+90 216 505 08 09 Whatsapp +90 538 237 77 72 info@karadenizgergitavan.com

KARADENİZ GERGİ TAVAN HAKKINDA

Firmamıza daha yakından göz atmak ve bizi tanımak ister misiniz?

BELEMİR YAPI Güvencesi

Gergi tavan günümüzün en güzel ve modern tasarımını tüm mekanlara ve evlerinize uygulayabileceğiniz bir sistemdir. Bu alanda sizlere Karadeniz Gergi tavan olarak hizmet vermeye başladık. Belemir Yapı Karadeniz Bölge Bayii olarak sizlere Belemir Yapı’nın tüm yeniliklerini, hizmet ve ürün kalitesini sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yılların verdiği tecrübe ile Karadeniz Gergi Tavan olarak, siz müşterilerimize en hızlı, en kaliteli ve en memnun edici hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Belemir Yapı güvencesi ile hizmetinizde olan bayiliğimiz ile ürünlerimizin üretiminde insan sağlığı açısından en ufak bir risk taşıyan ürünleri kullanamamaya özen gösteriyoruz. Bunun yanında çevre ve doğa dostu bir firma olarak, en son teknolojik sistemleri, yenilenebilir enerji ile birlikte kullanıyoruz. Bunun yanında da montajın ardından artan ürünleri doğaya çöp olarak atmak yerine, geri dönüşümlü bir maddeden üretim yaparak hem doğaya hem de çevreye dost bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Gergi tavan sistemlerinde müşteri memnuniyeti bizim en başa koyduğumuz bir amaç olduğu için, ürün kalitesinden kesinlikle ödün vermiyoruz. Gergi tavan ürünlerimiz suya, ısıya, neme ve ateşe karşı dayanıklı olup, bunlarla temas ettiklerinde kesinlikle deformasyon ve renk kaybı olmayacağını garanti ediyoruz. Ürünlerimize herkesin verdiği 15 yıl garantinin üzerine bir 10 yıl daha koyarak tam 25 yıl garanti veriyoruz.

Gergi tavan sistemlerinde montaj kısmında da hizmetimiz mevcuttur. Belemir Yapı güvencesi ile gergi tavan üretimi sürekli gerçekleşmekte olup, müşterinin beğendiği bir modeli, onu hiç bekletmeden anında kendisine sunabiliyoruz. Bunun yanında kurulum ve montaj konusunda da oldukça hızlı hareket ederek, müşterinin bir an önce işine başlaması veya evine oturması için var gücümüzle çalışıyoruz.

Tüm gergi tavan ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz…

Özetle Biz;

Gergi tavan sistemlerinde yılların verdiği tecrübe ile müşterinin istediği model, desen ve ürünü kendisine sunabildiğimiz gibi, kendisinin daha önce görmediği ürün ve tasarımları kendisine tanıtarak, mekanın tasarımı konusunda kendisine destek oluyoruz.

Sektörün öncüsü olan Belemir Yapı güvencesiyle Karadeniz Gergi Tavan olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Bayilik Alma

Gergi tavan sektörüne girecekseniz bayilik için lider firma ile yolaçıkın.

Profesyonel Destek

Satış öncesi ve sonrasında teknik konularda destek vermeye devam ediyoruz.

Uygun Fiyat

En kaliteli ürün ve en uygun fiyatı müşterilerimize sunmayı amaç edindik.

Doğaya Dostu

Yenilenebilir enerji, son teknoloji ve geri dönüşümlü ürünlerimizle doğa dostu olmaya devam ediyoruz.

Bizi Tanıyın, Bize Yazın…

Hizmetlerimiz ve bayilik sistemimiz hakkında bizlere dilediğiniz an ulaşmaktan çekinmeyiniz. Müşteri hizmetlerimiz, kesintisiz olarak sizler için çalışmaktadır.

R

Müşteri Hizmetleri

Türkiye’nin her yerinden : +90 216 505 08 09

R

Bize Yazabilirsiniz

7/24 e-posta destek sistemi; info@belemiryapi.com

Farklı Sorularınız mı Var?

Farklı sorularınız için, iletişim sayfamızı ziyaret edin.

Sögütlü Çayır Caddesi
Zafer Sok. No:4
Bulgurlu – Üsküdar – Istanbul

info@karadenizgergitavan.com

+90 216 505 08 09
+90 538 237 77 72