sonra bulunduğu mekanın sıcaklığı yükselse de sıcaklık değişime uğrasa da uygulamada yerleştirilen filmler sebebiyle hiçbir sorun yaşanmaz yine net görünümü devam etmektedir. Sadece sıcaklık donma derecesinin altına indiğinde ufak çatlaklıklar belki yaşanabilir.

Gergi Tavan Modelleri

Gergi tavan uygulamasındaki modellerden bahsedelim. Gergi tavan ışıklı dolgu uygulatarak mekanınıza muhteşem bir görsel şölene sahip olabilirsiniz. Gergi tavan dijital baskı uygulaması ile çeşit çeşit baskı modellerle hizmet vermekteyiz. Gergi tavan lake kumaş kullanarak ta gergi tavanların muhteşem dokudaki modellerinden faydalanma imkanı sunmaktayız. Gergi tavan çözümleri vermek için her zaman hizmetinizdeyiz. Lake gergi tavanlar genel olarak tercih edilme nedeni ışığı geçirmemesinden kaynaklanmaktadır. Bulunduğu mekana muhteşem şıklık katan lake gergi tavan bir çok renkte mevcuttur. Dilerseniz ortama parlaklık katacak renkler tercih edebilirsiniz. Dilerseniz ortama matlık katan renkler seçebilirsiniz. Seçim konusunda karar vermekte zorlanıyorsanız en uygun olanı isteğinizin ne olduğuna göre tavsiye etmekteyiz. Mavi, siyah, beyaz ve gri çok tercih edilen renkler arasında yerini almaktadır. Transparan gergi tavan ise ışığı geçirdiği için bu adı almaktadır. Renkleri mevcut olduğu gibi şeffaf transparan gergi tavanda mevcuttur. Dijital baskılı gergi tavan ise çok çeşitli resimlerin gergi tavana dijital baskı uygulanıp geçirilmesidir.

3D GERGİ TAVANLAR

3 D gergi tavan ise üç boyut kazandırmaktadır gergi tavanlara. Fotoğrafların derin bakışla gözlenmesine sebep olan 3 d gergi tavanlar çok yüksek adette tercih edilmektedir. İsteklerinize cevap verecek bir sistem olan gergi tavan hayalinizdeki tasarımları size sunmaktadır. Özellikle geniş alanlarda çok ihtişamlı bir görsellik sunan 3 d gergi tavanlar çok tercih edilmektedir. Bir hayalin gerçekliğini algılayabileceğiniz bu tavan sisteminde hayal ve gerçek bir bütünlük sağlamaktadır. 3 D gergi tavan sistemlerinde yükseklik unsuru oldukça önem teşkil etmektedir. Işığın uygun açıdan verilmesi bu uygulamada çok önemlidir. Çünkü izlenmesi ihtişamlı olan bu uygulamada ışıklandırmanın açısı önemli olmaktadır. Tüm mekanlar da duvarlarda ve tavanlarda kullanabileceğiniz gergi tavanların uygulanması çok kısa sürmektedir. Size sunacağımız pratik çözümler ile mekanlarınız daha estetik olmaktadır. Akustik gergi tavanlar ise çok özel bir kumaşa sahip olmaktadırlar.

3D Dekorasyon

Bu kumaşlar çok üstün özellikleri sebebi ile ortamda oluşan sesi emerler ve içerisine hapis ederler. Akustik germe tavanlar ise genel olarak eğlence mekanlarında sıkça kullanılmaktadırlar. Disko gibi alanlarda ve ya yüksek sesli ortamlarda çok tercih edilmektedirler, ihtiyaç sebebi ile. Boş bir mekana akustik germe tavanlar uygulanırsa sesin yankısını emer, sesin yankılanmasını önlemektedir. Özellikle tek kişilik gösteriler yapıldığında o ortamda sesin yankısını yok etmektedirler. Görüldüğü üzere birçok amaca hizmet veren gergi tavanlar ihtiyaçlarınıza cevap verirken görsel bir şölen sunmaktadır. Gergi tavan modellerini seçmekte zorlanabilirsiniz. Çünkü çok çeşitli olan gergi tavanlarımız hayranlık uyandırmaktadır. Secim yapmayıp kendi tasarımınızı canlandırmak istiyor iseniz hayallerinizi canlandırmanıza da yardımcı olmaktayız ve uygulama projesi ile uygun olup olmadığını size sormaktayız, ona göre uygulamaya geçmekteyiz sizin hayaliniz gerçekleşene kadar çözümler üretmekteyiz.

Gergi Tavanları Her Mekanda Kullanabilirsiniz

Kullanım ömrü çok uzun olan gergi tavanlar garanti kapsamımızdadır. Bakım ve boya gerektirmeyen temizlenmesi kolay, dayanıklı gergi tavanların uygulanması için bize ulaşabilirsiniz. Kaliteli Avrupa standartlarına uygun ürünlerimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Mekanınızın ihtiyacına göre çözümler ürettiğimiz gergi tavan uygulamalarımızla artık mekanlarınız çok daha estetik olabilmektedir. Uygun maliyetli gergi tavan uygulamalarıyla tanışmayı ertelememenizi tavsiye etmekteyiz. İlk uygulandığı görünümünü uzun yıllar muhafaza eden gergi tavanlar hayatınıza ve mekanlarınıza muhteşem renkler katacaktır.

Gergi Tavan Yaşam Alanları

Ticari olan mağazalarda gergi tavan uygulamaları müşterilerinizi ve sizi mutlu edecektir. Daha büyük mekanlar olan alışveriş merkezlerinde, havaalanlarında, hastanelerde ve ya bunun gibi mekanlarda hem aydınlatma fonksiyonu hem de görselliği ile hizmet vermektedir, gergi tavanlar. Evlerinizin girişinde, odalarınızda, mutfak ve banyolarınızda da ve aklınıza gelebilecek her mekanda duvarda ve ya tavanlarda her şekle girebilen gergi tavanların uygulanması ile estetik görünümü zirvede yaşayacaksınız. Gergi tavan uygulamaları ile tanışın, hayatınıza renk katın. Gergi tavan modelleri ile istediğinizi bulacaksınız. Çünkü geniş bir yelpazeye sahiptir. Kastamonu germe tavan hizmetinde üst kalite ile hizmet vererek sizleri memnun etmekteyiz. Germe tavan ile mekanlarınız renklenecektir. Kastamonu merkez ilçesinde kullanımı çok yüksek olan germe tavan uygulamaları maliyeti uygun olup size hizmet için tasarımlarda sınır tanımamaktayız. Çok hafif bir yapısı olan gergi tavanlar üzerlerine ağırlık verilse de yerinden çıkma yapmaz, bu açıdan güvenilirdir. Kullandığımız ürünler sağlığa zararlı madde içermez, çok hijyeniktir. Esnek yapısı itibari ile çok uzun yıllar kendini korumaktadır.

Sağlık Gergi Tavan

Çok uzun yıllar sonra bile ilk görünümünü korumaktadır. Yangın oluştuğunda kendini imha etmektedir, asla tutuşma özelliği göstermemektedir. Bakım ve onarım gerektirmeyen halleri ile size çok uzun yıllar masraf çıkarmamaktadır. Estetik görünümü ile muhteşem bir şıklık deneyimi yaşayacaksınız germe tavan uygulamaları ile. Pvc gergi tavanın içeriğinde hangi maddelerin bulunduğunu merak ediyor iseniz açıklama yapalım. Yüzde yetmiş içeriğinde pvc, yüzde yirmi sekiz platisyen ve yüzde iki içeriğinde pigment, dolgu ve stabilizatör bulunmaktadır. Asla solvent içermemektedir. Solvent yukarıda da değindiğimiz gibi sağlığa zararlı olabilmektedir.

rize gergi tavan modelleri

Sağlığınız, güvenliğiniz, estetik mekan görünümleriniz için bizi tercih edebilirsiniz. Duvar ve ya tavanda modern görünümler elde edebileceğiniz gibi duvardaki sıva hataları ya da diğer sebeplerden oluşmuş hataları gizlemek amacıyla dekoratif kullanabileceğiniz gibi hataları gizlemek içinde kullanabilmektesiniz. Hataları gizlerken üstün bir şıklık ta elde etmiş olacaksınız. Modelleri amacınıza uygun olarak belirlemek konusundaki seçiminizde ve hayallerinizdeki tasarımları hayata geçirmenize profesyonel yaklaşımımızla destek olmaktayız. Yılların tecrübesi ve birikimiyle yanınızdayız. İnsana verdiğimiz değerle önce müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Kastamonu merkez ilçesi ve diğer ilçelerinde hizmet vermekteyiz

3d gergi tavan,3d modeller, 3d dekor,3d tavan, 3d barrisol, 3d stretch ceiling,3d spanndecken,3d germe tavan,3d gergi tavan, germe tavan, barrisol, stretch ceiling, fiberoptik aydınlatma, fiber optik tavan, fiber optik görseller,hotel pool decoration design,

bar+disco+clup+gergi tavan görselleri+gergi tavan modelleri+3d gergi tavan+modern gergi tavan+otel gergi tavan+otel aydınlatma+düğün salonu gergi tavan+hastane gergi tavan+amasya gergi tavan+3d dekorasyon+duvar kağıdı modelleri+barrisol+stretch ceiling+lighting+barrisol

fiber optik görseller,hotel pool decoration design, Olympic swimming pool decoration lighting, pool stretch ceiling Pool decoration, pool design, pool lighting, pool price, pool image, home pool design decoration

fiber optik görseller,hotel pool decoration design, Olympic swimming pool decoration lighting, pool stretch ceiling Pool decoration, pool design, pool lighting, pool price, pool image, home pool design decoration

Gergi Tavan, Akustik, Aydınlatma

Karadeniz Gergi Tavan Hem LED’leri hem de akustik kumaşın desteklerini sabitlemek için kendinden destekli bir yapı geliştirdik. Armatür dekoratif tavandan bağımsızdır.

AKUSTİK AYDINLATMA ÖZEL YAPIMI

Karadeniz Gergi Tavan Hem LED’leri hem de akustik kumaşın desteklerini sabitlemek için kendinden destekli bir yapı geliştirdik. Armatür dekoratif tavandan bağımsızdır.

Armatürün büyüklüğü göz önünde bulundurulduğunda, plenumun büyük boyutuna adapte olmak zorundaydık. Döşememize gerekli olan bağlantıların döşeme üzerinde yer alan alanla eşleştirilmesi en kolay olanı değildi.

Yapı kurulduktan sonra, herhangi bir gölgeyi desteklemeyen ışıklı görüntüyü yönetmek zorunda kaldık.

Bir DALI protokolü tarafından yönetilen benzersiz bir LED sistemi geliştirdik. Arka aydınlatmadaki tecrübemiz, mükemmel bir sonuç veren bir LED implantasyonu hesaplamamızı sağladı.

Sıcak gerilmiş tuval, yerine uyarlanmış bir difüzyon endeksi ile çift cidarlı bir kumaşı gerektirdi. Armatürün büyüklüğü ve gücü göz önünde bulundurulduğunda, özel bir tuval seçerek görsel konforun seçimini yaptık.

KARADENİZ GERGİ TAVAN 3D FORMLAR

Karadeniz Gergi Tavan Teknik bilgiler
Barrisol Star’ın tüm profilleri ve parçaları ile yaratılış özgürlüğü sayesinde, 3 boyutta hacim ve formların tasarımı birçok olanak sunmaktadır.

Tüm mimari formlar oluşturulabilir: halkalar, dalgalar, koniler, kaplamalı, kübik, piramitler, tonozlar, tam kıyafetler, savaş başlıkları, kordonlar, yarım daire şeklindeki kemerler, ogives, tri ve beş taraflı, vb.

Karadeniz Gergi Tavan Teknik
Karadeniz Gergi Tavan 3D, oyuklardaki kenarların tekrarlarını gerçekleştirir, basit kenarları, yayları ve çift merdaneleriyle, başlıklar, lentolar, pilastrlar vb.

Karadeniz Gergi Tavan kullanım
Sistem Star tarafından 3D olarak verilen yaratma olanakları ile, tüm kurulum, dekorasyon ve restorasyon türleri mümkündür:

+Bir Yemek odası tasarımında parlak kaldırım taşı
+Bir Restoranda çok renkli dalgalar
+Bir Havaalanında devasa silindir
+Bir Tarihi Camii
+Sergi için kübik teşhir ünitesi
+Bir alışveriş merkezinde insansı formu

KARADENİZ GERGİ TAVAN AYDINLATMA 3D FORMU

Karadeniz Gergi Tavan Teknik bilgiler
Karadeniz Gergi Tavan Star’ın tüm profilleri ve parçaları ile yaratılış özgürlüğü sayesinde, 3 boyutta hacim ve formların tasarımı birçok olanak sunmaktadır.

Karadeniz Gergi Tavan Tüm mimari formlar oluşturulabilir: halkalar, dalgalar, koniler, kaplamalı, kübik, piramitler, tonozlar, tam kıyafetler, savaş başlıkları, kordonlar, yarım daire şeklindeki kemerler, ogives, tri ve beş taraflı, vb.

Gergi Tavanlar yeni benzersiz sistem aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Uzun ömürlü kompakt ışık kaynağı LED güç ünitesi, hızlı bir şekilde eski moda halojen veya halojen halojen lambaların erken başarısızlıklarına yatkın hale gelir.
Fan veya renk tekerleği motor gürültüsü yok, soğuk çalışma
Düşük işletme maliyeti ile tek ünite güç kaynağı
Fiber optik kombinasyonları ‘yakın ve uzak’ yıldız efektleri üretir
Kumanda ile senkronize olarak birden fazla ünite ile bireysel gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlanmış fiber yoğunluğu
7 renk ile 3 çevrim hızları; beyaz, kırmızı, turuncu, yeşim, yeşil, mavi ve mavi veya istediğiniz herhangi bir renkte ayarlayın
Hafif dökülmeyi önleyen özel kablo demeti ile fiber optik
Çeşitli fiber uzunlukları mevcut
Pırıltı etkisi seçeneği

Fiber optik aydınlatma, fiber optik tavan,fiber optik gergi tavan,stretch ceiling fiber optic,fiber optic lighting, fiber optic barrisol,fiber optic spann decken

Fiber optik aydınlatma, fiber optik tavan,fiber optik gergi tavan,stretch ceiling fiber optic,fiber optic lighting, fiber optic barrisol,fiber optic spann decken

Fiber optik aydınlatma, fiber optik tavan,fiber optik gergi tavan,stretch ceiling fiber optic,fiber optic lighting, fiber optic barrisol,fiber optic spann decken, modern fiber optic, rgb fiber optic

Fiber optik aydınlatma, fiber optik tavan,fiber optik gergi tavan,stretch ceiling fiber optic,fiber optic lighting, fiber optic barrisol,fiber optic spann decken, modern fiber optic, rgb fiber optic

Fiberoptik Aydınlatma

Gergi Tavanlar, ruh hali aydınlatma ve yıldızlı gökyüzünün etkilerini en üst düzeye çıkarmak için Fiber Optik Aydınlatma Çözümlerinde en son sunmaktan gurur duyar.

Gergi Tavan aydınlatmasında sağlam deneyim ve ürün bilinirliği, tavan ömrü beklentisi üzerinde hiçbir etkisi olmaksızın, tavan tavan malzemesi ile monte edilmek için en uygun olana benzersiz bir bakış açısı sağlar.

Gergi Tavan görünüşünü veya kabiliyetlerini olumsuz etkilemeyen en güvenli tavan sonlandırma kafaları (0.75 ve 1.0mm) ile lif uçları sağlıyoruz.