+90 216 505 08 09 Whatsapp +90 538 237 77 72 info@karadenizgergitavan.com

Zonguldak ili ülkemizin Batı Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Karadeniz’in kıyı şehirlerindendir. Kara elmasta denilen zengin taş kömürü madenlerine sahiptir. Şehrin en büyük gelir kaynağı da olan taşkömürü ülke ihtiyacının büyük bir kısmını karşılamaktadır. Zonguldak Karadeniz ülkeleri ile ihracat ve ithalat yapılan limanı ile de büyük bir öneme sahiptir. Zonguldak ili nüfusu 596.892 olup her yıl nüfus artışı sağlayan şehirlerden biridir. Zonguldak ili M.Ö. 2500 yıllarından beri yerleşim olan bir şehirdir.  Çok eskiye dayanan tarihi ile birçok tarihi yapı da bulunur. En eski yerleşim Hattiler sonrasında Hititler olarak bilinir ve Frigler bu şehirde yaşamıştır. Zonguldak ili tarihi zenginliğinin yanı sıra Karadeniz’in tüm güzelliklerini barındıran güzel bir Karadeniz şehridir. Şehirde bulunan Karaelmas Üniversitesi de gelişimine katkıda bulunmuştur. Şehrin geçim kaynağı olan en büyük sanayi kuruluşu Türkiye Taşkömürü Kurumu’dur. Zonguldak ili Karadeniz ikliminin yaşandığı bol yağışlı bir şehirdir. Bitki örtüsü Karadeniz özelliklerini taşır tarzda yeşil ormanlarla kaplıdır.

Zonguldak İlçeleri Hakkında

Zonguldak’ın en büyük ilçeleri olan Bartın ve Karabük’ün il olması ile Zonguldak sınırları daralmış ve 7 tane ilçesi kalmıştır. Zonguldak’ın turizm ilçesi olan Bartın’ın il olması ve Demir Çelik Fabrikası ile sanayi ilçesi olan Karabük’ün il olması şehrin zayıflamasına sebep olmuştur. Şu anda Zonguldak’ın en büyük ilçesi Ereğli’dir. Ereğli ilçesi Zonguldak ilinin batısında yer alan bir kıyı şehridir. Denize dik yüksek dağları ilçenin en büyük özelliğidir. İlçenin düz bir ovası olmayışı yerleşimin dağlara yapılmasına neden olmuştur. Ereğli ilçesi Karadeniz iklimine sahip olup bol yağışlı ve ılıman bir iklime sahiptir. Yemyeşil doğası gürül gürül akarsuları ve yaylaları ile güzel bir ilçedir. Ereğli plajları özellikle yakın şehirlerden ilgi görmektedir. İlçenin sanayi kuruluşu olan Ereğli Demir Çelik Fabrikası iş imkânı sunmaktadır. Ereğli ilçesi tarihi yapıları ve güzellikleri ile de dikkat çekici bir ilçedir. İlçede bulunan cehennem ağzı mağaraları turistik özelliğe sahip tarihi bir yerdir. Bunun yanı sıra Bizans döneminden kalma Ereğli kalesi, antik döneme ait Herkül sarayı, Çettepe fener kulesi, Bizans sarnıcı kalıntıları, Krispos anıt mezarı, Bizans kilisesi, Ayasofya kilisesi, Halil Paşa konağı, Filyos antik kenti görülmeye değer tarihi güzelliklerdir.  Zonguldak’ın bir başka ilçesi olan Alaplı Ereğli’ye yakın deniz kıyısına kurulmuş güzel bir ilçedir. Alaplı halkının geçim kaynağı fındıktır. Fiskobirlik’in en çok fındık alımı yaptığı ilçelerden biri de Alaplı’dır.

ZONGULDAK GÖRSELLER

Zonguldak’ın Devrek ilçesi küçük ama şirin bir ilçedir. Şehrin içinden geçen Devrek Çayı güzelliği ile ilçeye güzellik katmaktadır. Devrek ilçesi baston sanatı ile ünlü olup baston festivalleri ile turist akınına uğrayan bir özelliğe sahiptir. Çaycuma ilçesi Filyos çayı vadisine kurulmuş küçük bir ilçedir. Karadeniz ikliminin hüküm sürdüğü ilçede yazlar çok sıcak olmayıp kışlar ılıman ve yağışlıdır. Küçük sanayi işletmeleri, tarım ve hayvancılık geçim kaynağıdır. Zonguldak’ın Gökçebey ilçesi ormanları ve akarsuları ile tam bir doğa harikasıdır. İlçede mesire yerleri ve doğa sporları hâkimdir. Av turizmi gelişmiş olan ilçe Karadeniz ikliminin hakkim olduğu şirin bir ilçedir. Kilimli ilçesi ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalı olan yeşil ormanlarla kaplı bir ilçedir. Ceviz yetiştiriciliği ve arıcılık ilçenin geçim kaynaklarındandır. Kilimli ilçesi mağaraları ile meşhur olup her yıl birçok ziyaretçi almaktadır. Kozlu ilçesi Zonguldak merkeze en yakın olan ilçesidir. İlçede madencilik geçim kaynağı olmakla birlikte küçük çapta tarım ve hayvancılıkta yapılmaktadır. İlçenin Ilıksu, Değirmenağzı koyu, şelaleler ve sahil yolu ilçenin turistik yerleridir. Zonguldak ili ve ilçelerinde gergi tavan uygulaması ve kullanımı hakkında bilgi vereceğimiz fakat öncelikle gergi tavan nedir, gergi tavan modelleri, gergi tavan ne işe yarar gibi genel bir bilgilendirme yapalım.

Gergi Tavan Nedir

Gergi tavan, dekoratif malzemeler ille farklı şekillerde yapılan tavan ve duvar süslemesidir. Ergi tavan çok eski çağlardan beri kullanılan bir süsleme tekniğidir. Eski Roma, Yunan ve Mısır uygarlıklarında salon tavanlarına zengin bir görüntü sağlamak amacıyla ipek kumaşlardan gergi tavan uygulaması yapılırdı. Günümüzde ise ince fakat çok güçlü kumaşlar, PVC filmler led ışıklarla süslenerek çok farklı model ve çeşitte gergi tavan uygulaması yapılmaktadır. Uygulanacak yere ve kişilerin isteklerine göre farklı şekillerde dizayn edilen gergi tavanlar büyük ilgi gören bir dekor tarzıdır. Gergi tavan diğer dekor malzemelerine oranla çok daha sağlıklı bir uygulamadır. Zira vinil klorür monomer içermez, ağır metal içeriği yoktur, su buharı geçirgenliği ve ışık haslığı dermotolojik ve alerjik reaksiyonlara uygun olarak hazırlanmaktadır. İnsan sağlığına zarar vermeyen ve iç mekânlarda zarif ve şık bir görünüm sağlayan gergi tavan dekoratif bir uygulamadır. Gergi tavana yerleştirilen led lambalar ışığın gücü ile dekorun güzelliğine güzellik katmaktadır. Işıl ışıl mükemmel bir görüntü elde edilen gergi tavanlar ev dekorasyonunda sıklıkla tercih edilmektedir.

Gergi Tavan Modelleri

Farklı malzemeler kullanılarak kişilerin istekleri de göz önünde tutularak çok farklı modellerde gergi tavan üretimi yapılmaktadır. Başlıca gergi tavan modellerini anlatacağız ancak her eve ve her müşterinin zevkine uygun gergi tavan üretilebilir. Gergi tavan modeli uygulamanın evin hangi odası için yapılacağı da gergi tavan modelini belirlemede etken olacaktır. Yatak odası için yapılacak gergi tavan ile salon için ya da çocuk odası için yapılacak gergi tavan modeli çok farklı olacaktır. Mobilyalarınızın rengine uygun renk ve tarzda model seçimi yapmakta yerinde olacaktır. Gergi tavan konusunda eğitimli profesyonel kadromuz ile sizlerin zevkine en uygun gergi tavan modelini üretmekteyiz. Evinizde görmek istediğiniz güzelliği yaratmak için müşteri memnuniyeti odaklı gergi tavan hizmeti vermekteyiz. Gergi tavan modellerimizi ana başlıklar halinde verelim.

3D Gergi Tavan Modeli

Gelişen teknoloji dekorasyon alanında da çok iyi bir şekilde kullanılmaktadır. 3D gergi tavan modelimiz 3D resim seçenekleri ile mekânlara yeni boyutlar kazandırmaktadır. 3 boyutlu gergi tavan modeli çok modern ve teknolojik bir görünüme sahiptir. 3D gergi tavan modelimiz yalnızca tavan için değil aynı zamanda duvarlar için de uygulanabilmektedir. 3D gergi tavan modeli üç boyutlu olduğundan mekâna dışa açılıyor hissi vererek ferah bir ortam yaratmaktadır. Ayrıca isteğe bağlı olarak led ışıklar uygulanarak daha parlak bir güzellik sağlanmaktadır. 3D gergi tavan ve ışıklandırma efektleri profesyonel ekibimiz tarafından mükemmel bir şekilde dizayn edilip mekânınıza uygulanmaktadır.

HD Gergi Tavan Modeli

HD gergi tavan modeli gergi tavan modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biridir. HD özelliği ile çok net ve şık bir görünüm sağlayan HD gergi tavan modeli isteğinize bağlı olarak farklı resim ve ışık efektleri kullanılarak yapılmaktadır. HD gergi tavan modeli evinizin havasını değiştirecek ve gerçek yaşam hissi veren bir özelliktedir. Örneğin bir deniz manzarasını tavanınıza veya duvarınıza HD gergi tavan olarak yaptırdığınızda kendinizi deniz kıyısında hissedeceğiniz bir netlik ve gerçeklik hissi vermektedir. Uzman ekiplerimiz HD gergi tavanı kusursuz bir şekilde uygulayarak evinize güzellik katmaktadır.,

Akustik Gergi Tavan Modeli

Akustik gergi tavan modelimiz tam bir ses yalıtımı sağlayan bir dekor şeklidir. Özellikle çok sesli ortamlar için sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Disko, bar ve eğlence merkezleri için adeta biçilmiş kaftan olan akustik gergi tavan ses yalıtımı ile sesin akustik özelliğini artıran bir özelliğe sahiptir. Kusursuz akustik gergi tavan uygulayan ekiplerimiz mekânın konseptine en uygun renk ve ışık efektlerini en iyi şekilde uygulamaktadır.

Transparan Gergi Tavan Modeli

Son yıllarda en çok tercih edilen germe tavan modellerinden biri olan transparan gergi tavan villa, avm, otel gibi tüm mekanlara uygun olan bir gergi tavan modelidir. Bu modelin özelliği ışığın ortama homojen yayılmasını sağlamasıdır. Bu özelliği ile mekânın her köşesinin eşit bir şekilde aydınlanmasını sağlamaktadır. Göze zarar vermeyen led lambalar aynı zamanda az elektrik tüketerek tasarruf sağlama özelliğine sahiptir.

Lake Gergi tavan Modeli

Lake gergi tavan şık bir gergi tavan tasarımıdır. Barrisol istenilen renkte yapılabilmektedir. Parlaklığı ille farklı bir ambiyans yaratan lake gergi tavanlar yüzme havuzlarında, banyolarda, salon ve koridorlarda sıkça tercih edilen bir gergi tavan modelidir. Profesyonel ekiplerimiz tarafından ortama uygun dizayn edilen lake gergi tavan üzerine istenilen baskılar yapılarak değişik dekor özellikleri yaratılmaktadır.

Baskılı Gergi Tavan Modeli

Baskılı gergi tavan modelimizde istenilen resim, şekil ve model gergi tavan üzerine baskı olarak uygulanarak farklı tarzda ortamlar yaratılmaktadır. Baskı tavan modelimizde müşterilerimiz istediği baskı modelini seçerek mekânlarına istedikleri tarzda bir dekor yapabilmektedir.

Hazır Gergi Tavan Modeli

Hazır gergi tavan modelimiz daha pratik ve hızlı bir şekilde uygulanabilen bir gergi tavan modelidir. Gergi tavan yapılırken uzun zaman almasını istemeyen ve toz ve pislik olmasın hemen yapılsın isteyen müşterilerimiz için her şeyi hazır olarak mekâna getirilip hemen monte edilebilen bir modelimizdir. Aydınlatma ve led ışıkları bile önceden monte edilmiş olarak hazır olarak getirilip uygulanmaktadır.

Barisol PVC Gergi Tavan Modeli

Barisol PVC gergi tavan modeli son teknoloji ile yapılan oldukça şık ve dekoratif bir gergi tavan modelidir. Barrisol gergi tavan modelinin özelliği çok farklı renk ve modelde geniş bir seçim yelpazesi olmasıdır. İstenilen model ve tasarımı bulmak barissol PVC gergi tavan modelinde daha kolay olmaktadır.

Zonguldak ve İlçelerinde Gergi Tavan Uygulaması

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde olduğu gibi Zonguldak ili ve ilçelerinde de gergi tavan çok tercih edilen bir dekorasyon uygulamasıdır. Zonguldak gergi tavan kullanımı konusunda oldukça gelişmiş bir şehirdir. Özellikle yeni yapılan evlerde sıkça gergi tavan yapılmaktadır. Bunun yanı sıra evlerinde ve işyerlerinde farklı bir tasarım isteyen kişilerde gergi tavan uygulamasını yaptırmaktadır. Zonguldak’ın ilçelerinde de gergi tavan dekor olarak tercih edilmektedir. Zonguldak’ın en gelişmiş ilçesi olan Ereğli de gergi tavan uygulaması daha çok yapılmaktadır. Ereğli gergi tavan konusunda çok fazla talep bulunmaktadır. Ereğli ilçesi gergi tavan modellerinin hemen hepsinin uygulandığı bir ilçedir. Zonguldak şehrinde ev ve işyerlerinde gergi tavan modelleri profesyonel ekiplerimizce ortamlara özel tasarımlarla dizayn edilerek uygulanmaktadır. Zonguldak ili ve ilçelerinde gergi tavan üretimi ve montajı yapan eğitimli uzman kadrolarımız müşterilerin istekleri doğrultusunda en mükemmel gergi tavan modellerini en yeni teknoloji ile üretip uygulamaktadır.

Ereğli Gergi Tavan

Gergi tavan modelleri mekânlarda daha şık ve modern bir görünüm sağlamak amacıyla tercih edilmektedir. Gergi tavan bulunduğu ortama hoş bir görünüm kayarken aydınlatmanın led ışıklarla yapılması daha sağlıklı ve ekonomik bir aydınlatma imkânı sağlamaktadır. Led ışıklar gözlere zarar vermeyen ve yansıma olarak rahatsız etmeyen özelliktedir. Gergi tavanın ışığı orantılı dağıtacak şekilde dizayn edilmesi ile ortamların en iyi şekilde aydınlatılması da sağlanmaktadır. Gergi tavan sağlıklı ve güzel bir dekor şeklidir. Gergi tavan dizayn edilirken tavana ya da duvara uygulandığında odanın görünümünü tamamen değiştiren ve oldukça tercih edilen dekoratif bir uygulamadır. Çağımız teknolojisini kullanarak çok farklı modellerde ürettiğimiz gergi tavan uygulamalarımız yapılan ortama farklı bir güzellik katmaktadır. Gergi tavan işinde uzman profesyonel ekiplerimizce sizlerin istediği şekil ve modelde yapılarak titizlikle monte edilmektedir. Ürünlerimiz garantili olarak yapılıp uzun yıllar kullanmanıza olanak sağlamaktadır.

fiberoptik aydınlatma, fiber optik tavan, fiber optik görseller,hotel pool decoration design, Olympic swimming pool decoration lighting, pool stretch ceiling Pool decoration, pool design, pool lighting, pool price, pool image, home pool design decoration

gergi tavan, gergi tavan modelelri, gergi tavan görselleri, 3d dekor amasya, duvar kagıdı modelleri, duvar kagıdı görselleri, barrisol,otel dekorasyon, düğün salonu dekorasyon, fiber optik aydınlatma

fiberoptik aydınlatma, fiber optik tavan, fiber optik görseller,hotel pool decoration design, Olympic swimming pool decoration lighting, pool stretch ceiling Pool decoration, pool design, pool lighting, pool price, pool image, home pool design decoration

fiberoptik aydınlatma, fiber optik tavan, fiber optik görseller,hotel pool decoration design, Olympic swimming pool decoration lighting, pool stretch ceiling Pool decoration, pool design, pool lighting, pool price, pool image, home pool design decoration

Gergi Tavan, Akustik, Aydınlatma

Karadeniz Gergi Tavan Hem LED’leri hem de akustik kumaşın desteklerini sabitlemek için kendinden destekli bir yapı geliştirdik. Armatür dekoratif tavandan bağımsızdır.

AKUSTİK AYDINLATMA ÖZEL YAPIMI

Karadeniz Gergi Tavan Hem LED’leri hem de akustik kumaşın desteklerini sabitlemek için kendinden destekli bir yapı geliştirdik. Armatür dekoratif tavandan bağımsızdır.

Armatürün büyüklüğü göz önünde bulundurulduğunda, plenumun büyük boyutuna adapte olmak zorundaydık. Döşememize gerekli olan bağlantıların döşeme üzerinde yer alan alanla eşleştirilmesi en kolay olanı değildi.

Yapı kurulduktan sonra, herhangi bir gölgeyi desteklemeyen ışıklı görüntüyü yönetmek zorunda kaldık.

Bir DALI protokolü tarafından yönetilen benzersiz bir LED sistemi geliştirdik. Arka aydınlatmadaki tecrübemiz, mükemmel bir sonuç veren bir LED implantasyonu hesaplamamızı sağladı.

Sıcak gerilmiş tuval, yerine uyarlanmış bir difüzyon endeksi ile çift cidarlı bir kumaşı gerektirdi. Armatürün büyüklüğü ve gücü göz önünde bulundurulduğunda, özel bir tuval seçerek görsel konforun seçimini yaptık.

fiberoptik aydınlatma, fiber optik tavan, fiber optik görseller,hotel pool decoration design, Olympic swimming pool decoration lighting, pool stretch ceiling Pool decoration, pool design, pool lighting, pool price, pool image, home pool design decoration

fiberoptik aydınlatma, fiber optik tavan, fiber optik görseller,hotel pool decoration design, Olympic swimming pool decoration lighting, pool stretch ceiling Pool decoration, pool design, pool lighting, pool price, pool image, home pool design decoration

KARADENİZ GERGİ TAVAN 3D FORMLAR

Karadeniz Gergi Tavan Teknik bilgiler
Barrisol Star’ın tüm profilleri ve parçaları ile yaratılış özgürlüğü sayesinde, 3 boyutta hacim ve formların tasarımı birçok olanak sunmaktadır.

Tüm mimari formlar oluşturulabilir: halkalar, dalgalar, koniler, kaplamalı, kübik, piramitler, tonozlar, tam kıyafetler, savaş başlıkları, kordonlar, yarım daire şeklindeki kemerler, ogives, tri ve beş taraflı, vb.

Karadeniz Gergi Tavan Teknik
Karadeniz Gergi Tavan 3D, oyuklardaki kenarların tekrarlarını gerçekleştirir, basit kenarları, yayları ve çift merdaneleriyle, başlıklar, lentolar, pilastrlar vb.

Karadeniz Gergi Tavan kullanım
Sistem Star tarafından 3D olarak verilen yaratma olanakları ile, tüm kurulum, dekorasyon ve restorasyon türleri mümkündür:

+Bir Yemek odası tasarımında parlak kaldırım taşı
+Bir Restoranda çok renkli dalgalar
+Bir Havaalanında devasa silindir
+Bir Tarihi Camii
+Sergi için kübik teşhir ünitesi
+Bir alışveriş merkezinde insansı formu

KARADENİZ GERGİ TAVAN AYDINLATMA 3D FORMU

Karadeniz Gergi Tavan Teknik bilgiler
Karadeniz Gergi Tavan Star’ın tüm profilleri ve parçaları ile yaratılış özgürlüğü sayesinde, 3 boyutta hacim ve formların tasarımı birçok olanak sunmaktadır.

Karadeniz Gergi Tavan Tüm mimari formlar oluşturulabilir: halkalar, dalgalar, koniler, kaplamalı, kübik, piramitler, tonozlar, tam kıyafetler, savaş başlıkları, kordonlar, yarım daire şeklindeki kemerler, ogives, tri ve beş taraflı, vb.

Gergi Tavan İstanbul

Karadeniz Gergi Tavan çok çeşitli iç tasarım uygulamaları sunuyor. Çocuk odası, yemek odası, restoran, sinema, şirket ofisleri veya fuar standları, bu alanların hepsi ve daha fazlası, bir tasarımcının işleyişi ile ilgili bir çalışma veya birliği.
Bir çözüm çözümü ile birlikte Karadeniz Gergi Tavanlar yepyeni bir yaratıcılık seviyesine sahiptir. LED’lerden veya fiber optiklerden gelen ışıkla duvarlara, tavanlarda veya 3d şekillerde basılan görüntüler iç tasarımın sınırlarını zorlar. Arkadan aydınlatılan Karadeniz Gergi Tavanlar, estetik, şıklık ve işlevselliklerin ilginç bir uygulaını sunuyor.

Karadeniz Gergi Tavan Micro-akustik filmi ile, emiş derecesinde, bir parçanın özel olarak oluşturulduğu, sac ile iç yüzey doğru seçilmiyor. Mikro delikler açısından görünmez olan Mikroakustik, ses ve estetik bir bir araya getirir. Deliklerin sayısı uygun değildir.
Akustik, uzaklığın bir boşluktan uzaklaştırılması gerekmektedir. Levhalarla ilgili ses enerjisinin bir parçası olması gereken geçiş izni. Ses dalgaları odalarına yanklanacakmaya devam edilmelidir, enerji kaybı devam eder ve boşluktaki ses azalır. Karadeniz Gergi Tavan Akustik Tavanlara yerleştirilen teknoloji, muhteşem akustik sonuç elde etmesini sağlamak.

hotel pool decoration design, Olympic swimming pool decoration lighting, pool stretch ceiling Pool decoration, pool design, pool lighting, pool price, pool image, home pool design decoration+elasticni plafoni

3d gergi tavan,3d modeller, 3d dekor,3d tavan, 3d barrisol, 3d stretch ceiling,3d spanndecken,3d germe tavan,3d gergi tavan, germe tavan, barrisol, stretch ceiling, fiberoptik aydınlatma, fiber optik tavan, fiber optik görseller

Gergi, Tavan, Aydınlatma

Işık alanı, benzersiz bir alanın yaratılması ve gösterilmesi için benzersiz ve yaratıcı bir yoldur. Armatür, armatürde aydınlatma sistemleriyle birlikte dikkat çekiyor. Işık kutunun bir nesneyi aydınlatması gerekiyor, ışık kutudan genişler ve üzerinde parlar. Işık kutusundaki LED, bir renk veya çeşitli renklerde olabilir ve bir desen oluşturulabilir veya hala olabilir.

Karadeniz 3D Gergi Tavanlar, müşterinin tasarımına ve özgürleştirilmesi ile kişiselleştirilmiştir. Astraktik, çıktı ve fonksiyonsizlikten ödün vermez. Karadeniz 3D GERGİ TAVAN, bir iç mekana uyacak şekilde uyarlanabilir. Üretim tesislerinde, perakende satış noktalarında veya hastanelerde keskin ve temiz bir ışık için gerekli de kullanılabilir. Bu 3D Tavanın nerede bir şey bulunmadığından, bir, bir, lobi, bar,disko,otel,yatakodası,havuz,olimpik havuz,fabrika,düğünsalonu,konferans salonu, veya showroom için göze bir bir de olabilir.